• 22-07-2021
  • מאת ezra-awnings

למה כדאי וחשוב לעשות סגירת חורף?

סגירת חורף - מה חשוב לדעת?

סגירת חורף היא הגדרה כוללת לפתרונות קירוי זמניים או קבועים המיועדים למתחמים חיצוניים המשמשים אתכם לכל מטרה, בין אם מדובר במתחם חיצוני בבית העסק ובין אם מדובר במתחם חיצוני בסביבת המגורים. סגירות החורף בדרך כלל "מתלבשות" על גבי מבנה קיים המשמש כסוכך או פתרון הצללה אחר במהלך חודשי הקיץ, כאשר מטרת הסגירה היא לאפשר את המשך השהות תחת המבנה הקיים גם במהלך חודשי החורף הקרים והגשומים.

סגירות חורף לעסקים

כאשר מדברים על סגירות חורף, מדברים ברוב המקרים על סגירת חורף לעסקים בהם קיים שטח חיצוני המשרת את לקוחות בית העסק. במקרים אלו, הסגירה של המבנה החיצוני המשמש לצרכי סיכוך והצללה בחודשי הקיץ, נעשית באמצעות לוחות קירוי המיוצרים מחומרי גלם שונים שאותם ניתן להסיר עם בוא האביב מדי שנה. כמו כן, ניתן לבצע סגירות חורף לבתי קפה ומסעדות בהם לא ממוקם סוכך חיצוני המשמש כפתרון הצללה. במקרים אלו, סגירת החורף כוללת גם עבודות תשתית לצרכי הצבת מבנה ייעודי שישמש כפתרון הצללה בחודשי הקיץ.

פתרונות קירוי זמניים או קבועים - מה עדיף?

אחת מההחלטות המרכזיות להן נדרש כל אדם המעוניין לבצע סגירת חורף כזו או אחרת במתחם החיצוני בבית העסק שבבעלותו או בחצר ביתו, היא ההחלטה בנוגע לסוג הפתרון המיועד לצרכי קירוי המבנה הקיים או הנדרש להיות מוקם לטובת סגירת חורף. בשני הפתרונות יחד, ניתן למצוא פתרונות ביניים שמצד אחד מאפשרים לכם ליהנות מסגירה הרמטית ומלאה של המבנה הקיים במהלך חודשי החורף ומצד שני מאפשרת לכם ליהנות ממשבי רוח נעימים במהלך חודשי הקיץ. פתרונות הביניים כוללים בין היתר: התקנת יריעות PVC (שמשוניות) אותן ניתן לקבע לכל אחת מפאות המבנה ולפתוח או לסגור אותן בהתאם לעונות השנה ומזג האוויר. כמו כן, ניתן להתקין חלונות הנעות על גבי מסילה ופתרונות ביניים נוספים.

מה הם היתרונות לסגירת חורף לעסקים?

מתחם אירוח חיצוני בבתי עסק המשרת את לקוחות בית העסק לאורך כל ימות השנה, מהווה פקטור כלכלי לכל דבר ועניין, ולכן, סגירת החורף הכרחית לצורך המשך הפעלת המתחם החיצוני גם במהלך חודשי החורף הקרים והגשומים, דבר המאפשר לבית העסק להמשיך ולשרת מספר גדול יותר של לקוחות מהתכולה המקסימאלית האפשרית בתוך המבנה המקורה הקיים.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם סגירת חורף לבית ולעסק פונקציונאלית שתאפשר לכם להמשיך לעשות שימוש במתחם החיצוני העומד לרשותכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן וליהנות ממגוון רחב של פתרונות זמניים וקבועים לסגירות חורף. אנחנו ב-עזרא סוככים מובילים את תחום פתרונות הקירוי וההצללה ומתחייבים לעבודה באיכות הגבוהה ביותר.


הוספת מאמר