• 25-11-2021
  • מאת marble-itzik

איך לבחור שיש למטבח או לאמבטיה

חלק זה מדבר על איך להחליט אם לבחור או לא לבחור את המטבח או האמבטיה בעת עיצוב הבית. ההקדמה עוברת על פעילויות שונות שניתן לעשות בחדרים שונים ומציעה איזה חדר יכול להתאים להם ביותר.

כיצד לבחור מטבח או חדר אמבטיה לבית שלך

באופן כללי, המטבח הוא המרכז של הבית בו יוצרים ארוחות ונהנים מזמן עם המשפחה והחברים. חדר האמבטיה הוא המקום שבו אתה מתכונן לעבודה או ללכת להירגע. חשוב שהחלל שלכם יהיה חלל נוח המתאים לאורח החיים ולצרכים שלכם.

המפתח לפרויקט שיפוץ מוצלח הוא לא רק מה אתה משנה, אלא גם איך אתה משנה אותו. כדי לשמור על עלויות נמוכות ולהישאר בתקציב, התחל עם כמה עדכונים קלים שיכולים להשפיע רבות על מרחב המחיה שלך כמו החלפת ארונות בלויים או הוספת אפשרויות אחסון כמו מדפים מתחת ומדפים.

כאשר שוקלים שיפוץ, ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון. אחד מהם הוא גודל הבית שלך. לדוגמה, אם יש לך מטבח גדול, אולי כדאי שתשקול תחילה להוסיף חללים נוספים כמו חדרי שינה או חדרי אוכל רשמיים גדולים.

לאנשים מסוימים אולי יהיה קל יותר ליצור מטבח גדול יותר מאשר חדר אמבטיה נרחב.

שיש למטבח

שיש למטבח הוא מוצר שניתן למצוא היום במטבחים חדשים רבים. השיש הוא לא רק יפה אלא גם פונקציונלי.

שיש למטבח הפך להיות חלק מהותי מהמטבח. השיש הוא לא רק יפה אלא גם פונקציונלי. השיש סופג את הלחות במטבח שלך, מה שאומר שהוא נהדר במניעת גדילת חיידקים ועובש.

השיש קל גם לניקוי ולתחזוקה, מה שאומר שהוא אינו זקוק לטיפול רב כמו רוב סוגי המשטחים האחרים הדורשים קרצוף או טאטוא קבוע.

שיש לאמבטיה

משטחי שיש משמשים בדרך כלל בחדרי אמבטיה כדי למנוע סימני מים וכתמים. אבל מה אם אתה יכול בקלות להחליף את משטח חדר האמבטיה שלך מבלי שתצטרך להחליף אותו?

קל מאוד לנקות, לתחזק ולשמור על משטחי האמבטיה החדשים הללו. אתה יכול גם לבחור צבעים שונים המתאימים לעיצוב שלך או לשדרג את החלל הנוכחי שלך עם משטח שיש לאמבטיה במגוון עיצובים מקוריים ומרשימים.

שיש כבר לא רק לשירותים!

האזורים המרכזיים

ישנם שלושה אזורים שונים במטבח החשובים, הכיור, הכיריים והמקרר. לדעת באיזה מהם לבחור יכול ליצור או לשבור בית.

מה הכי חשוב לכם כשאתם מתכננים את המטבח החדש שלכם - כיור עם סילוק מתחת לכיור או כיור ללא מרשם עם מכבש אשפה?

הבחירה בין קולט אדים לתלייה על השיש או קולט אדים צמוד קיר יכולה להיות קשה מדי. אלה יהיו תלויים בסופו של דבר בגודל החדר שלך ובתקציב שלך.

מה לקחת בחשבון

יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת מטבח או חדר אמבטיה בבית.

החדשות הטובות הן שלשניהם יש את אותם היתרונות ורבים מהם קיימים כבר מאות שנים. זה תלוי בך להחליט איזה מהם מתאים ביותר לאורח החיים שלך!

מה שהכי חשוב הוא כמה מקום אתה יכול להרשות לעצמך, מה התקציב שלך, כמה מקום פנוי וסגנון החדר.

גודל החלל

אחד המאפיינים החשובים ביותר של מטבח או חדר אמבטיה הוא גודל החלל. מטבח קטן עם פריסה פונקציונלית עדיף על מטבח גדול עם חוסר תפקוד.

מטבח קטן יכול להיות שימושי למי שאין לו הרבה זמן לבשל או להכין את האוכל שלו. זה יכול להיות בגלל שאובחנו עם מצב רפואי כלשהו שמקשה על שני הדברים האלה בבת אחת, כמו גם כאלה שעובדים מהבית ואין להם זמן לצאת לאכול כל יום. למעשה, אם יש לך בעיות בריאותיות כלשהן או שיש לך תקציב, זו כנראה האפשרות הטובה ביותר עבורך.

חדר אמבטיה גדול עשוי להיות אסתטי יותר אבל יכול גם להפוך לכאב ראש מבחינת פונקציונליות ואחסון.

שורה תחתונה

בין אם יש לך מטבח או חדר אמבטיה זה לא רק על גודל החדר, אלא גם על אופן השימוש בו. במטבח יש מכשירים המשמשים לבישול אוכל. בחדר רחצה יש אמבטיות ומקלחות המחוברות לרוב לכיור.

כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה בין מטבח או חדר אמבטיה הם:

- בין אם אתה משתמש בחלל לבישול, לאירוח, למנוחה או לאחסון דברים

- גודל התקציב שלך

- גודל המטבח/חדר האמבטיה שלך בהשוואה לחדרים אחרים בבית שלך


הוספת מאמר