• 19-10-2021
  • מאת MicroIsrael

חוויית הרכיבה המושלמת עם הקורקינטים של מיקרו

אם עוד לא שמעתם על קורקינט מיקרו, זה הזמן להכיר. בשנת 2013, המותג, שהיה מוכר ונגיש בארצות רבות סביב העולם, עשה עלייה לישראל על יד הורים שנחשפו אליו בחו"ל, ומצאו אותו כקורקינט מומלץ לילדים וכלי התחבורה הטוב ביותר. 

מדובר במוצר חדשני ומעוצב להפליא, סופר בטיחותי ומאוד אמין, כך שילדים בכל גיל, וגם מבוגרים, יכולים לרכב עליו וליהנות מחוויית רכיבה מושלמת ואיכותית. 

היתרונות של קורקינט מיקרו

אם שאלתם למה ההשקעה בקורקינט מיקרו משתלמת, אלו הסיבות:

עיצוב שכולל פטנט מיוחד – לקורקינט לילדים מבית מיקרו יש פטנט ייחודי שמאפשר לילדים לרכב עליו בקלות ולנווט על ידי הטיית הגוף.כל החלקים ברי החלפה – לקורקינט מיקרו יש מגוון רחב של חלקי חילוף, כך שאפשר להבטיח שיעבוד בצורה בטוחה וחלקה לאורך שנים. אחריות – כל קורקינט של מיקרו מגיע עם אחריות יצרן של שנתיים, כך שתמיד יש כתובת לפנות אליה. נוחות מקסימלית – הרכיבה על הקורקינט נוחה ומהנה לילדים ומבוגרים וזהו הצעצוע הטוב ביותר שכל הורה יכול לקנות לילדיו.  התאמה לגילאים שונים – ניתן לרכוש קורקינט לפעוטות (1-2), קורקינט לילדים (2-5), קורקינט לילדים גדולים (5-12) וקורקינטים לנוער ומבוגרים. בנוסף במיקרו ישראל תזכו לשירות מעולה ולמשלוח מהיר!

הסיפור של מיקרו

קורקינט מיקרו נחשב כיום לאחד המוצרים המובילים בעולם, אך הוא התחיל את דרכו כפתרון של נוחות. הממציא של מיקרו, ווים אובוטר משוויץ, בסך הכל חיפש לעצמו פתרון נוח שיקצר את דרכו לפאב השכונתי, מבלי שיצטרך להוציא את המכונית או להיסחב עם האופניים. הוא חיפש פתרון מתקפל שאינו תופס הרבה מקום, ושיהיה קל לנשיאה ולרכיבה, והשאר היסטוריה!

התוצאה היא מוצר שנמכר ב- 70 מדינות ברחבי העולם, כולל בארץ. מעבר לנוחות, הביצועים של הקורקינט, החדשנות ואיכותו הבלתי מתפשרת זיכו אותו בהמון פרסים, והביאו לו הכרה בינלאומית. 

אילו סוגים של קורקינטים לילדים זמינים במיקרו?

במיקרו ישראל תוכלו לקנות קורקינטים מסוגים שונים, ביניהם:

קורקינטים לפעוטות וילדים עד גיל 5 – לרבות קורקינט עם 3 גלגלים, קורקינט עם אורות, קורקינט עם מושב ומוט דחיפה ועוד שלל דגמים.

 קורקינטים לילדים בגילאי 5-12 – לרבות קורקינט עם 3 גלגלים, קורקינט עם אורות, קורקינט מתקפל, קורקינט עם 2 גלגלים, קורקינט עם 2 גלגלים עם אורות ועד המון דגמים ועיצובים.

 קורקינטים לילדים מגיל 7 ועד מבוגרים – לרבות קורקינט עם 2 גלגלים, קורקינט עם גלגלים גדולים ועוד המון אפשרויות.

 קורקינטים לפעלולים – אם אתם חובבי הז'אנר ופשוט אוהבים לעשות כל מיני טריקים ופעלולים במיקרו תמצאו את מה שאתם מחפשים. 

מלבד קורקינטים, במיקרו ישנם גם אביזרים 

כדי שהנסיעה תהיה בטוחה עליכם לבחור בקורקינט איכותי לילדים אך גם לקנות את הציוד המתאים. במיקרו תוכלו למצוא ציוד בטיחות כמו קסדות לקורקינטים, קסדות לילדים, מגני ברכיים ומרפקים, פנסים ופעמונים לקורקינט, וגם אביזרי נוחות כמו מחזיקי בקבוקים, תיקים לקורקינט רצועות משיכה ועוד!

ובעיקר תוכלו ליהנות מחוויית הרכיבה המושלמת והבטוחה ביותר שאפשר!


הוספת מאמר