רוצה אתר אינטרנט בחינם ?
פיונוס ראש כחול למכירה
גוזלי תוכי מסוג ראש כחול, מקסימים וחכמים, יהיו מוכנים עוד כמה שבועות. אפשר לשמור מראש. מדובר בתוכי בינוני בגודלו, מדהים ביופיו ושקט במיוחד. אפשר לראות סרטים ועוד.
למסירה חתולון
למסירה, חתלתול בן חודשיים, יפהפה וחמוד שמצאתי וגידלתי מינקותו והושקע בו המון תשומת לב ואהבה. פרוותו מנומרת בגבו וכל היתר לבן בוהק! הוא משחק עם המון שמחת חיים, אך עדין ואוהב מאוד מאוד קירבה ותשומת לב. הוא עושה את צרכיו בחול, קיבל לתילוע ומחוסן. האוכל האהוב עליו הוא עוף, אך גם אוהב אוכל יבש. הוא מתהלך אחרי בני הבית לכל חדר וחדר, מאוד אוהב ליטופים ונשיקות ונרדם בזרועותינו. הגיע הזמן לעבור לבית קבוע ולמשפחה מאמצת. הוא ימסר לבית חם ואוהב. אפי 098348273 נתניה.
גורת חתולים
גורת חתולים מחפשת בית טוב ומשפחה אוהבת. בת 4 חודשים. מחונכת ולטפנית. אוכלת אוכל יבש לחתולים, עושה את הצרכים שלה בשירותים, מחדדת ציפורניים רק במקום המיועד לכך. אוהבת מים, לא מפספסת אף מקלחת עם כל אחד מבעליה.
גורים אמסטף פיטבול
9 גורים מסוג אמסטף מעורב עם פיטבול. זכרים ונקבות נדירים ויפים.תאריך המלטה, 18.1.2012 -בני ימים ספורים בלבד- מסירת הגור לאחר 30 יום.
כלבה פקינזית לבנה בת חודשים וחצי מהממת
לכירה כלבה פקינזית בת חודשים וחצי לבנה מהממת הסוג חצי פקינז ננסי וחצי ראש אריה בקיצור פקינזית גזעית לא מעוקרת מחוסנת +פנקס החיסונים המחיר כולל קולר +רצועה +דלי אוכל חדש+מיטה מהממת +כלי אוכל +ממתקים הכלבה מתוקה ממושמעת ונמכרת בצער רב עקב חוסר בזמן. נא לא לצלצל בשבת אפשר במוצש
אקוריום
למיכרה אקוריום בגדלים שונים
70 ליטר כולל פילטר פנימי ומשאבה ב 200ש"ח
150 ליטר כולל פילטר פמימי ומשאבה ב 320 ש"ח
190 ליטר כולל פילטר פנימי ומשאבה ב 350 ש"ח
גורי פאג קטנים מתוקים ומהפנטים מחפשים משפחה אוהבת
בריאים וגיזעים, טופלו בחום ואהבה עד עכשיו ומחפשים משפחה בהתאם. ישנם זכרים ונקבות. ניתן לבוא לראות את הגורים ללא התחיבות.
גורים של הורים אלופים, לוקחים את כל כוכבי היופי! - המחיר משתנה +- בהתאם לגור.
פרסם מודעה בלוח

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות