• מאת taltagar

ספא ג'קוזי - הספא שיעשה לכם את ההבדל

יחד עם זאת, לפני שרצים לקנות ג'קוזי מטעמי בריאות, כדאי לדעת שלא כל ג'קוזי יעיל וטוב. "רוב מערכות הספא מכילות כלור שאחראי על פעולת ניקוי המים. הכלור עלול להחמיר בעיות עור שאופייניות לסובלים מדלקות פרקים" לדברי שמוליק פינטו, פזיאותרפיסט מומחה של איסמור . "הפתרון נמצא במערכות ספא ביתיות שמייצרות בעצמן אוזון, במקום הכלור. ישנן חברות בודדות, כגון חברת HOTSPRING ואחרות שמסוגלות לתת מענה כזה ללקוח".


מה צריך לדעת לפני שמתקינים ספא ביתי?

תחום הספא בישראל מפותח באופן יחסי ובשוק קיימים חברות רבות כגון: HYDRA, HOTSPRING, דולפין ועוד, המציעות מגוון רחב לכל כיס (כמעט). מערכות ספא מתאימות ל- 3 עד 7 משתמשים, הן אינן דורשות מקום גדול ניתן למקם אותן בגינה, על הגג או מרפסת. השטח עליו עומד הג'קוזי צריך לעמוד במשקל עומס שבין 250 ל- 600 קילו למטר מרובע. הספא משתלב במשטחי שונים כמו דק, קרמיקה, אבן, דשא וכו' והתקנתו אינה מצריכה תשתית מיוחדות, כל שנדרש הוא חיבור לחשמל ומילוי מים בעזרת צינור גינה.


מחירים - החל מ 15,000 ועד 120,000 ש"ח - מספא בסיסי ועד ספא עם סאונד תת קרקעי, עץ טיק יוקרתי, המגיע עם אביזרים נלווים כגון מיטת שיזוף וגזיבו שיושב על המערכת והופך אותה למערכת ספא בתוך חדר סגור בתוך הגינה.


הוספת מאמר