x
בניית אתרים בחינם

אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979


מחשב נייד או מחשב נייח, כיצד לבחור מחשב חדש


email  twitter  googleplus  youtube  linkedin  googlebuz  facebook 
     עודכן: יום ראשון,  10:30, 17/06/2018 | אור מחשבים

מחשב נייד אמין וטוב בוחרים בקפידהכיצד לבחור מחשב נייד אמין וטוב? זו בהחלט לא בחירה קלה. כדאי לבדוק מה הם הפרמטרים החשובים לנו ולהתייעץ עם  טכנאי מחשבים בתל אביב . במאמר שלפניכם, קיבצנו כמה הדרכות וטיפים כדי שיסייעו לכם.

מחשב נייד, זהו אחד הכלים הבסיסיים לכל אחד. מחשב נייד, מאפשר לנו לבצע את כל הפעולות כמו במחשב נייח, באופן שהמחשב נייד ונישא לכל מקום. המחשב הנייד כולל באותו המכשיר- מסך, מקלדת ומחשב. בניגוד למחשב נייח, כאשר
חלילה מתקלקל אחד החלקים של המחשב הנייד- לא ניתן להחליף את החלק אלא רק לתקנו במידה ואפשר. לכן, ברכישת מחשב נייד, חשוב מאוד להקפיד על איכותו ועל רמת הביצוע של כל חלק במחשב.

הפמטרים לבחירת מחשב נייד


כיצד לבחור מחשב נייד אמין וטוב? זאת השאלה. בבחירת מחשב נייד, קודם כל שאלו את עצמכם מהם הפרמטרים החשובים לכם. האם תרצו להסתובב אתו הרבה בנסיעות או שהוא יהיה מונח בחדר של ילדכם רוב שעות היום? האם תרצו מסך גדול ובעל בהירות מסך גבוהה או שפרט זה אינו משנה לכם? אילו פונקציות המחשב צריך למלא? לאחר שתשאלו את עצמכם את שאלות הבירור הראשוניות, התמקדו בשלושה או ארבעה פרמטרים חשובים. וצאו לדרך. תצטרכו ללכת ולבדוק בחנות- את המחשבים בתצוגה.

סוגי מחשבים ניידים


ישנן חברות רבות למחשבים ניידים, כל חברה היא בעלת שם ומפורסמת אצל טכנאי המחשבים על טיבם ועל הפונקציות הטובות בהם. כמו כן, ישנם גדלים ומשקלים שונים למחשבים ניידים. ניתן לבחור מחשב נייד אמין וטוב על ידי סוג המחשב המתאים לצרכיכם.

חשוב לדעת לפני שמחליטים כיצד לבחור מחשב נייד אמין וטוב, לבדוק פרטים הכרחיים במחשב אשר משפיעים על אופן השימוש ונוחות השימוש

מחשבים ניידים, של חברות שונות, עשויים ברובם ככולם מאותם חלקים, אך ישנם שינויים אשר משפיעים על אופן ונוחות השימוש. המקלדת- כדאי לבדוק את נוחות המקלדת. ישנן מקלדות אשר ההקלדה קלה והאצבעות נעות על המקלדת במהירות ובזרימה. ישנן מקלדות אשר ההקלדה נוקשה. ישנן מקלדות, אשר מוארות בתנאי חושך. ישנן מקלדות שניתן להדליק ולכבות את האורות באופן עצמאי. יש כאלו ויש כאלו. הכול לפי עיני הרוכש. המסך- רוב מסכי המחשבים הניידים הם בעלי צג מבריק. ישנם מחשבים מעטים אשר הם בעלי צג מט. מסכי מט, הם אמנם פחות בהירים, אך העיניים פחות מתעייפות במסך זה לאחר עבודה ממושכת מול המחשב. גודל מחשב הנייד, נקבע בעיקר לפי גודל המסך. ישנם גדלים שונים של מסכים, אשר תוכלו להתאים לפי צרכיכם.

כיצד לבחור מחשב נייד אמין וטוב?


