עדות מומחה

  • מאת עורךדין

עו"ד כלב מאיירס יועץ המשפטי רב פעלים

עורך דין כלב מאיירס היגר לישראל עם משפחתו מארה"ב ב-1992. לאחר שירותו הצבאי , עו"ד מאיירס למד עריכת דין בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בבירה. בשנת 2001 הצטרף מאיירס לאחד מהמשרדים המכובדים והיוקרתיים בארץ – משרד עורכי דין יהודה רוה ושות'. משרד יהודה רוה ושות'  הוקם בשנות ה-40 על ידי גדעון האוזנר שהיה התובע הראשי של ישראל. המשרד עוסק בהרבה נושאים מסחריים ואזרחיים.  בשנת 2004 מאיירס   כבר הפך לעו"ד שותף במשרד יהודה רוה ושות'. למשרד ארבעה סניפים בתל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים. עו"ד מאיירס משמש כמנהל  הסניף בירושלים.

בשלוחה בירושלים, עו"ד מאיירס עוסק בתחום המשפט המסחרי ומעניק ייעוץ וייצוג משפטי עבור חברות בולטות בארץ בתחום המחקר והפיתוח.  בין החברות שעו"ד מאיירס מייצג ישנן חברות היי טק רציניות, חברות תקשורת וטלקומוניקציה. התחומים העיקריים בהם עוסק המשרד הם קניין רוחני, שיתופי פעולה, רישוי, הסכמי שיווק והפצה ועוד. כמו כן, עו"ד מאיירס הוא יועץ משפטי עבור למעלה משישים חברות מסחריות וארגונים ללא למטרות רווח בארץ.   בנוסף, עו"ד מאיירס מייצג חברות בינלאומיות רבות שמשקיעות ביוזמות שונות בארץ. עבודותיו המרשימות של עו"ד מאיירס פורסמו בכתב העת המכובד International Financial Law Review.

עורך דין מאיירס הוא   בעל ניסיון רב, מקצועיות, אמינות וידע. במקביל לפועלו במשרד עורכי הדין המכובד בתחום המסחרי, עו"ד מאיירס לא מפסיק לרגע את פעילותו למען החברה בישראל בעבודתו כיועץ משפטי של ארגונים ללא מטרות רווח. ארגונים אלה מתמקדים בצרכים החינוכיים והערכיים בישראל כולל שוויון בין כולם, זכויות האזרח, צמצום פערים בעם,   מתן עזרה לחלשים ולנזקקים בשלל פרויקטים ברחבי המדינה,  קידום חופש הדת במדינה, קידום חקיקה בנושא נישואים אזרחיים ועוד. אחד הארגונים   באמצעותם מתנהלים פרויקטים חשובים אלה הוא ארגון ללא מטרות רווח,  "מכון ירושלים לצדק". ארגון זה הוקם על ידי מאיירס שמשמש גם כיועצו המשפטי.

בנוסף לפעילותו החברתית, עו"ד מאיירס   פועל רבות לשיפור מעמדה של מדינת ישראל בעולם. במצב הלא פשוט של ישראל בהיבט ההסברתי, אנשים כמו מאיירס הם בעלי חשיבות רבה. עו"ד מאיירס מצויד בהשכלה המתאימה, השפה האנגלית היא שפת אימו, יש לו כישורי רטוריקה מרשימים, קשרים, יוזמה ויכולת לדחוף פרויקטים רבים. לפני מספר שנים שימש עו"ד מאיירס בתור היועץ משפטי בכנסת של יושב ראש הלובי החברתי ועזר להוציא לפועל מיזמים חברתיים רבים.
הפרויקטים השונים שהוביל עו"ד מאיירס למען אוכלוסיות מעוטות יכולת תורמים לצמצום פערים באוכלוסיה בישראל.

 במסגרת פועלו למען ישראל עו"ד מאיירס משמש גם כראש ארגון "ישראל עכשיו". ארגון זה ייסד אתר אינטרנט בו יש מאמרים, כתבות, חדשות ועוד שנועדו לחזק את מעמדה  של ישראל בעולם. האתר מייצג את ישראל  מבחינה חברתית, פוליטית, תרבותית וכ'ו.  "ישראל עכשיו" שואפת לחזק את הקשר המשותף של יהודים ונוצרים ולמנוע התקפות על ישראל.

עו"ד מאיירס הוא אדם הפועל רבות למען המדינה מבחינת מעמדה בעולם   ומבחינת חוסנה החברתי והכלכלי. בשל היותו עורך דין מצליח ומנוסה עו"ד מאיירס יכול להביא לישראל  חברות גדולות שהשקעתן בפרויקטים בארץ תורמת רבות למדינה.


הוספת מאמר