• 16-11-2021
  • מאת ddeco

שיפוץ דירה בתקופת הקורונה? האם זה הזמן הנכון

שיפוץ דירה בתקופת הקורונה - מה חשוב לדעת?

שיפוץ בית או דירה נועד לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מסביבת מגורים נעימה יותר המותאמת לכל צרכי המגורים הנחוצים לכם ברמה היומיומית. כאשר מדברים על שיפוץ דירה בתקופת הקורונה, מדברים למעשה על כל סוגי עבודות השיפוץ המתבצעות על ידי אנשי שיפוץ מנוסים ומקצועיים הפועלים בהתאם להנחיות הבריאותיות הנדרשות מהם לצורך ביצוע עבודתם.

האם תקופת הקורונה היא הזמן הנכון לשיפוץ סביבת המגורים?

עבודות שיפוצים הן הגדרה כוללת לכל סוגי העבודות הנדרשות לצרכי שיפוץ סביבת המגורים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר בעבודות שיפוץ שלא סובלות דיחוי וחייב לבצע אותן באופן מיידי. עבודות שיפוץ אלו מומלץ לקיים בלי קשר לתקופת הקורונה ולא לדחות אותן למועד מאוחר יותר מכיוון שהנזקים העלולים להיגרם לסביבת המגורים כתוצאה מדחיית עבודות השיפוץ, יכולים להיות בלתי הפיכים.

במקביל, ישנן לא מעט עבודות שיפוץ שנועדו לצרכי שדרוג סביבת המגורים, לרבות, עבודות גבס המיושמות על ידי קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה בתחומו, וגם אותן מומלץ לקיים במהלך תקופת הקורונה. מנגד, עבודות שיפוץ המצריכות מכם את העתקת מקום המגורים לתקופה ממושכת עד מועד סיום השיפוץ, מומלץ לדחות במידה ואינכם ערוכים לכך על הצד הטוב ביותר.

מה חשוב לבדוק כאשר שוכרים את שירותיו של קבלן שיפוצים בתקופת הקורונה?

בראש ובראשונה אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של קבלן רשום בלבד וזאת בלי קשר להיקף עבודות השיפוץ הנחוצות לכם והתקופה בה אתם מתכננים את השיפוץ. במקביל, כאשר שוכרים את שירותיו של קבלן עבודות שיפוצים בתקופת הקורונה, מומלץ לוודא שהוא כבר מחוסן ושהוא פועל בהתאם להנחיות הנדרשות ממנו. כמו כן, חשוב לבדוק את משך השיפוץ המשוער לו הוא נדרש וזאת על מנת שתוכלו להיערך לכך שתימצאו בסביבת המגורים המשופצת כמה שפחות במהלך שעות הימצאותו בבית/דירה.

שיפוץ דקורטיבי - זה הזמן לסביבת מגורים נעימה ומעוצבת יותר

כאשר מדברים על עבודות שיפוץ מדברים בין היתר על עבודות שיפוץ דקורטיבי שמטרתו לשדרג חללים שונים בסביבת מגוריכם באמצעות עבודות שיפוץ שונות, צבע, עבודות גבס, החלפת תריסים וחלונות וכדומה. עבודות אלו אינן מצריכות זמן ממושך ובחלק מהמקרים הן יכולות להסתיים תוך מספר שעות בודדות. מנגד, עבודות שיפוץ מורכבות יותר, מחייבת אתכם להיערך נכון ולבקש מקבלני השיפוץ להכין עבורכם תכנית שיפוץ מובנית במסגרתה מופיע פירוט מורחב על כל סוגי העבודות הנדרשות.


הוספת מאמר