לימודים אקדמאיים

  • מאת dnsur

לימודים לתואר ראשון

בגרויות כבר עשית? פסיכומטרי? ותואר ראשון? מעוניינים בלימודי המשך, או אולי ללמוד משהו שונה לחלוטין ממה שעשיתם עד עכשיו? זה אפשרי! מהשנייה שאנחנו נולדים מעלה הסביבה ציפיות לגבי עבודתנו העתידית. כבר ברגע שאנו מתחילים לדבר אנו נשאלים מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול? כך אנו מבינים שמקצוע מכובד זה דבר מאוד חשוב, ושאם לומדים יפה אז מצליחים בחיים הבוגרים.

הצורך בלימודים והכשרה מקצועית לעולם לא עובר, לא משנה אם זה
לימודי כלכלה ואם זה לימודי הוראה, כצעירים אחרי צבא שרק מתחילים לתכנן קריירה מעניינת ורווחית, ובין אם אנו שואפים להשתפר ורוצים להעשיר את עולמנו.

אז מה לגביך? האמירה המפורסמת אומרת שאנו מגלים דברים חדשים מדי יום, ואפילו אם זו קלישאה, אבל אלה, כידוע במרבית המקרים מבוססות על האמת.

ואמנם, ישראל היא מעצמת לימודים – בני ישראל שואפים להגיע למצויינות בכל נושא: קורסי שוק ההון, הייטק, מדעים, אמנויות, קורסים ללימוד שפות לשם העשרה, קורסי בגרות ועוד רבים נוספים.

אז מה אתם רוצים ללמוד? האם לימודי עיצוב תעשייתי? זה ממש לא מסובך! לפני דור או שניים, אם רציתם ללמוד תחום מסויים הייתם צריכים להיכנס לחברה טובה, לקבל שם את ההכשרה המתאימה, לצבור את הניסיון על הדרך ולהתקדם על סמך זה – תהליך ארוך שדרש סבלנות, המון נחישות ומזל.

בתקופה זו כל אחד רשאי להירשם ללימודים וללמוד מה שמתאים לו מההתחלה, לצבור את הידע הדרוש ולצאת לשוק עם תעודה ביד, כאשר הטובים מוכיחים את עצמם בשטח.

מומלץ מאוד לחשוב מה אתם באמת רוצים ללמוד, מכיוון שיש המון סטודנטים שניגשים ללימוד
תואר ראשון אבל לא מסיימים את הלימודים או שכן לומדים ארבע שנים אבל לאחר מכן לא עושים דבר בתחום שהם למדו.

 

אל תבזבז את כספכם ואת זמנכם, חישבו היטב מה אתם רוצים ללמוד, שיהיה המון בהצלחה!


בואו לקבל עוד המלצות באתר שלנו
www.p-files.org


הוספת מאמר