• 17-06-2020
  • מאת משהכהן20

חנות סקס – איזה ויברטור אתם מעדיפים?

האם לאחרונה שמתם לב שמשהו כבר לא עובד כמו בעבר? החדשות הטובות הן כי הקדמה מביאה כמה וכמה אפשרויות שיודעות ויכולות להפוך את חיי המין שלכם ל"גן שעשועים אחד גדול" אך בעיקר להעצים את ההנאה וכך גם להגביר את החשקים שבסופו של דבר ישפרו לכם את המערכת הזוגית ואת הרצון לקיים עוד וכמה שיותר יחסי מין מהנים לשם שינוי.

לשדרג את חיי המין באמצעות חנות סקס רוויות הפתעות

רוצים שחיי המין שלכם יקבלו תפנית אחרת? יש לא מעט צעצועים שיכולים בהחלט להפוך את גן השעשועים שלכם למשהו מדהים ביותר. אביזרי סקס הם בהחלט דברים שחשוב לדבר אודותיהם וכאן עולים רעיונות כמו בחירת ויברטור טוב, דילדו, פוקט רוקט והרשימה קצרה מלהכיל. מחפשים צעצועי ואביזרי מין טובים? בואו ונתחיל לדבר על ויברטור? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את הטוב והמענג ביותר שיש לשוק להציע.

איך קונים ויברטור שישפר את חיי המין שלכם? טיפים שימושיים

האם זו פעם ראשונה שאתם קונים ויברטור באמצעות חנות סקס? אם עד כה רחשתם את זה דרך האינטרנט הגיע הזמן למצוא מקורות טובים יותר להשגת העינוג העילאי שתוכלו להשיג אם רק תשקיעו בזה. שנייה לפני שאתם רוכשים השאלה היא מי הולך להתענג על הדבר המושלם הזה? האם זו מתנה שלך בן הזוג או בת הזוג לאחד מבני הזוג שלכם? האם יש להם ניסיון בעניין הזה? אלו הן השאלות בה' הידיעה ואם לא תשאלו אותם ייתכן מאוד כי המוצר הזה יחזור לחנות. מצד שני,  אם אתם יודעים כי מדובר באנשים חופשיים, אוהבי מין ופתוחים לדברים חדשים בחייהם זו בהחלט המתנה. שאלות נוספות שיש לשאול קשורות בבחירת צעצועים שיהיה ניתן להשתמש בהם גם כשאתם יחד במיטה- האם זה ירגש וישנה את הדברים? מה באמת יעשה המוצר למי שיקבל אותו? חשוב לציין כי יש נשים או אנשים שלא נהנים מחדירה ולכן, חשוב למצוא ויברטור שמצטיין דווקא במשחק המקדים ולא יאיים על אף אחד מהמשתתפים באקט המדהים. מבין כל המכשירים חשוב לציין כי יש אנשים שאוהבים את הגירוי ולהם דווקא יהיה שווה להציע ויברטור נעים יותר, לא קשה מדי.

הגודל קובע או לא? פרמטרים בבחירת ויברטורים

במסגרת ביקור שלכם באינטרנט או אפילו רכישה באמצעות חנות סקס חשוב לדבר גם על הגודל וכן יש מצבים שהוא בהחלט קובע. האם תעדיפו ויברטור גדול או קטן? זה בעיקר תלוי במבנה של הנרתיק או אפילו בצרות המקומות האחרים כמו למשל פי הטבעת או אז יהיה עליכם להתאים את המכשיר לכך.  כמו כן חשוב לדבר גם על הגירוי החיצוני או זה שיכול לספק מולטי אורגזמות בזכות הגירוי הפנימי והעמוק. האם בדקתם אודות שינויי המהירויות? האם אתם או מקבלי המתנה יאהבו את זה חלש, עדין או חזק יותר? מה הגירוי הרצוי על נקודת הג'י? דבר נוסף שיש לקחת בחשבון זה גם עקרון הצבעים- יש בהחלט משהו שיכול לגוון בזכות הצבע, הצורה, העיצוב והכי חשוב התחושה הטבעית שיכולה בסופו של דבר להעצים את חיי המין.

מחפשים ויברטור מדהים שיניב את ההנאה הרצויה? אל תשכחו לקחת בחשבון גם את חומר הגלם ממנו הוא עשוי וזאת בכדי שלא לגלות מאוחר מדי את עניין הרגישות לחומר ממנו הוא עשוי.

 


הוספת מאמר