• 29-07-2020
  • מאת vasili885

עלויות הובלת הדירה שלכם - כל מה שחשוב לדעת

עלות הובלה

 

עלות הובלה של דירה מלאה או מספר פריטים משתנה ממקום למקום בהתאם למספר קריטריונים מרכזיים. כלל המובילים מתמחרים את עבודתם על פי אותם קריטריונים ובכל זאת תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות בעשרות אחוזים לאותה עבודה בדיוק. חשוב שתכירו את הגורמים המרכזיים אשר עתידים לייקר משמעותית את עלות ההובלה שלכם.

 

הגורמים המייקרים את עלויות ההובלה

 

ראשית, במידה והדירה אותה אתם רוצים להעביר ממוקמת בקומה גבוהה ללא מעלית, מחיר ההובלה שלכם יעלה משמעותית בהשוואה לדירה בקומת קרקע או קומה גבוהה בשילוב מעלית. עבודת הובלה ללא מעלית הופכת ארוכה וקשה הרבה יותר בשל העובדה הפשוטה כי המובילים ידרשו להרים את כלל המוצרים בידיים דרך חדר המדרגות. מעבר לעובדה כי עבודה זו פיזית וקשה הרבה יותר, היא אף לוקחת הרבה יותר זמן, גורם נוסף אשר משפיע באופן ישיר על המחיר.

 

חדרי מדרגות ישנים, נמוכים וצרים

 

ישנם לא מעט בניינים ישנים הכוללים חדר מדרגות צר ונמוך כך שמלאכת ההובלה הופכת סבוכה הרבה יותר. פעמים רבות שאין ברירה אלא להזמין מנוף שיסייע בהרמת המוצרים הגדולים שאינם עוברים בחדר המדרגות אל חלונות הדירה. עלויות המנוף יאלצו אתכם להוסיף עוד כמה מאות שקלים למחיר ההובלה.

 

המרחק הפיזי בין נקודת האיסוף לנקודת הפריקה

 

שנית, למרחק בין הדירה המועברת לבין הדירה החדשה קיימת השפעה גדולה במיוחד אודות המחיר. מרחקים גדולים המצריכים נסיעה ארוכה של כמה שעות יגרמו לעליות מחירים בעשרות עד מאות אחוזים בהשוואה לאותה הובלה בדיוק בין מקומות קרובים יותר. חשוב לציין כי ישנם לא מעט מובילים אשר לא יהיו מוכנים להוביל פריט אחד או כמה בודדים מרחקים גדולים כל כך.

 

שירותי פירוק והרכבה

 

שלישית, גם לפירוק והרכבת מוצרים שונים בדירתכם קיימת השפעה ישירה על עלות הובלה. לא אחת קורה שישנם רהיטים גדולים שאינם יוצאים מדלת הדירה או אינם עובדים בחדר המדרגות. לשם כך המובילים ידרשו לפרק את הרהיטים ולחברם חזרה בדירתכם החדשה. פעולה זו לוקחת לא מעט זמן ולכן משפיעה באופן ישיר וניכר על מחיר ההובלה שלכם.

 

חשוב לוודא עם חברת ההובלה בה בחרתם שהיא אכן מגיעה מצוידת עם כל הכלים לפירוק והרכבת הרהיטים הנדרשים לכך. במידה ולא תוודאו זאת, יתכן שהמובילים לא יגיעו מאורגנים עם כלל הציוד הנדרש מה שיגרום לעיכוב נוסף.

 

עלות ההובלה האטרקטיביות ביותר

 

לכן, חשוב להבין כי עלות הובלה נתונה לשינויים רבים של עשרות ואף מאות אחוזים בהתחשב בצרכים האישיים שלכם. במטרה להצליח להגיע להצעת המחיר הטובה ביותר, מומלץ לערוך השוואה בין כמה מובילים או חברות הובלה גדולות הן מבחינה מקצועית והן מבחינת המחיר. את ההשוואה תוכלו לערוך עם הרמת מספר טלפונים בלבד בהם תפרטו את הפרטים והצרכים האישיים שלכם למתן הצעת מחיר מדוייקת.

 

וודאו שאתם בוחרים בחרת הובלות מקצועית ואמינה, מוביל מיכאל ובוריס - 0544988841


הוספת מאמר