חינוך מיוחד

  • מאת seo.cavim

לימודי עיצוב בחו"ל – הצלחה ללא גבולות


צעירים יצירתיים רבים המתעניינים בלימודי עיצוב בוודאי נתקלו באפשרות של לימודי עיצוב בחו"ל בחיפושיהם אחר מוסדות לימוד. מהם היתרונות של לימודי עיצוב בחו"ל? האם שווה לוותר על המשפחה והחברים ולעזוב לחו"ל למספר שנים בשביל לימודים? אין תשובה אחת לשאלה קשה זו, כל אחד וסדרי העדיפויות שלו. אולם כדי לקבל את ההחלטה הנכונה צריך לזכור נקודה חשובה אחת – בארץ הכל טיפה יותר קטן ויש גבול לרמה בה ניתן להתפתח בשכונה הקטנה המכונה ישראל, ולא פחות חשוב מכך – גם השכר בחו"ל יותר נוח. לעומת זאת, העולם ואיתו אפשרויות תעסוקה בחברות ומותגים בין לאומיים נפתחים בפני אלו שבחרו במסלול לימודי עיצוב בחו"ל. זו הסיבה שבעטייה צעירים בעלי מוטיבציה להצליח בגדול, שרוצים להתרועע עם מעצבים בין לאומיים, להלביש את הוליווד או לפרסם את סוני, בוחרים במסלול לימודי עיצוב בחו"ל.

הטופ של הטופ – לימודי עיצוב בחו"ל

ישראלים אשר בחורים במסלול לימודי עיצוב בחו"ל צפויים לגלות עולם חדש בכל הקשור למקצועיות ויצירתיות – מוסדות המציעים לימודי עיצוב בחו"ל מספקים לתלמידיהם לימודים ברמה בין לאומית. מיטב הציוד הדרוש ללימודי עיצוב, התוכנות המתקדמות ביותר כולל הדרכות מקצועיות עליהן ואמצעים נוספים עומדים לרשות הסטודנט.

את השיעורים מעבירים מרצים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים בתעשיית העיצוב הבין-לאומית אשר עבדו עם המותגים והמעצבים המובילים. מרצים אלו ישמחו לחלוק עם תלמידיהם מחוכמתם – הן בתחומים העיצוביים והאמנותיים והן בתחומים העסקיים, כולל רזי התעשייה ואופן התנהלותה. וכמובן אסור לשכוח את הפוטנציאל העצום ליצירת קשרים עסקיים וההזדמנויות המקצועיות שמרצים אלו יכולים לפתוח בפני תלמידים בולטים.
לאור כל אלו, אין פלא מדוע ישראלים רבים אשר הצליחו בגדול בתחום העיצוב בחרו בראשית דרכם במסלול לימודי עיצוב בחו"ל.


עצב את הצלחתך בעזרת לימודי עיצוב בחו"ל

קיימים עשרות מוסדות לימודי עיצוב בחו"ל אשר מקבלים ישראלים בזרועות פתוחות – בכל העולם אנו ידועים כעם יצירתי ושאפתן במיוחד. להצליח בגדול בתעשיית העיצוב יכול להיות מציאות ולא רק חלום. לימודי עיצוב בחו"ל זמינים כיום לישראלים יותר מאי פעם תודות לארגונים שונים אשר מטרתם לסייע לישראלים להשתלב בהצלחה בלימודים בחו"ל. ארגונים אלו מסייעים למועמד למצוא מכון לימוד אשר יענה על צרכיו, ואף יוצרים עמו קשר ומסייעים בהשגת האשרות הנחוצות לישראלים ללמוד בחו"ל. לעיתים ארגונים אלו אף מסייעים למועמד למצוא דיור, עבודה ומלגות קיום. תודות לארגונים אלו המצב שנוצר הוא שהתקבלות למסלול לימודי עיצוב בחו"ל קלה מתמיד ועשויה להתרחש תוך שבועות ספורים מרגע הבחירה במסלול לימודים זה. הקושי העיקרי העומד בפני ישראלים ללמוד ולהצליח בחו"ל הוא הקושי להתנתק מהארץ. לפיכך השאלה אותה צריך המתלבט לשאול את עצמו היא עד כמה הוא מעוניין להצליח בגדול ולהתפתח אמנותית וכלכלית, ולא האם הוא בכלל יכול להתקבל למסלול לימודי עיצוב בחו"ל או לא.


לפרטים נוספים: קווים המכון לעיצוב ואדריכלות
www.cavim.co.il


הוספת מאמר