• מאת עדימאיר

נפש בריאה בגוף בריא

כאשר אנו חשים טוב עם גופנו כל ההרגשה הכללית משתפרת. הביטחון העצמי שלנו עולה, מצב הרוח והחיוניות, האהבה לגופנו, החשק לרכישת בגדים וטיפוחו מחדש. כאשר ההרגשה הכללית שלנו טובה ואנו חשים טוב עם גופנו, אנו מאפשרים לעצמינו דברים שבמצב אחר היינו מהססים לגביהם או דוחים על הסף.

 

כל אחד היה רוצה להיות בעל גוף יפה וחטוב, אך יש לשים דגש למספר דברים. דיאטת תזונה נכונה אמנם תשיל קילוגרמים ממשקלכם. אך האם זה מספיק?

במידה ולא תשלבו טיפול/ אימון השורף שומן, חיזוק שרירים פירוק צלוליט, התוצאה שתתקבל תהייה גוף רזה אך בהחלט רופס. מאחר והגוף יחפש מקורות אנרגיה במקום האוכל שנחסך ממנו, הוא יפנה לשרירים ויתחיל לפרק אותם.  לכן, יש לשלב בכל דיאטת תזונה באשר היא פעילות אשר שורפת שומן ומעלה את מסת השריר לשם גוף רזה חטוב ומעוצב.

 

כמו כן, חשוב ביותר בנושא אסתטיקה לציין את תופעת הצלוליט. הצלוליט זה רקמת שומן שהמעבר בינה לבין רקמת השומן הרגילה נחסם. לא ניתן להיפטר מהצלוליט בדיאטה ולשם הפחתת הצלוליט יש לבצע סילוק רעלים, פירוק ומניעת הצטברות שומנים ונוזלים, חידוש ומיצוק רקמת העור.

 

כיום קיימות שיטות רבות המאפשרות להשיג תוצאה אלו. אחת מהן היא שיטה הנקראת Transion  -שיטת טיפול חדשנית המבוססת על תרגילי סטימולציה לשרירים לשם הרזיה, דיאטה, שריפת שומנים, הצרת היקפים ועיצוב הגוף. מטרת הטיפול הינה חיטוב ומיצוק השרירים, ירידה בהיקף ובמשקל, פירוק צלוליט והמסת שומן ועוד. טיפול זה הוא למעשה גירוי מכני של השריר, באמצעות תדרים אלקטרוניים - מעין רטט הנשלח בפולסים אל השריר ומפעיל אותו 'בניגוד לרצונו' ומבצע "התעמלות" לשרירים. התוצאה היא חיזוק השריר ושריפת השומנים באזור הטיפול, כמו שקורה במהלך ולאחר אימון גופני. ההבדל היחיד הוא כמובן שלא מזיעים ולא מתאמצים כלל.

 

הטיפול משלב שריפת קלוריות עם חיטוב, בעל השפעה בריאותית חיובית כללית  ויכולת מיקוד הטיפול באזורים בעייתיים ספציפיים. הטיפול הינו ללא תופעות לוואי, ללא תחושת כאב או עייפות, תוצאות ברורות ומידיות ללא מאמץ ובמינימום זמן.

 


הוספת מאמר