• 11-07-2021
  • מאת sharmeiri

חלונות 11 Windows מגיעה כל מה שצריך לדעת

מתי תכריז על חלונות 11 Windows?

ב -2 ביוני שלחה מיקרוסופט הזמנות לאירוע וירטואלי שייערך ב 24 ביוני בשעה. ניחשתם נכון, "11" בבוקר, אם זה לא היה מיועד לנושא "11", האירוע היה מתקיים בשעה 8 בבוקר.

האירוע ישודר בשידור חי ותוכלו לצפות בו כאן. תצפו לראות את מנהל מוצר הראשי של Windows and Devices (חלונות ומכשירים), פאנוס פאנאי, עולה על הבמה ואומר את המילה “pumped” (נשאבה) הרבה. זה בעצם הולך להיות האירוע הגדול הראשון של פאנאי מאז שהוא השתלט על חלונות: הוא התקדם למעלה מתפקיד- אחראי רק על מכשירי Surface.

חלונות 11 Windows הוא העדכון הגדול ביותר מזה עשור

כאשר המנכ"ל סתיה נדלה הקניט ברמיזה לגבי Windows 11, הוא אמר שזה הולך להיות העדכון הגדול ביותר ל- Windows מזה למעלה מעשור. זו אמירה נועזת. בואו נסתכל אחורה על מה שקרה ל- Windows בעשור האחרון. אם נחזור לשנת 2011, חלונות 7 היו הגרסה הנוכחית של מערכת ההפעלה, וסטיבן סינופסקי היה אחראי על חלונות. ואכן, נפילתו של סינופסקי, עלייתו ונפילתו של טרי מאירסון ועלייתו של פאנוס פאנאי כראש חלונות- התרחשו כולם באותה תקופה.

חלונות Windows 8

בשנת 2012, אז הושקה Windows 8, ממש לצד Windows RT, ה- Surface RT ו- Surface Pro. יש לציין כי פחות או יותר כל הנושאים האלה נכשלו נורא. עם זאת, כישלון או הצלחה, אוהבים אותם או שונאים אותם, כל ארבעת הדברים הללו ייצגו שינויים עצומים עבור Windows ומיקרוסופט בכללותה.

מסך התחל חלונות 8 Windows

בואו ונזכר בזה לרגע. בחלונות 8, הם במייקרוסופט היו קיצוניים. היא הסירה את תפריט התחל, מרכיב מרכזי של מערכת ההפעלה מאז חלונות 95. היא החליפה אותו במסך התחל: רשת אריחים במסך מלא שנגללה משמאל לימין. אם גללת למטה, תגיע לרשימת כל האפליקציות, שהופרדה על ידי אפליקציות מטרו ואפליקציות Win32 (תוכנות שולחן עבודה).

אז נכון, Windows 8 גם הציגה את הרעיון הזה של אפליקציות מטרו. הם היו אפליקציות עם מסך מלא שהיו אמורות להיות נשלטות על ידי מחוות החלקה. כדי לסגור אותן, היה צריך להחליק מטה מהחלק העליון של המסך. זאת במקום להשתמש ב- X המוכר שאנחנו מכירים כבר עשרות שנים. ליתר דיוק, גם לא הייתה הדרכה מובנית לכך.

להמשך קריאה ...


הוספת מאמר