• 14-11-2021
  • מאת 4cookbrafman

בחירת קמינים לבית – המדריך המלא

כיום אין תשובה מדויקת בכל הנוגע לבחירת קמין לבית. כדאי לשקול את הגודל והמיקום של החדר לפני קבלת החלט.

כאשר אתם מחליטים איזה סוג של קמין להתקין, שקול באיזה סוג דלק אתה רוצה להשתמש. אם אתם רוצים משהו שלא ידרוש תחזוקה רבה לאורך זמן, לכו עם קמיני גז. אם אתם רוצים משהו שיוסיף נופך נוסף של אלגנטיות ואווירה לבית שלכם, לכו עם קמיני עץ. אם תרצו סביבה רגועה יותר ללא הטרחה הכרוכה בשריפות נפט, לכו עם קמינים נפט.

קמינים ואווירה

קמין מעניק תחושה אוטומטית של נוסטלגיה, רומנטיקה ואווירה "של פעם". קמין מתקשר עם טירות רומנטיות, יערות מסתוריים וחמימות טבעית. האסוציאציות של קמין הן של זוג אוהבים המתחמם מול האח, משקה חם ולילות נעימים ששלג וגשם יורד מחוץ לחלון. ללא ספק, גם קמינים מודרניים מעניקים את אותה התחושה גם אם מדובר בקמין גז או קמין סולר. כאשר אנו בוחרים קמינים חשוב מאוד לבחון את האווירה שאנו רוצים ליצור בבית והחליט איזה סוג של קמין יתאים לנו יותר. האם נרצה ללכת על הקמין האוטנטי ביותר שהוא קמין עץ או שמא קמין מסוג אחר יכול להתאים לנו יותר?

סוגי קמינים שונים

ישנם כמה סוגים שונים של קמינים :

קמין עץ – הקמין המסורתי, פועל דרך בערה של עץ טבעי. קמינים אלו לרוב גדולים מאוד אך ניתן כיום למצוא קמינים קטנים יוצר בעלי עיצובים מודרניים. קמינים אלו דורשים תחזוקה שוטפת ויכולת תפעול גבוה שכן שליטה בלהבות ועוצמת החום היא מיומנות לא פשוטה.

קמין גזקמין גז הוא מן הקמינים הנפוצים והפופולאריים ביותר. קמינים מסוג זה פועלי על גז טבעי והינם בעלי תא בערה וארובה. קמינים אלו ניתן לרכוש בעיצובים מרהיבים ביותר ואף כאלו אשר מדמים קמין עץ. תחזוקתם של קמינים אלו לא מורכבת ותפעולם פשוט יחסית.

קמין נפט – משתמש בנפט או סולר לתפעולו, לא כולל אורבה ואינו פולט עשן. קמין מסוג זה ניתן לשלב בכל בית ללא חשש אך תחזוקתו נחשבת למורכבת.

מס פרמטרים - שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת קמין

כאשר אתם מתכננים לקנות אח, הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא גודל החדר שלכם ומספר האנשים שישתמשו בו.

מכיוון שישנם סוגים רבים ושונים של קמינים, עליך להחליט באיזו תדירות ישמש הקמין שלך ואיזה סוג דלק תשתמש לחום. סוג הדלק שתבחר חשוב מאוד מכיוון שלא כל הדלקים מפיקים חום באותה מידה. שמן נשרף נקי יותר מעץ אך יש לו אורך חיים קצר יותר.

בעת רכישת קמין גז, ודאו שניתן לחבר את היחידה שלכם לקו גז טבעי או למיכל פרופאן על מנת לקבל ממנה את הביצועים הטובים ביותר.

עם גז, נפט ועצים, רכישת אח היא הרבה יותר קלה ממה שאתה חושב. קמיני גז נוחים וקלים לשימוש. קל לנקות ולתחזק קמיני נפט. קמיני עץ דורשים יותר תשומת לב אך מציעים אווירה נעימה

כדי לקנות את האח הטוב ביותר עבורך, שקול את הדברים הבאים:

- איזה סוג קמין אתה רוצה?

- כמה אנשים ישתמשו בזה?

- האם יש מקום בבית שלך לזה?

- מה התקציב שלך?

סיכום

מחשבון עלות מחשבון העץ הוא כלי מקוון חדש שמשתמש בבינה מלאכותית כדי לעזור למשתמשים להשוות את העלות של רכישת פריטים מסוימים.

ישנם גורמים רבים שנכנסים לתמונה בעת חישוב העלות של קמיני עץ, קמיני גז וקמיני נפט. גורמים אלה כוללים את הגודל שהיית רוצה שיהיה הקמין שלך, היכן תרצה למקם את האח, כמה זמן אתה רוצה שהוא יחזיק מעמד לפני שתזדקק לתיקון וכו'. לדוגמה, קמין חשמלי עשוי להיות יקר יותר מעץ או קמין. גז אחד כי זה דורש פחות תחזוקה.

מחשבון עלויות מחשבון עץ הוא כלי מקוון שעוזר לך להשוות את כל סוגי אפשרויות העץ לבית שלך כדי להקל על ההחלטה שלך. זה מספק עלויות עבור גדלים וסגנונות שונים כך שמשתמשים יכולים לבחור איזה מהם מתאים ביותר לצרכיהם


הוספת מאמר