רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
פיונוס ראש כחול למכירה
גוזלי תוכי מסוג ראש כחול, מקסימים וחכמים, יהיו מוכנים עוד כמה שבועות. אפשר לשמור מראש. מדובר בתוכי בינוני בגודלו, מדהים ביופיו ושקט במיוחד. אפשר לראות סרטים ועוד.
למסירה חתולון
למסירה, חתלתול בן חודשיים, יפהפה וחמוד שמצאתי וגידלתי מינקותו והושקע בו המון תשומת לב ואהבה. פרוותו מנומרת בגבו וכל היתר לבן בוהק! הוא משחק עם המון שמחת חיים, אך עדין ואוהב מאוד מאוד קירבה ותשומת לב. הוא עושה את צרכיו בחול, קיבל לתילוע ומחוסן. האוכל האהוב עליו הוא עוף, אך גם אוהב אוכל יבש. הוא מתהלך אחרי בני הבית לכל חדר וחדר, מאוד אוהב ליטופים ונשיקות ונרדם בזרועותינו. הגיע הזמן לעבור לבית קבוע ולמשפחה מאמצת. הוא ימסר לבית חם ואוהב. אפי 098348273 נתניה.
‎גורי אלסקן מלמוט מדהימים עם תעודות מהרבעה בחו"ל
האמא כלבת יבוא משושלת איטלקית איכותית ביותר והאבא איטלקי צעיר, חתיך ושרמנטי! הכוכב העולה של בית הגידול המפורסם דל-ביאג'יו
‎כלבי משפחה אידאליים: יפהפיים חכמים נוחים לגידול אוהבים ונהדרים עם ילדים
קניה מבית גידול איכותי באווירה משפחתית וחמה המלווה את רוכשי הגורים בתמיכה, ייעוץ ואהבה.
גורת חתולים
גורת חתולים מחפשת בית טוב ומשפחה אוהבת. בת 4 חודשים. מחונכת ולטפנית. אוכלת אוכל יבש לחתולים, עושה את הצרכים שלה בשירותים, מחדדת ציפורניים רק במקום המיועד לכך. אוהבת מים, לא מפספסת אף מקלחת עם כל אחד מבעליה.
גורים אמסטף פיטבול
9 גורים מסוג אמסטף מעורב עם פיטבול. זכרים ונקבות נדירים ויפים.תאריך המלטה, 18.1.2012 -בני ימים ספורים בלבד- מסירת הגור לאחר 30 יום.
נמו, חתול בן שנתיים וחצי, מתוק ואוהב, מחפש בית
נמו הוא חתול מקסים עם סיפור חיים עצוב.

הוא נדרס כשהיה בן חודשיים ושוקם לאחר תקופה ארוכה וניתוחים רבים.

היום הוא בן שנתיים וחצי ועצוב לספר שעדיין מחפש בית, על אף שהוא חתול מתוק ואוהב.

כבר פעמיים מצאנו לו בית וזה לא הסתדר. אולי הפעם השלישית תהיה מוצלחת?

נמו מסתדר עם בעלי חיים אחרים, אנשים וילדים. הוא עדין וסבלני, מתרפק ומתלטף, ובאמת באמת רוצה משפחה משלו, שתאהב אותו ותשמור עליו. לצערי, אנחנו כבר לא יכולים לשמור עליו עד אז ויש לי הזדמנות אחרונה לחפש לו בית.

פרטים נוספים במודעה המצורפת.

אולי המשפחה שלכם היא המשפחה של נמו?
כלבה פקינזית לבנה בת חודשים וחצי מהממת
לכירה כלבה פקינזית בת חודשים וחצי לבנה מהממת הסוג חצי פקינז ננסי וחצי ראש אריה בקיצור פקינזית גזעית לא מעוקרת מחוסנת +פנקס החיסונים המחיר כולל קולר +רצועה +דלי אוכל חדש+מיטה מהממת +כלי אוכל +ממתקים הכלבה מתוקה ממושמעת ונמכרת בצער רב עקב חוסר בזמן. נא לא לצלצל בשבת אפשר במוצש
אילוף טיול ועוד...
שלום שמי עידו, אני מנהל החברה והמתפעל שלה עם חבר שלי גיא. אני הייתי בהרבה קורסי אילוף אני אוהב כלבים ומאד מבין בכלבים. יש לי שני כלבים בבית והחלטתי לעזור לאנשים אחרים עם הכלבים שלהם, לכן פתחתי את דוגיסיטר (דרך אגב יש לנו דף בפייסבוק).
חתולי קטן וחמוד מחפש בית חם ואוהב
חתולי קטן וחמוד מחפש בית חם ואוהב, בן חודש וחצי מחוסן ומטופל היטב, גדל עם כלב וחתול נוסף,
נמצא בן יומו ברחוב וכעת מוכן לעבור לבית קבוע (-:
יימסר רק לבית אוהב חיות עם ארגז חול + חול, אוכל וצעצועים
אילוף טיול ועוד...
שלום שמי עידו, אני מנהל החברה והמתפעל שלה עם חבר שלי גיא. אני הייתי בהרבה קורסי אילוף אני אוהב כלבים ומאד מבין בכלבים. יש לי שני כלבים בבית והחלטתי לעזור לאנשים אחרים עם הכלבים שלהם, לכן פתחתי את דוגיסיטר (דרך אגב יש לנו דף בפייסבוק).
פרסם מודעה בלוח

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות