• מאת קונסטנטין

פתיחת חברה בחו"ל: איך להגדיל את הרווחים ולנצח את המתחרים

פתיחת חברה בחו"ל: איך להגדיל את הרווחים ולנצח את המתחרים
שינויים רבים התרחשו לאחרונה בשוק הפיננסי. התחרות הולכת וגדלה כאשר עוד ועוד חנויות ועסקים ממשיכים להוריד את מחירי המוצרים שלהם ברשת, ויש צורך בהורדת מחירים ע"מ לשמור על תחרותיות. בנוסף לכך, כאשר כמות המוצרים הנמכרת הולכת וקטנה, יש צורך להרוויח יותר על כל מוצר. זהו הזמן בו כדאי לבדוק כיצד אתה יכול להגדיל את הרווחים שלך במכירות אונליין.
הורדת מחירי המוצרים לבדה תביא לרוב להגדלת המכירות, אך תוך זמן קצר תגלה כי עליך למכור יותר כדי להרוויח כמו בעבר.
חישוב פשוט שביצענו בעבר עבור לקוח חדש הצביע על אפשרות להעביר את העסק כולו מעבר לים, ולהפוך אותו לחברה זרה, בקפריסין, לדוגמה. בקפריסין, המס המיועד לתשלום לחברה בינלאומית עומד על 0%. גם אם תוריד את המחירים עבור מוצר ב-15%, ההכנסות לא יפגעו כלל. פתיחת חברה בחו"ל מאפשרת להפחית את מחירי המוצרים והשירותים, אך בו בזמן תמקם את עסק במקום טוב מאוד מול המתחרים שלך.
חברה רצינית חייבת להיות ערוכה לעליית מחירי היצור, ובו בזמן להיות מסוגל להוריד את המחירים לצרכן, שכרגע, בזמן המשבר הכלכלי, אינו מעוניין להוציא כסף. סקר שוק שנערך באירופה מצביע על כך שכולנו מוכנים לבזבז יותר כסף גם בזמן משבר כלכלי, כל עוד אנחנו מסוגלים לקבל את המוצר או השירות שאנחנו מעוניינים בו במחיר נמוך יותר.
אז איך ניתן להקים חברה בקפריסין?
קומפני אקספרס, שמובילה מזה שנים בתחום הקמת חברות בחו"ל, סייעה ללקוחות רבים ברחבי העולם. רבים מהם לא הצליחו למצוא את הסוכן המתאים שיהיה מסוגל לעשות את העבודה כראוי ובמהירות. אנחנו יכולים לרשום חברה בקפריסין ולפתוח חשבון בנק במדינה תוך זמן קצר, ולהבטיח שהכול יהיה מתואם עם מסמכי האפוסטיל ותעודות החברה.
לחשבון הבנק בקפריסין מתווספים שירותי בנקאות מתקדמים באינטרנט, כחשבון מרובה מט"ח (USD, EUR, GBP). יש אפשרות לרשום חברה בקפריסין עם בעלי מניות נאמנים ודירקטורים, כאשר גם אתה יכול לשמש כדירקטור. כעת תוכל לשלם מס בשיעור של 0% לרשויות המס בקפריסין ולנהל עסק ברחבי העולם עם החברה הזרה שלך בקפריסין. בנוסף תקבל הגנת נכסים מושלמת ללא הגבלה, עבור עסק בכל תחום שהוא.
קומפני אקספרס היא חברה רשמית ומוכרת בבנקים הגדולים בקפריסין, שהעניקה ומעניקה שירות למאות לקוחות ברישום החברות ופתיחת חשבונות בנק בחו"ל.
קומפני אקספרס מעניקה שירותים פיננסיים כוללים בכל התחומים הרלוונטיים לפתיחת חברה בחו"ל. צור איתנו קשר עוד היום ותן לנו לעזור לך לקדם את העסק שלך.


הוספת מאמר