עדות מומחה

  • מאת alexisvan

להסתיר מצלמות

איך מונעים סיכונים? קשה למצוא דברים חשובים בחיינו כמו זכות היסוד לחיות בהגנה מפני סכנה, שהרי כל מה שאנחנו רוצים זה שיתנו לנו לחיות בשקט. וכמה שאנחנו מעוניינים להאמין שהעולם בו אנו חיים בטוח, המציאות בשטח מוכיחה שלא בכל פעם הכל כ"כ וורוד. במצבים כאלו יש להיות מוכנים לרע מכל, אפילו אם זה דורש להשיג מצלמות נסתרות או שירות אחר בסגנון, לשם העניין.

אין זה משנה אם אנו נמצאים בביתנו, סוגרים את המשרד למשך הלילה, או מתפנים לעיסוקינו היומיומיים, זכותנו לעשות זאת בבטחון שלא יצליחו להכנס למקום ללא אישור, להשחית רכוש וחלילה להביא לפגיעה בגוף.

מחפשים מערכות אזעקה? איזה שירותים מסוגלים לסייע להגן על ביטחוננו או לתת לנו את האינפורמציה הדרושה לנו בעת הצורך?

כיום קשה למצוא בתים פרטיים או מקומות עבודה שבהם לא הותקנה מערכת אזעקה מתוחכמת, שיכולה למנוע, הן באופן אקטיבי והן באופן פסיבי, כניסה לא מאושרת, ומתריעה בפנינו ובפני הרשויות במקרה של פריצה. לא אחת, אזעקות אלה משלבות חיישני תנועה וטמפרטורה ומערכות צילום במעגל סגור למיגון מלא.

נדיר שאנו חושבים על כך, אבל גם מערכות אינטרקום שמנטרות כניסות ויציאות ממבנה שבו אנחנו יושבים, מסייעות לביטחון. אינטרקום מאפשר לכל אחד לראות ולשמוע ממרחקים, להחליט מי נכנס למבנה, ואפילו להפעיל את דלת או שער הכניסה בלחיצת כפתור.

ולפעמים הדבר אשר דרוש לנו זה קצת מידע, ומה יכול להיות טוב יותר מחוקר מיומן כדי לסייע לנו במשימה? גנבו לכם? קבלו הוכחות! חברת חקירות יכולה להציב מעקבים מתועדים אחר גורמי עניין משמעותיים.

מחפשים אזעקה אלחוטית?סיירו באתר http://www.meshartim.org/ בכדי לשמוע הכל על אבטחה וחקירות, ותוכלו ללכת לישון בלב שקט.


הוספת מאמר