רוצה אתר אינטרנט בחינם ?

הסבר על מהות חיפוש האנשים ברשת

מי מאיתנו לא חיפש מידע ברשת על אדם אחר ? נראה כי אנו חיים בעולם בו כולם צורכים אינפורמציה על כולם וזה נהיה דבר לגיטימי עד כי חברות רבות שמות להן לייעד לחפש עבורנו את המידע הזה.

היתרונות של דף נחיתה

דף נחיתה הינו דף אינטרנט המהווה אמצעי אינטרנטי שיווקי, העומד בפני עצמו, במבודד מהאתר שלו, ומופיע כשגולשים מבצעים חיפוש באינטרנט על נושא מסוים.

כיצד שומרים על מאוורר למחשב נייד?

אחד הרכיבים החשובים ביותר במחשב הנייד שלנו - הוא המאוורר. לא תמיד אנשים מודעים לחשיבות הגבוהה של מאוורר למחשב נייד, וזאת על אף שבלעדי המאוורר, המחשב הנייד שלנו יתקלקל תוך מספר דקות. במאמר הבא נסביר כיצד יש לשמור על המאוורר.

סוגים שונים של קוראי כרטיסים

חיים בישראל מודל 2015, כחלק מהעולם המערבי והמודרני, הם חיים שמלאים בכרטיסים מגנטיים שונים. החל מכרטיס האשראי שלנו, דרך כרטיסי קופת החולים, כרטיסים מגנטיים של העבודה.....

טכנאי מחשבים - קום סרוויס - מומלץ

בימינו מי לא זקוק לשירות של טכנאי מחשבים, רק שהבעיה היא שחסר אנשי שירות אמינים ומקצועיים שיספקו לנו את ודרשותינו. במאמר זה אמליץ על חברת מחשבים ואסביר באמת מהו טכנאי מחשבים

המקור לדלף מידע בארגונים

עובדים בארגון מתוקף תפקידם נחשפים למידע מסווג כגון: מידע רפואי, מידע מסווג אישי ומידע עסקי ארגוני, נתוני כרטיסי אשראי, תשלומי לקוחות ועוד. בין אם ניתן להם אישור לגשת למידע או שמדובר בגישה לא מורשית, הדבר עלול להוות בסיס להוצאת המידע מתוך מערכות הארגון השונות למקורות שאינם מורשים. לחלופין, עובד עלול להעתיק תוכן מסמך מסווג למסמך אחר מבלי להיות מודע לכך שהתוכן מסווג ולהוצאת המידע מחוץ לארגון ביודעין או בעקיפין.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות