• מאת mikiatia

מסיבות רווקים רווקות

אז מהי בעצם מסיבת רווקים

מסיבות רווקים רווקות אירוע מפנק וכיפי

מסיבת רווקים (באנגלית: Bachelor party) היא מסיבה שנערכת לכבוד רווק זמן קצר לפני טקס הנישואים, בה חוגגים החתן המיועד וחבריו את היום האחרון של חיי הרווקות שלו. תכלית מסיבות הרווקים היא לאפשר לחתן לעתיד לחוש בפעם האחרונה את רווקותו, ולחגוג יחד עם חבריו (גברים בלבד) בבילוי אשר ייתכן ובת זוגו לא תאשר לאחר הנישואים.

מסיבת רווקים עשויה להיות כרוכה בפעילויות אשר חורגות מן הפעילויות במסיבות שגרתיות, כגון הזמנת חשפנית או הליכה למועדון חשפנות.

ארגון מסיבת הרווקים מוטל לרוב על אחיו, שושבינו או חברו הטוב של החתן. לפי המסורת, הפעילויות המתוכננות למסיבת הרווקים נשמרות בסוד מפני החתן.

מסיבות רווקות | מקום למסיבת רווקות

מסיבת הרווקים כפי שנהוג לחגוג כיום מצריכה לוקיישן על מנת לחגוג את ערב הרווקים בדיסקרטיות מלאה מה שלא מתאפשר לחגוג אצל החתן או אפילו אצל אחד מהחברים של החתן, השכרת מקום לאותו הערב זה בדיוק הפתרון המיוחל והאופטימלי לחגוג ערב שבדרך כלל רווי באלכוהול וחשפניות, בדיוק מהסיבה הזאת קמו אותם מקומות מבוססי ספא שמשכיר את שרותיו על בסיס אותו לילה עם כל התוספות הנלוות שמסביב, שזה אומר מקום לינה דיסקרטי, ג'קוזי מפנק, ספא, ועוד תוספות אשר אמורות לקדם את הכייף שבאותו ערב.


הוספת מאמר