• 16-06-2021
  • מאת danielseo

אילו הרצאות מרתקות באמת את העובדים בארגון?

אילו הרצאות מרתקות באמת את העובדים בארגון?

מה היתרון של הרצאה מרתקת במהלך אירוע חברה? איך בוחרים הרצאה מתאימה לעובדים בארגון הספציפי שלך?

כל חברה קטנה, בינונית או גדולה יודעת כיום עד כמה חשוב לשלב הרצאות בתכני ההעשרה של העובדים. תכנים שמבוססים על הרצאות יכולים להיות משולבים בימי חברה, בימי כיף ובימי גיבוש. כמו כן, יש ימים מיוחדים שמוקדשים רק להרצאות העשרה מרתקות שמאפשרות לחברה להשיג המון יתרונות.

היתרונות של הרצאות מעניינות באמת

חברות בוחרות לתת עדיפות לאפשרות של הרצאות מרתקות על גבי תכנים אחרים. קודם כל, המון חברות עושות את זה כי הן רוצות לרענן את השגרה עבור העובדים. כאשר יש הרצאות מעניינות אחת לתקופה מסוימת, העובדים נהנים יותר להגיע למשרד. עם הזמן, התרומה של תחושת ההנאה באה לידי ביטוי במוטיבציה של העובדים ובעלייה בתפוקה שלהם.

ברמה הטכנית, המטרה של הרצאות טובות היא גם להעניק לעובדים כלים מעשיים. כל הרצאה שמתוכננת בצורה נכונה יכולה לגעת בנקודות הרגישות של העובדים ולהניע אותם לפעולה. אם ההרצאה מצליחה להיות מרתקת והדובר יכול לשתף את הקהל בחוויות אישיות שקרו לו – השמיים הם הגבול.

טיפים לבחירת הרצאות לעובדים

השאלה המתבקשת היא מה נציגי חברות ובעלי עסקים יכולים לעשות כדי לבחור את ההרצאות המתאימות לעובדים שלהם. בשלב הראשון, מה שכדאי לשים לב אליו אלו ההבדלים בין תכני ההרצאות. בשביל לבחור את ההרצאה המתאימה, יש להביא בחשבון את תחומי העניין של העובדים ואת הפרטים הביוגרפיים שלהם.

בין היתר, ניתן למשל לבחור בין סוגים שונים של הרצאות מרתקות לפי הגיל הממוצע של העובדים. אם רוצים לשלב הרצאות כאלה באירועי חברה, ניתן גם לברר לגבי המצב המשפחתי של חלק מהעובדים ובאופן כללי לשאול מי יהיו הנוכחים באירוע. בסופו של דבר, התאמת התוכן לקהל היא תנאי להעברה יעילה של המסר.

הרצאות מרתקות יכולות לייצר עבורך ניצחונות

יש גם שיקולים אובייקטיביים שבהם נציגי חברות יכולים להשתמש כדי לבחור בין סוגים שונים של הרצאות. כאן, הדגש העיקרי הוא על התוכן של ההרצאה. בשביל לבחור הרצאות לעובדים שיהיו גם מעניינות עבורם בזמן אמת וגם ישאירו חותם בטווח הארוך, התוכן הוא החשוב ביותר, אך לא פחות מכך הוא הגורם שמעביר אותו.

התוכן המומלץ להרצאות יכול להיות זה שמספר איך לייצר ניצחונות. באמצעות התוכן הזה, העובדים שומעים הרצאה שמעניקה להם ידע פרקטי. כמו כן, הרצאות מרתקות כאלה יכולות לעזור לכל ארגון להתמודד עם שינויים ולהדגיש את החשיבות של שאיפה מתמדת לביצועי שיא, מצוינות ועוד.


הוספת מאמר