• 15-02-2021
  • מאת kardunerlaw

בחירת עורך דין צבאי מומלץ

עורכי דין צבאיים הם כלים חיוניים בפתרון סוגיות הקשורות לשירות צבאי כגון: נכות בזמן שירות, שלילת זכויות בסיסיות, פיטורים בלתי חוקיים ובעיות דומות אחרות.
לעורכי דין צבאיים יש ניסיון רב בטיפול בנושאים שציינו ובעוד מגוון תחומים. עורכי דין צבאיים מתפקידם לייעץ לאנשי הצבא בכל היבטי העניין המתרחשים או קשורים לשירות צבאי, יערכו תלונה, דוח וכל מסמך משפטי אחר, ואף הם מוסמכים ובעלי ידע לסייע בפתרון בעיית המשכנתא / דיור לאנשי קבע ובפתרון כל סכסוכי העבודה במסגרת הצבא.


סכסוכים במסגרת צבאית


במקרה של סכסוכים במסגרת צבאית מומלץ לפנות לעורך דין צבאי מקצועי מוקדם ככל האפשר, אחרת תקופת ההתיישנות עשויה לפוג. מכיוון שברוב המקרים הן אזרחים והן אנשי צבא יכולים להגן על זכויותיהם לפרק זמן מסוים בלבד.
הסיוע המשפטי בנושא זה יתחיל במתן ייעוץ בנוגע למצב שנוצר. עורך הדין לאחר שיקבל את כל החומר המשוייך, ינתח את כל המידע ויציע את אפשרויותיו לפתרון הבעיה. במהלך הייעוץ ניתן לברר את העלות הסופית של שירותי עורך דין צבאי. דבר אשר נקבע על סמך כמה עבודה העורך דין יצטרך להשקיע וכמה סבוך המקרה המשפטי העומד על הפרק.
חשוב לדעת, לקוחות אשר צריכים שירותים משפטיים הקשורים למסגרת הצבאית. יש לשים דגש על פנייה רק לאנשי מקצוע מנוסים, מומלצים, בעלי הכישורים המתאימים, אשר כבר התמקצעו ובעלי ניסיון בייצוג מסוג זה.


ייצוג בבית משפט צבאי


למרבה הצער, מקרים בהם עובדי מדינה ובכללם, אנשי צבא מבצעים אם בזדון ובאם בשגגה פעולות בלתי חוקיות אלו מקרים אשר יכולים להיווצר במציאות הסבוכה בה אנו חיים. סטטיסטית רוב הפניות הן בבקשה לייצוג הגנתי על צעירים אשר נמצאים בזמן שירותם הצבאי.
כיוון שמסגרת הצבאית אינה מסגרת אזרחית רגילה, ובמסגרת זו חלים חוקים ותקנות אשר לאזרח הפשוט אינן רלוונטיות. לכן במצבים משפטיים כמעט תמיד נוצרים מחלוקות בין הגורמים השונים הן בתוך המערכת הצבאית והן מחוצה לה, ולכן אנשים פונים לעורך דין צבאי על מנת לדעת ולהגן על זכויותיהם. מומחה שמכיר את הנוהג השיפוטי ומכיר את כל המסמכים המסדירים היבט זה יוכל להציג טוב יותר את בסיס הראיות מאשר אדם ללא השכלה מתאימה.


חשיבות בייצוג ע"י עו"ד צבאי


חשוב מאוד במצב זה להתייעץ עם עורך דין צבאי במועד. כיוון באם תנסה להגן על האינטרסים שלך בעצמך ולפיכך להביא לידי מצב של ייצוג לא הולם בבית המשפט הצבאי, לאחר מכן יהיה הרבה יותר קשה לתקן את המצב. בעניין זה, עורכי דין צבאיים ככלל ממליצים לאלו הזקוקים לפנות אליהם מיד לאחר קרות המקרה.
עורך דין צבאי יערוך עבורך תביעות, יערוך את כל התיעוד הדרוש ובהתאם לדרישות יפרשו את כל המידע בו בהתאם לחוקי הצבא ולמאפייני המערכת המשפטית בו. לכן אינך יכול להסתדר ללא עזרת עורך דין צבאי בכלל מקרי ייצוג משפטי הקשור למערכת הצבאית. חסכון בתמיכה משפטית במצב כזה יכול להוביל לעלויות רציניות בעתיד.


הוספת מאמר