• 17-11-2020
  • מאת avitheking12

ניקיון משרדים במרכז – איפה מסתתר הלכלוך במשרד?

כיום כאשר כולנו מודעים לקשר הישיר בין משרד נקי לבין שמירה על הבריאות של העובדים, נרצה להקפיד לנקות טוב יותר את המתחם כולו. על מנת לעשות זאת עלינו לדעת לבחור חברת ניקיון משרדים במרכז שמבצעת את עבודתה בצורה מקצועית. לאחר שבחרנו חברת ניקיון טובה ומומלצת נתחיל לחפש את האזורים בהם מצטבר לכלוך רב אצלנו במשרד. עשו לעצמכם הרגל לשים לב לאזורים בהם ישנו מגע רב של אצבעות ידיים במהלך היום ולחריצים קטנים בהם מצטבר לכלוך.

האזורים המלוכלכים ביותר בכל משרד

בכל פעם בה אנחנו משתמשים במקלדת, בעכבר המחשב או בזוג של אוזניות אנחנו באים במגע עם אחד הפריטים המלוכלכים ביותר במשרד. את המקלדת והאוזניות קשה לנקות. על כן, כדאי להקפיד לקבוע זוג אוזניות אחד בעבור כל עובד. במידת האפשר נרצה להקפיד על עבודה בעמדות קבועות. בקשו מהעובדים להימנע מאכילה בעמדות העבודה ותצליחו לצמצם העברת חיידקים וגורמים מזהמים מהמקלדת אל פיו של העובד.

פריטים נוספים עם רגישות לצבירת חיידקים הם מתגי התאורה, המכשיר בו מעבירים העובדים את כרטיס הנוכחות, השלט של המזגן והידיות של הדלתות. כל פריט בו מספר רב של עובדים נוגעים בכל יום נחשב לפריט מלוכלך שדורש ניקוי תכוף. הקפידו לשטוף את הידיים לאחר כל מגע עם פריט מלוכלך כזה.

היכן מצטבר אצלכם לכלוך?

אם שכרתם חברת ניקיון משרדים במרכז שמקפידה על עבודה יסודית, הצוות יאתר בעבורכם את האזורים הבעייתיים לניקוי בחדרי השירותים ובמטבח. כדאי לבחון חריצים וסדקים בהם מצטבר לכלוך ולשים עליהם דגש. במידת האפשר נפעל לסתום אותם. חשוב לוודא שיש במטבח ליד הכיור סבון ידיים נגיש בעבור העובדים. הקפידו על שטיפת כלים וצמצמו אכילה משותפת של עובדים מאותם הכלים.


הוספת מאמר