• 19-07-2021
  • מאת ezra-awnings

פרגולות לגינה ולחצר - המדריך המלא

היכולת לעצב בעץ ומתכת שמורה לאמנים אמיתיים והיכולת להבדיל בין מתכת או עץ איכותי מחומר גלם המסוגל להישמר לאורך שנים רבות שמורה גם היא לאנשי מקצוע המסוגלים להתמחות בחומרי גלם ולשלב את המומחיות ביכולת עיצוב נופים וגינות.

אצלנו בחצר...פרגולות לגינות פרטיות

גינות מעוצבות פרטיות נדרשות לעמוד בציפייה גבוהה יחסית לגינות המשמשות מוסדות ציבוריים מה יכול להיות יותר טוב מלהתפנק בארוחת בוקר מאוחרת ביום שבת בחיק המשפחה או החברים? אבל אם מדובר בקיץ ישראלי אוטנטי הדבר אינו פשוט כלל ואפילו מהווה אתגר רציני עם השמש הישראלית הקופחת. פרגולת לגינה המיוצרת מחומרים איכותיים תיתן לכם את היתרון שבהנאה מהגינה שלכם והיכולת לחוש מעט קרירות בצל הפרגולה.

פרגולה נוטה להתקלף ולהיסדק בתנאי מזג אוויר קיצוניים במיוחד באקלים החם והלח/יבש של הארץ המדברית שלנו. לבחירת חברה איש מקצוע בעל ניסיון והבנה היא קריטית בעת הזמנת פרגולות לגינות, בייחוד בגינות פרטיות אשר כל ייעוד שלהם הוא ההגנה בפני השמש בכל עונות השנה. חומרי הגנה ותחזוקה משמרת בתקופה של פעם בשנה בהמלצת המתקין/היצרן ימנע בלאי מהיר של הפרגולה וישמור על בידוד יעיל מפני השמש.

עיצוב אירועי חוץ- פרגולות זמניות

אירועים עסקיים או פרטיים במיוחד בחודשי הקיץ החמים ובמיוחד כאשר הם מתקיימים בשעות היום דורשים פתרונות הצללה נאותים. בדרך כלל הפתרון הניתן הוא פתרון הצללה חלקי הבא לידי ביטוי בדרך כלל על ידי הצללת בד, פתרון שהוא מצוין אבל מה קורה כאשר המנות מוגשות לשולחן. השולחנות באירוע ואירוח חיצוני מלא נתונות בדרך כלל לחסדיהם של מזיקים וחרקים שונים אשר ישמחו להיות אורחים בלתי קרויים על הצלחות של האורחים שלכם, הצבת פרגולות לגינות אירועים היא פתרון מושלם גם לישיבה וסעודה נעימה ומוצלת.

הישיבה באירוע חיצוני ללא הצללה נאותה גוררת אחריה תלונות וטרוניות רבות מצד האורחים, תופעה שאינה זרה לכל מארח שהפיק בעבר אירוע חיצוני אחד או שניים, אז למה לא להעניק לבאי הכנס, האירוע חוויה נעימה ונינוחה ללא סימני זיעה מטרידים שיגרמו לכמה אורחים לסיים את השהות שלהם באירוע מוקדם מהצפוי.

פרגולה בבית הספר – פרגולות במוסדות וארגונים

מנהל, מורה, יועצת חינוכית, האם גם לכם מציק לראות את התלמידים ו/או החניכים שלכם רובצים שעות ארוכות מאחורי המוסד החינוכי עליו אתם מוסמכים? האם גם לכם קשה לעקוב על הנעשה בשטח בית הספר? פרגולות במקומות הגלויים לעין יביאו את החניכים שלכם באופן לא שרירותי ונעים, כך תוכלו לבקר על מעשיהם.

בקרה יעילה יותר בתיכונים ומוסדות חינוך עם הצבה מחושבת של פרגולות עץ

 ימי הקיץ החמים ימשכו את בני הנוער לישיבה בצל הפרגולות אותן תבחרו להציב בגינות ובחצרות הפונות אל חדר המורים ומאפשרות בקרה עדינה אך מקסימאלית על הנעשה בחצר המוסד החינוכי עליו אתם מופקדים. היכולת לשלוט על ההתנהגות ועל הנעשה בזמני ההפסקות הופכת למאתגרת ומורכבת יותר ויותר עם השנים, על כן הצבת פרגולות עם ספסלים בשטח הקרוב עד כמה שניתן אל העין הבוחנת שלכם מעט יותר רוגע לכם ולהורי החניכים הצעירים. פרגולת עץ מחומר גלם איכותי תביא לפופולאריות שלה בימי הקיץ החמים ותביא לשקט הנפשי שלכם.

פרגולות לגינות וחצרות כפי שהספקתם להבחין מיועדות וניתנות לייעוד עבור מטרות רבות, איש מקצוע איכותי וחומר גלם איכותי המותאם לצורך שלכם.


הוספת מאמר