• 12-01-2021
  • מאת hanoch2021

בחירה בהתאמה מושלמת לעור הפנים שלך: קרם לחות לפנים מומלץ

בכל גיל ומצב אנו יכולות להיראות במיטבנו, זוהרות ומטופחות. לשם כך עלינו לבחור את מוצרי הטיפוח הנכונים ולהקפיד על שגרת טיפוח יומיומית נכונה, בריאה ומאזנת. קרם לחות לפנים מומלץ שמתאים באופן מושלם לסוג העור שלנו, לגילנו ולמצבנו, מהווה חלק קריטי בשגרה יומיומית נכונה זו. צוות מעבדות אבסולוט קר עם כל הנתונים והעצות.


אבחון סוג העור ומצבו

השלב הראשון בבחירת הקרם הנכון, הוא האבחון הנכון של מצב העור. חשוב להבין שלאורך השנים גופנו עובר שינויים רבים שונים. שינויים הורמונליים, פגעי השמש ומזג האוויר המשתנה, חשיפה לזיהום האוויר או לתזונה לא מאוזנת, כולם נותנים את אותותיהם בעורנו. לכן קרם לחות לפנים מומלץ בגיל 30, הוא לא בהכרח אותו הקרם שיתאים לנו חמש או עשר שנים לאחר מכן. למעשה, מרבית הסיכויים שעם חלוף הזמן עלינו לאבחן מחדש ולהתאים לעורנו מוצרים אחרים.


קרם לחות לפנים מומלץ - דאגה לאנטי אייג'ינג בגיל צעיר

נשים רבות היום מתחילות להשתמש כבר בגיל צעיר במוצרים השומרים על העור מפני אבדן המוצקות והגמישות, וזו אכן גישה נכונה. אחד המזיקים הגדולים לעור פנינו היא קרינת השמש, ולכן שגרת טיפוח המאמצת שימוש יומיומי בקרם הגנה המכיל מסנן קרינה איכותי, רצוי טבעי, יוצרת הגנה קריטית על העור. חשוב להימרח בכל פעם שיוצאים מחלל סגור לחשיפה לשמש גם אם קצרה, לחדש את המריחה אחת לשעתיים ולהקפיד גם על כובע רחב שוליים.

חומרים ייחודיים כמו לדוגמה חומצה היאלורנית, יהפכו את הקרם לבעל השפעות מיטיבות באופן בולט על העור. החומצה ההיאלורנית נמצאת בגופנו באופן טבעי, והיא בעלת יכולת מופלאה לשמירת מים. גרם אחד של החומצה מסוגל להחזיק סביבו עד שישה ליטרים של מים.

משום כך עור צעיר שבו ריכוז החומצה ההיאלורנית גבוה, שומר על לחות טבעית גבוהה מאוד, לעומת עור מבוגר, בו ריכוז החומצה פוחת בהדרגה. קרמים המכילים חומצה זו מעלים את רמת הלחות של העור ואמת המראה הרענן שלו באופן משמעותי.

בנוסף לחומרים שחשוב שיכיל קרם לחות לפנים מומלץ ישנם גם חומרים כימיים מזיקים ביותר לעורנו. כך לדוגמה חשוב שחומרים כמו פארבנים, פרופילן גליקול ועוד לא יופיעו במוצרים בהם אנו משתמשות, ובפרט חומרים שמקורם בתעשיית הנפט.


הוספת מאמר