• מאת nehamalev

עיצוב ארוע יחד עם מומחהמתישהו במהלך החיים מגיע הרגע שמחליטים להתמסד. כולם מעוניינים שהערב המיוחד שלהם יהיה הכי יפה. פעם כולם היו סומכים על מנהל אולם האירועים שיטפל בעיצוב האירוע: סידור השולחנות, החופה, התאורה והקישוטים על הקיר. התוצאה היתה שכל אירוע ואירוע נראה כמעט אותו הדבר, עם זר של שושנים על השולחנות, תאורה ברמת הפלורסנט וחופת סדינים לבנה. זו הסיבה שהיום הרבה זוגות הולכים על עיצוב אירועים כשירות מקצועי.

עבור מחיר לא גבוה גם אתם יכולים לממן את שירותיו של מעצב אירועים בעל נסיון, לעזור לכם בכל ההיבטים אשר קשורים לצד הוויזואלי של האירוע. תחום עיצוב האירועים נותן לכם את האופציה להחליט כמעט הכל- החל במראה החופה, סידורי הפרחים וגופי התאורה המפוזרים בשטח המקום, ואפילו על סידור השולחנות וצבען של המפות. בנוסף, מתוקף תפקידו, מעצב האירועים להיות איש הקשר שלכם עם הספקים, לתאם ביניהם ובין בעל האולם ולוודא שאתם מקבלים את מבוקשכם.

עיצוב אירועים מקצועי מבטיח שהמראה הכללי יקלע בדיוק לטעמכם ושהאירוע שלכם יהפוך לדבר אישי ככל האפשר, עד הפרט האחרון. מאד חשוב לשכור מעצב ארועים בעל נסיון, שיבין את טעמכם ושיהיה פתוח לקבל הצעות. בקשו ממנו שיראה לכם צילומים מתיק העבודות שלו בשביל התרשמות מאירועים שעיצב בעבר, דבר שיכול גם לתת לכם כמה רעיונות לחתונה שלכם.

כדאי מאד לבדוק האם מעצב האירועים אחראי לעיצוב זרי כלה, כי כמו ששמלת הכלה היא פריט מרכזי בחתונה, בדומה לכך גם זר כלה מעוצב באופן אישי איננו דבר שתרצו לוותר עליו. עיצוב מקצועי מבטיח שהכלה תקבל זר מושקע וייחודי, וברוב המקרים גם סידור יותר איכותי מזרי כלה מוכנים שקונים בחנות.

אז אם מתאים לכם לקרוא עוד על נושא עיצוב אירועים חזרו אל הבלוג שלנו לקרוא את הטקסטים הבאים בנושאים:

עיצוב חתונה, עיצוב חופות, עיצוב שולחנות.

שובו אלינו בהקדם!


הוספת מאמר