• 09-09-2021
  • מאת chair2u

כסאות בר – בישראל הטרנד החדש

ישנם גם כסאות המתכוונים לפי רצון הלקוח, המאפשרים הגבהה או הנמכה על ידי לחיצת כפתור. כסאות בר אלו מתאימים בעיקר למקומות בהם ישנה דרישה לגובה משתנה של הכסא.

כסאות בר בנויים בגוונים וסגנונות שונים, כסאות בר עשויים מעץ, מתאימים בעיקר לבר או לאי בנוי עץ. ניתן למצוא מגוון רחב של כסאות בר מפלסטיק או ממתכת או אלומיניום. כסאות בר עשויים להיות כהים או מאסיביים, או עשויים מעץ קליל יותר. כסאות בר עשויים מעץ בהיר משולב עם ריפוד בסגנון המזרח הרחוק או בעלי גילופים.

קיימים גם כסאות בר ממתכת, בעלי אופי קר. כסאות אלו עשויים להתאים בעיקר למקומות בעלי אופי מודרני.

כסאות בר מפלסטיק ניתן למצוא במגוון דגמים, בשלל סגנונות. ניתן לשלב אותם במטבח, גם במבטח בעל אופי של עץ מאסיבי וגם במבטח בעל צבע. ישנם כסאות בר המרופדים בבד, ישנם כאלה המרופדים בעור. מגוון העורות רב, ובצבעים שונים. ישנם כסאות בר מרופדים בבד הנוחים ונעימים לישיבה, וישנם כאלה שקרים וקשים למגע.

כאשר אתם בוחרים את כסאות הבר עבורכם, כדי לכם להקפיד ולוודא האם הישיבה אליו היא קשה או נעימה ורכה למגע. ייתכן כי ישיבה לאורך זמן על כסא בר עשויה להיות לא נעימה, והכיסא יוותר כאבן שאין לו הופכין בבית, וחבל. שבו עליו למשך כמה דקות, הרגישו את הריפוד או את המגע שלו. כסאות בר רבים אינם נוחים לישיבה ממושכת. עדיף להשקיע עוד כמה עשרות שקלים ולשבת בנוח.

כסאות בר – הלהיט החדש

כיסא, הוא רהיט נפוץ המשמש לישיבה. קיימים סוגים שונים של כיסאות, בהתאם לייעודם, מטרתו העיקרית של כיסא, ישיבה נוחה, נינוחה ונעימה. גם מטרתם של היושבים על כסאות בר בבר או במטבח ביתם הוא לנוח, להירגע וליהנות.  

כסאות בר ניתן להתאים לצרכים ולרצונות האישיים של כל אחד בגלל המגוון הרחב שלהם, יש כסאות בר מעץ, ממתכת, מחומרים פלסטיים, מרופדים, בגמורים שונים וצבעים שונים. חל גידול משמעותי בעשור האחרון ביציאות לבתי קפה ולברים, דבר זה הביא להתפתחות מהירה של תחום עיצוב הפנים.

דלפק במטבח או אי מוגבה במטבח מחייב שילוב של כסאות בר בעיצובים חדשניים, כסאות גבוהים. אם הם ישמשו לאכילה באופן קבוע דרך קבע לאכילה רצוי שיהיו כסאות קבועים, בעלי משענת לגב, בסיס רחב ולא מאד גבוהים, על מנת שגם ילדים יוכלו לשבת עליהם בבטחה. כשיש בבית ילדים או מבוגרים כדאי לבחור כסאות שניתן לשנות את גובה מושבם, כמובן שיש להתחשב בגובהו של דלפק המטבח, וכן יש לדאוג למספיק מקום לרגלי היושבים.

אך אם הכיסאות ישמשו לישיבה לצד בר משקאות ביתי, או בבית בו אין ילדים קטנים, ניתן לבחור בדגמים גבוהים יותר, ללא משענת ובעלי מושב מסתובב. בשנים האחרונות יותר ויותר מותגים בינלאומיים מגיעים לארץ, חברות מציעות מגוון רחב של רהיטים, הכולל גם כיסאות בר, אלו מיובאים מעוצבים ובגיוון רב של סוגים, צבעים, חומרים, באיכות טובה ונוחים.

בבתים רבים, במטבחים, בסלון או בגינה, בוחרים המעצבים להציב את כסאות הבר לאורך דלפק, מראה המכניס שינוי אופנתי למטבח. הכיסאות האלה הם לא רק פריט דקורטיבי. הם גם פרקטיים, הם גבוהים וצרים בהשוואה לכיסאות רגילים ולכן הם לא גורמים לצפיפות במטבח או בסלון.

לכל בית, או בר מתאים סגנון שונה של כסאות בר, מה שחשוב מאוד הוא שהעיצוב שלהם יתאים לקו העיצוב המאפיין את המקום בו הם מוצבים משום שהם פריט ריהוט מאוד בולט ודומיננטי, לפעמים הם מהווים ריהוט מרכזי בחדר בו הם נמצאים. בין אם מדובר על פאב אפלולי או על סלון פרטי.

שולחן בשילוב כסאות בר הן תוספת מודרנית ואלגנטית למטבח, לחצר הבית ואף כפינת אוכל קטנה.

ישנם מספר רב של חברות בשוק המייצרות כסאות בר, וההיצע רב.


הוספת מאמר