• 16-11-2021
  • מאת chair2u

פינות אוכל – כיצד בוחרים את השולחן הנכון

מה ההבדל בין שולחנות אוכל לשולחנות ארוחת ערב?

-שולחן ארוחת ערב הוא עגול או מלבני. זה יכול להיות ארוך או קצר, תלוי באורך מוטת היד שלך.

-שולחן אוכל יושב קרוב יותר לגוף שלך מאשר שולחן ארוחת ערב, אבל יש לו גם פחות מקום לאכילה או לפעילויות אחרות. בדרך כלל יש לו רגליים חזקות יותר ועשויות להיות לו רגליים בצורת עיגולים או ריבועים

איך בוחרים את פינת האוכל המתאימה ומה צריך?

פינות אוכל הן החללים החשובים ביותר בבית. זה המקום שבו אנשים מתכנסים כדי לנהל שיחות, לחלוק ארוחות ולהתכנס סביב שולחן. אתה צריך לשקול מה אתה רוצה שפינת האוכל שלך תציע לפני שאתה מחליט על סגנון הרהיטים שאתה רוצה עבורה.

חשבו איזה סוג של חווית אוכל הייתם רוצים שתהיה לחברים ובני משפחה שלכם כשהם באים לארוחת ערב על בסיס יומי. רוצים מקום עם הרבה אור? מקום עם תקרות גבוהות? מקום עם חום? שקול את השאלות הללו בעת קבלת ההחלטה על סגנון ריהוט פינת האוכל שתרצה לעצמך או למשפחתך.

כאשר בוחרים פינת אוכל, עדיף ללכת על אלו פונקציונליות וגם אסתטיות. הסיבה לכך היא שפינת האוכל שלכם יכולה לשמש כמקום התכנסות לחברים ובני משפחה שלכם. בשל כך, כדאי לוודא שהחדר יראה טוב על ידי בחירת שולחן אטרקטיבי בעיצוב הנכון.

להלן כמה עצות מועילות שיכולות לעזור לך בבחירת שולחן האוכל הנכון:

-ישנם שני סוגים של שולחנות אוכל - מלבניים ועגולים. יש להם יתרונות וחסרונות משלהם ולכן חשוב לבחור אחד בהתאם לצרכים שלך.- שולחנות מלבניים יכולים להכיל יותר אנשים בעוד שלעגולים יש תחושה מודרנית יותר.- כמה גורמים אחרים שכדאי לשקול לפני קבלת החלטה כוללים אילוצי מקום, תקציב, דפוס שימוש, רמת נוחות וכו'...

אולי יעניין אתכם - קולקציית הרהיטים של המותג chair2u

אילו גורמים עליך לקחת בחשבון בעת בחירת השולחן שלך?

בבואכם לבחור את שולחן האוכל שלכם, כדאי לקחת בחשבון את המאפיינים החשובים לכם. גודל השולחן, מספר הכיסאות ואיך שהוא נראה בחדר שלך הם רק חלק מהם.

כאשר אתה מגיע להחלטה על איזה סוג של פינת אוכל אתה רוצה בבית שלך, ישנם מספר גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון. אולי אתה רוצה סביבה רשמית או סתמית יותר; אולי אתה רוצה חדר רחב עם הרבה מקומות ישיבה; אולי אתה רוצה מרחב פרטי לעצמך. כל סוג של חלל שהכי מושך אותך הוא מה שיהפוך את חווית האוכל שלך למהנה ביותר.

כשזה מגיע לבחירת רהיטים לפינת האוכל הביתית שלך, ישנן תכונות מסוימות שחשובות יותר מאחרות. לדוגמה, אם הגודל חשוב, חפש שולחנות עם ממדים קטנים יותר כדי שיתאימו לקטנים יותר.

אילו סוגי שולחנות אוכל ואפשרויות ישיבה זמינות היום בשוק?

בחירת שולחן אוכל וכיסאות יכולה להיות חוויה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בבחירת ריהוט לפינת אוכל, כגון גודל החדר, העדפות עיצוב ואפילו איך תנצלו את שטח האוכל שלכם.

ראשית עליך לדעת כמה השולחן עומד לעלות על מנת לקבל מושג מה יהיה התקציב שלך עבור חלקים אחרים. לאחר מכן אתה צריך להחליט איזה סגנון אתה רוצה; ישנם סגנונות רבים שעובדים יחד היטב. הבא הוא להחליט אם אתה רוצה כיסא גב פתוח או סגור; אם הוא פתוח אז זה יאפשר זרימת אוויר רבה יותר ובקרת טמפרטורה טובה יותר בחדרים חמים בעוד כיסאות גב סגורים יכולים לעמוד טוב יותר בפני אלמנטים חיצוניים כמו גשם או שלג.

בבחירת שולחן האוכל שלך, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

- סוג החומר ממנו עשוי השולחן

- גודל השולחן

- מספר הכיסאות שמגיעים עם השולחן

- הצורה והסגנון של הרהיטים וכו'.

בבואכם לבחור את פינת האוכל שלכם, כדאי לחשוב על שימוש בריהוט מודרני בסגנון עכשווי.

מסקנה

שולחנות אוכל הם הרהיט הנפוץ ביותר בחדר אוכל. ניתן לקבוע את גודל השולחן לפי כמה אנשים יוכלו להשתתף באירוע ארוחת ערב. חדרי אוכל מיועדים בדרך כלל להכיל 4, 6, 8 או 10 אורחים.

שולחן אוכל ידוע גם כשולחן אוכל רשמי או פשוט כשולחן טוב. הוא משמש לכל ארוחה המוגשת במהלך היום או הלילה.

גודל פינת האוכל תלוי לאיזה סוג אירוע היא נערכת ואיזה סוג אוכל צריך להגיש באותה הזדמנות – בין אם מדובר בארוחת בוקר, צהריים, ערב או אפילו הפסקת קפה.

שורה תחתונה שולחנות אוכל הם פונקציונליים ויציבים מה שהופך אותם מושלמים גם לשימוש ביתי!


הוספת מאמר