• 31-05-2021
  • מאת Fistuk1

מהיום – ניהול הבניין על ידי מערכת ניהול מתקדמת

משנה לשנה הטכנולוגיה מתקדמת והמון פיתוחים חדשנים יוצאים אל השוק. וכאשר הטכנולוגיה כל כך מתקדמת, אין באמת סיבה להיאחז במה שהיה נהוג עד היום, אלא להתקדם יחד אתה וליהנות מכל היתרונות. הדבר אינו שונה כאשר מדובר בניהול ועד הבית. 

התפקיד של ועד הבית אינו תמיד כל כך פשוט. לדפוק על דלתות של דיירים כדי לבקש מהם להעביר תשלום, זו לא תמיד שאיפת חייו של הצוות שהתנדב, ולא פעם, כל המשימות שיש לבצע מובילות לשחיקה מסוימת ולהיעדר מתנדבים. אך כאשר יש טכנולוגיה מתקדמת שמפשטת את התהליך והופכת את השיטה הישנה, כפי שהייתה נהוגה עד כה, לפחות רלוונטית, התפקיד של ועד הבית הופך להרבה יותר ידידותי ועול המשימות השגרתיות יורד מעל כתפיו. לכן המעבר לתכנה לניהול בניינים הוא ממש בלתי נמנע. 

מדוע כדאי לעבור לתכנת ניהול בניינים?

המעבר לתוכנה לניהול בניינים הופך את החיים של נציגי ועד הבית להרבה יותר פשוטים. הם לא צריכים יותר לעבור פיזית בין הדיירים כדי לגבות תשלומים, או לבזבז את כל הבוקר על טלפונים לספקים ונותני שירותים. גם את החשבונות הם יכולים לשלם אונליין. המערכת כל כך חכמה עד כי מאפשרת להם לצפות בדוחות של הכנסות והוצאות, לעקוב אחר חשבון הבנק ואחר התשלומים ואפילו לשלוח הודעה לדיירים שמאחרים בתשלום. מעבר לכך הדיירים עצמם, יכולים לשלם גם הם דרך המערכת, מה שחוסך המון זמן והופך את נושא הגבייה להרבה יותר מסודר. 

היתרונות במעבר לניהול על ידי מערכת מתקדמת

כל מי שנהג לבצע את תפקידי ועד הבית באופן המסורתי ועבר למערכת מתקדמת יוכל להעיד על ההבדל המשמעותי בהתנהלות. תכנה לגביית ועד בית מאפשרת לנהל את הבניין מכל מקום ובכל זמן, כך שאם הנציגים נמצאים בעבודתם ויש להם רגע פנוי, הם יכולים לבצע פעולות בקלות על ידי כניסה למערכת אונליין או הורדת אפליקציה לנייד החכם. מעבר לכך, נציגי ועד הבית יכולים להישאר עם היד על הדופק, לעקוב אחר הנתונים, להפיק דוחות אמינים שמבוססים על נתונים שנשמרים במערכת, לנהוג בשקיפות מרבית ולשמור על תקשורת טובה, יעילה וזמינה יותר אל מול הדיירים.


הוספת מאמר