חינוך מיוחד

  • מאת nehamalev

לימוד אנגלית און לייןרוצים לתת לילדיכם את היתרון על פני שאר התלמידים בכיתה? מעוניינים בעצמכם לשפר את השליטה באנגלית?


מחקרים מצביעים על כך שבערך 2 מיליארד אנשים ברחבי העולם דוברים אנגלית בדרגה כלשהי. מתאים לכם גם אתם לשפר את שליטתכם בשפה בעזרת קורסי אנגלית?

אנחנו צריכים אנגלית בזמננו הפרטי כדי לתקשר עם אנשים אחרים בעולם, לשם נגישות שיפור הנגישות למקורות מידע ולהתנהלות בעולם העסקי. ואמנם, כל העולם העסקי מתנהל כמעט תמיד באנגלית, וקיימת מגמה שלפיה כמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרשת ידיעה מעמיקה יותר באנגלית.

למה אנו צריכים ללמוד אנגלית? היתרונות הם רבים, והם כוללים:

- ידיעת אנגלית תורמת לשיפור מידת ההצלחה במסגרת הבית ספרית, ובייחוד במערכת ההשכלה הגבוהה, שבמסגרתה צריכים להיעזר במאמרים ומחקרים שחוברו באנגלית.

- למטרת שיפור יכולת הפרנסה בישראל וברחבי העולם, בתפקידים אשר מתנהלים באופן חלקי או מלא באנגלית. האנגלית משמשת כשפה הבינ''ל המקובלת על מרבית האנשים ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם אורחים מחו''ל, בתכתובת עם חברות ממעבר לים ולשם השמה בסניפים במדינות אחרות. במקרים רבים, אלה שאינם דוברים את השפה נוטים להישאר מאחור.

- לימוד שפה נוספת מהווה תרגול בריא למוח האדם ותרומה נאה לייעול פעולתו.

- הרחבת עולמנו התרבותי עם סרטי קולנוע, ספרות, כתבי עת ומאמרים המתפרסמים באנגלית. הדבר בולט במיוחד בתחום האינטרנט שם עיקר האתרים כתובים כולם בשפה האנגלית.

אלה רק כמה מן הצדדים החיוביים בלימוד השפה האנגלית, שאליהם ניתן להוסיף גם את היכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובביטחון וסיבות כמו רצוננו הטבעי לשיפור עצמי.

אם אתם מעוניינים לשמוע על לימוד אנגלית, תוכלו למצוא בקלות מגוון תכניות ובתי ספר שישמחו לסייע לכם לשפר את בקיאותכם בשפה. לא משנה אם אתם צריכים לימוד שפה אנגלית ובין אם אתם רוצים לימוד אנגלית חינם, פשוט מצאו מה מתאים לכם וגשו לעבודה. עוד תדהמו לגלות באיזו מהירות ניתן להשתפר!

אם אתם מתעניינים בקורסים באנגלית, אולי תתעניינו גם לעיין באתר לימוד אנגלית או ללמוד אנגלית. גלישה נעימה!


הוספת מאמר