• מאת nehamalev

לימוד דקדוק אנגליתמכירים את המצב הזה שבו מישהו מתחיל לדבר באנגלית ואתם רק מהנהנים בראשכם כדי להימנע ממבוכה? רוצים לשנות זאת?


מחקרים אחרונים מראים שכמעט 2 מיליארד מהאנשים בעולם דוברי אנגלית בדרגה כזו או אחרת. מתחשק לכם גם אתם לשפר את השליטה באנגלית על ידי לימוד אנגלית?

כולם צריכים אנגלית בחיים הפרטיים כדי שנוכל לתקשר עם אנשים ברחבי העולם, לגישה שיפור הנגישות לאינפורמציה ולהתנהלות בעסקים. אמנם, תקשורת בין חברות מתנהלת בשפה האנגלית, ואנו עדים למגמה לפיה ככל שהתפקיד בכיר יותר, כך נדרשת ידיעה מעמיקה יותר באנגלית.

למה צריך ללמוד את השפה? יתרונות לימוד אנגלית רבים, שבהם:

- לימוד אנגלית תורם לשיפור מידת ההצלחה שלנו במערכת החינוך, ובייחוד באקדמיה, שבמסגרתה נעזרים בספרות מקצועית ומאמרים שנכתבו באנגלית.

- לשיפור אפשרות התעסוקה בעולם ושיבוץ בתפקידים שמתנהלים במידה חלקית או מלאה בשפה האנגלית. אנגלית משמשת עבורנו כלשון הבינלאומית הנפוצה והמקובלת ביותר ברחבי העולם, בכנסים ופגישות עם שותפים מחו''ל, יצירת קשר עם חברות מארצות אחרות ולשם השמה בסניפים במדינה אחרת. במקרים רבים, ני שאינו דובר אנגלית ברמה גבוהה נוטה להתקע מאחור.

- התמקצעות בשפה נוספת לשפת האם מהווה תירגול בריא למוח הבוגר ותרומה נאה לשיפור כושר המחשבה.

- העשרת עולמנו האישי והתרבותי עם סרטים ותכניות טלויזיה, סיפורת, שירה, ואף מגזינים שמתפרסמים באנגלית. ובייחוד במסגרת האינטרנט שם עיקר עמודי האתרים מתנהלים בשפה האנגלית.

אלה רק כמה מהצדדים החיוביים שבלימוד אנגלית, שאליהם ניתן להוסיף את האפשרות לטייל בחו''ל בנוחות ואפילו את הסיבה הפשוטה של מיצוי הפוטנציאל האישי.

אז אם אתם מעוניינים להירשם לקורס אנגלית, תוכלו להירשם לשלל תכניות שישמחו לסייע לכם לשפר ולהעמיק את בקיאותכם בשפה. לא משנה אם אתם מחפשים לימודי אנגלית למבוגרים ובין אם אתם מחפשים ללמוד לדבר אנגלית, פשוט מצאו את הקורס המתאים והתחילו בעבודה. תתפלאו לגלות כמה מהר תוכלו להשתפר!

ואם אתם מעוניינים בקורסים באנגלית, אולי יעניינו אתכם גם אתר לימוד אנגלית במחשב או אנגלית למתחילים. ושיהיה בהצלחה!