• 15-11-2021
  • מאת armonrama

כללי המשחק החדשים - בתי דפוס בעידן הקורונה

בתי דפוס בעידן הקורונה

בדומה לענפי מסחר ושירות אחרים, גם ענף הדפוס נדרש להתמודד עם המציאות העסקית החדשה שנכפתה על כולנו בעקבות מגיפת הקורונה, כאשר כל בית דפוס בתל אביב או בכל עיר אחרת בישראל, נדרש להמציא את עצמו מחדש על מנת להמשיך ולספק שירותי דפוס ברמה היומיומית. אחד מהפתרונות היעילים ביותר להמשך פעילותם של בתי דפוס גם בקורונה מיושם באמצעות מערכת הזמנות מקוונת המאפשר לקהל הלקוחות לבצע הזמנה מקוונת של מוצרי דפוס שונים במספר צעדים פשוטים.

הזמנה מקוונת של כל מוצרי הדפוס הנחוצים לעסקים

באמצעות מערכת מקוונת להזמנת מוצרי דפוס, בעלי העסקים השונים יכולים להמשיך ולהדפיס מגוון רחב של מוצרי דפוס בהם הם עושים שימוש יומיומי, החל מכרטיסי ביקור ופנקסי חשבוניות וקבלות, דרך מדבקות וניירות מכתבים ועד להזמנה מקוונת של פליירים, חוברות, קטלוגים וכדומה. מערכת ההזמנות המקוונת מאפשרת לבתי דפוס מובילים בתחומם, לפתוח מעין "סניף אינטרנטי" באמצעותו קהל הלקוחות בוחר את מוצרי הדפוס הנחוצים לו, את העיצוב המועדף עליו (מתוך ערכות עיצוב שונות הקיימות במערכת), את כמויות תוצרי ההדפסה ואת אופן קבלת תוצרי הדפוס (במשלוח עד בית העסק או במסגרת איסוף עצמי), וכל זאת באופן מקוון מבלי להידרש לשיחת טלפון עם בית הדפוס.

יחד עם זאת, חשוב לציין שכל בית דפוס מוביל בתל אביב המחזיקים בסניף אינטרנטי באמצעותו ניתן לבצע הזמנות דפוס מקוונות, מאפשרים לקהל הלקוחות ליהנות משירותי ייעוץ טלפוני במידת הצורך וגם משירותי עיצוב בהתאמה אישית מלאה וכל זאת במסגרת תכתובת בדוא"ל או בשיחה טלפונית עם אנשי ונשות העיצוב הגרפי.

הזמנה מקוונת של מוצרי דפוס - למי זה יכול להתאים?

השימוש במערכת הזמנות מקוונת של מוצרי דפוס, יכולה להתאים לכל סוגי העסקים העושים שימוש תדיר וקבוע ו/א שימוש תקופתי במוצרי דפוס כאלו ואחרים. כמו כן, השימוש במערכת מיועד לאילו מביניכם המעוניינים לעצב ולהדפיס הזמנות אישיות לאירועים אותם הם מקיימים ולכל אחד ואחת מביניכם הנדרש לשירותי עיצוב והדפסה של ספרים, יומנים, כרטיסי ברכה וכדומה.

משלוח עד בית העסק/לקוח

הזמנה מקוונת של מוצרי דפוס, מאפשרת לכם ליהנות גם משירותי משלוח על תוצרי הדפוס עד בית העסק. כמו כן, עומדת לרשותכם האפשרות להגיע לנקודת האיסוף לצורך איסוף עצמי של מוצרי הדפוס השונים אותם הזמנתם. אם גם אתם רוצים להתנסות בביצוע הזמנה מקוונת של מוצרי דפוס שונים, זה הזמן ללחוץ כאן ולהכיר את המערכת הנוחה, היעילה והמתקדמת ביותר מסוגה לביצוע הזמנות מקוונות של מוצרי דפוס.


הוספת מאמר