עדות מומחה

  • מאת נוהקידר

תיווך נדל"ן בשרון

בשנים האחרונות אנשים רבים נוהרים לרכוש בתים בשרון. האזור הירוק והכפרי הפך למבוקש בקרב משפחות המחפשות לצאת מהעיר הצפופה והסואנת . בעבר כולם רצו לגור בתל אביב אך יותר ויותר ישראלים חולמים על בית פרטי עם חצר ומגורים בסביבה מוקף בשטחים פתוחים. בשרון יש חינוך איכותי לילדים,  נוח להגיע ממנו לעבודה במרכז ובצפון ובשרון עצמו יש מקומות עבודה רבים. השרון  משדר יוקרה ואיכות חיים .

כשאתם מחפשים בית בשרון מומלץ להתמקד בישוב מסוים או שניים ולא להתפזר על מקומות רבים. אם יש לכם חברים  או מכרים הגרים בישובים בשרון, כדאי להתייעץ איתם לגבי ישובים למגורים. משפחות צעירות שלהם ילדים קטנים מתמקדות בנושאי גנים ובתי ספר איכותיים והיצע החוגים במקום. כדאי להיכנס לפורומים של ערים ומושבים בשרון ולהתרשם מהמקום ואף לשאול את המשתתפים שאלות.

  כדאי להגדיר לעצמכם את הצרכים וסדר העדיפויות שלכם עוד בטרם החיפוש. האם אתם רוצים לגור רק במושב בשרון או שגם בית בעיר בשרון בא בחשבון ? האם אתם מחפשים בתים חדשים שאפשר להיכנס אליהם כמו שהם או שאתם מוכנים לחשוב על בית שזקוק לשיפוץ או הרחבה? האם גם מגרש לבנייה יכול להיות בגדר אפשרות? . לאחר שמחליטים לגבי הדרישות אפשר להתמקד במספר החדרים הדרוש, בגודל הגינה והאם רוצים מרתף, יחידת דיור להשכרה, עליית גג וכדומה .
 
שיקול חשוב נוסף הוא המרחק לעבודה. כדאי למצוא ישוב שנמצא במרחק סביר ממקום העבודה ועם גישה נוחה אליה. אם תיסעו שעתיים לכל כיוון תגיעו מותשים לווילה ולא תיהנו ממנה . אם אתם עובדים מהבית, רצוי לחפש נכס בו תוכלו ליצור הפרדה בין אזור המגורים והעבודה. כדאי לחשוב קדימה ולרכוש   בית עם אפשרות לחלק אותו לשניים וליצור  יחידת דיור עתידית אותה תשכירו. השכרת יחידה בשרון מניבה סכומים גבוהים שיעזרו לכם לממן את ההשכלה הגבוהה לילדיכם .

כדי למצוא נכס המתאים לצרכי המשפחה וסכום המבוקש , מומלץ לפנות לתיווך נדל"ן. המתווך ימצא עבורכם בתים העונים לדרישותיכם, יסיע אתכם ממקום למקום  ויסגור עבורכם את העסקה.   חיפוש עצמאי של בתים כרוך בהשקעה רבה של זמן ונסיעות. ללא מתווך תאלצו לברר לבד את הפרטים על הבית , לבדוק אם אין בעיות משפטיות ולשאת ולתת בעצמכם.

המתווכים ימצאו עבורכם בתים שרק יצאו לשוק ותוכלו להיות בין הראשונים לראותם. המתווכים יסבירו לכם על הסביבה ויקפידו להראות לכם נכסים במיקומים טובים. עם המתווך לא תבזבזו זמן על בתים שכלל לא עונים לדרישות שלכם או נמצאים ליד כביש סואן, בית ספר או מרכז קניות. המתווכים יבצעו עבורכם את המשא ומתן וישיגו לכם מחיר טוב עבור הנכס.

כיום רוב הבתים הטובים נמכרים באמצעות מתווכים ואם תחפשו רק מודעות פרטיות תפספסו נכסים אטרקטיביים רבים. העמלה למתווך היא משתלמת משום שביכולתו להשיג  לכם נכס איכותי במחיר טוב. הידע והניסיון של המתווך שווה זהב ומוביל אתכם לבית החלומות שלכם .


הוספת מאמר