מחשוב עסקי

  • מאת henin

לוח חכם-zen board

לוח חכם זהו פתרון תפעול טכנולוגי שיועד למגזר העיסקי במקור, אך חדר בעוצמה רבה לשימוש גם במגזר הפרטי והציבורי. לוח מגע חכם זהו למעשה מסך הקרנה שמופעל על ידי מגע, מתחבר למחשב ולאינטרנט ומאפשר הקרנה של התכנים תוך הפעלת המקרן מבלי לגעת במחשב עצמו.

 

לוח חכם- zen board זהו לוח מגע אינטראקטיבי בעל יתרונות רבים. שלא כמו לוחות אחרים לוח המגע של zen  הינו לוח שניתן גם לרשום עליו בעזרת טושים מחיקים ולא רק להיעזר בו לצורכי הקרנה בלבד, כך מתקבל למעשה מוצר משולב של לוח שניתן להשתמש בו בצורה המסורתית ולכתוב עליו, ובו בזמן להקרין עליו חומר כזה או אחר. הטכנולוגיה של הלוח החכם מאפשרת הפעלה על ידי טאצ', כלומר מגע, כך ששימוש במקלדת ועכבר המחשב נחסכים מהמפעיל לחלוטין. בנוסף, הלוח החכם של zen board מבוסס על טכנולוגיית אינפרא אדומה כאשר החיישנים של הקרניים מפוזרים בצפיפות די גבוהה על הלוח והופכים את המוצר לקל וזול יחסית לתחזוקה. הלוח הינו אמיד מאוד מאחר ומצופה בשכבת הגנה אשר שומרת עליו מפני שריטות ונזקים.

 

לוח חכם- zen board זהו לוח שמתחבר אל המחשב והאינטרנט ומאפשר על ידי כך להקרין את כל סוגי התכנים עליו, יתרה מכך, מערכת ההפעלה של הלוח החכם מאפשרת  ביצוע רישומים וציורים באמצעות התוכנה ולא בהכרח על ידי רישום ידני עם טושים. מערכת ההפעלה מעניקה אפשרות של שימוש בצייר (שדומה מאוד בממשק שלו לצייר של windows ) ושימוש בו על ידי מגע.

 

מבחר השימושים של לוח חכם zen board  הם דיי גבוהים מאחר ומדובר במוצר יעיל ופרקטי למדיי. המגזר העיסקי מרבה בשימוש במוצר במהלך פגישות ופרזנטציות שונות, כמו כן מורים ומרצים רבים נעזרים בלוח החכם בהרצאות שלהם, כך הם מקלים לעצמם את העבודה בזה שאינם צריכים לתמרן בין המחשב, המקרן ולוח הכיתה ולמעשה מקבלים את כל הפונקציות במוצר אחד.

 

היותו של המוצר אינטראקטיבי מיעל אותו עוד יותר שכן הוא עוזר בהגברת רמות הקשב ותשומת הלב של הצופים בו, מאחר והוא משלב גם סאונד ואימג'ים.


הוספת מאמר