לאחר שהגדרתם את הצרכים והשימושים שאתם מעוניינים שהמחשב יספק לכם, פנו אל אחת מחנויות המחשבים הידועות או אל טכנאי מחשבים מוכר ואמין.כדאי ללכת למקום אשר קיבלתם המלצה עליו מחבר או קולגה ולא להתפתות אחר מחיר זול או מבצעים לא סבירים. בחנות המחשבים, כדאי לבדוק את המחשבים אשר בתצוגה, לפי הקריטריונים שהצבתם- לבדוק את ההקלדה על המקלדת, בהירות הצג, גודל המחשב, חיבורים חיצוניים ועוד. הידע שתצברו עם בדיקה פיזית זו, יספק לכם כוח ועזר לבחירה נכונה של המחשב ניתן לבחון את אמינותם של המוכרים בחנות המחשבים על ידי כך, שתרגישו שהם אכן מקשיבים לצרכים שלכם למחשב חדש, יספקו לכם מחשב לפי הקריטריונים שהצבתםויציעו לכם מספר אופציות למחשבים להתלבטות ולבחירה. כמו כן, הטכנאי או חנות המחשבים יתנו לכם תעודת אחריות על המחשב ויסבירו לכם בפירוט על הפעלתו.
לאחר שתבחרו מחשב נייד אמין וטוב, תהיו מרוצים כי בחרתם מחשב אשר מותאם לפרמטרים שהצבתם וכן המחשב נבחר בעזרת טכנאי מחשב מקצועי אשר אפשר לסמוך עליו.

קרא עוד במאמר מחשב נייד מומלץ לשנת 2017.
אודות אור מחשבים


אור טכנאי מחשבים
שמי אור, טכנאי מחשבים בתל אביב, נותן שירותי תיקון ותחזוקת מחשבים עד בית הלקוח.
בעל ותק בתחום המחשבים מעל 14 שנים עם ניסיון מוכח בתיקון ותחזוקת מחשבים לקהל הפרטי והעסקי.

הגעה מהירה בקריאת שירות תוך שעות ללקוחות בעיר תל אביב.
פתרון יעיל ומקצועי לכל תקלה במחשב במחיר הוגן. 


תיקון כל סוגי מחשבים נייחים וניידים בשירות אישי, הדרכות ושדרוג מחשבים .

השכלתי על תיכונית:  לימודי מחשבים, בניית ופיתוח אתרי אינטרנט במכללת האקריו, לימודי ניהול רשתות מחשבים, טכנאי מחשבים עם הסכמה A+ במכללת רמת גן.
הסמכה לניהול רשתות מיקרוסופט MCSA ו-  MCP, עם שליטה מלאה בחומרת מחשב נייד והשולחני. שליטה מלאה במערכות הפעלה ווינדוס, ידע רב וניסיון מערכות הפעלה מבוססות יוניקס, לינוקס, Mac OS.


סרטוני הדרכה ומדריכי וידאו

התקנת מיקרוסופט אנטיוירוס בחינם

בסרטון זה אני מראה לכם כיצד להוריד ולהתקין אנטיוירוס בחינם מבית מיקרוסופט. ניתן לקרוא מדריך המלא להתקנת "אנטיווירוס חינם מומלץ". 


הסרת תוכנות מהמחשב

מדריך וידאו כיצד להסיר תוכנה מהמחשב באמצעות הממשק להסרה הוספה תוכניות בלוח הבקרה.
קישורים מומלצים:

לקוחות ממליצים
מחירון טכנאי מחשבים
תיקון מחשב נייד
הדרכות מחשבים
תיקון מחשב מרחוק
> וירוס הכופר
טכנאי מחשבים


עוד בנושא מערכת ההפעלה Windows


שחזור מערכת ווינדוס 10
> מאמר על נושא היסטוריה של מערכות הפעלה
> מערכת ההפעלה ווינדוס 8
> התקנת ווינדוס 8
התקנת חלונות 7
פירמוט מחשב
התקנת ווינדוס 10 על גבי מכונה וירטאלית
שמירה וגיבוי קבצים


תקלות במחשב

> מסך כחול במחשב
> מחשב מתחמם
> מחשב מרעיש
> מחשב לא נדלק
> מחשב איטי ונתקע
תחזוקת המחשב
> גיבוי מחשב
> מסך שחור במחשב
> מחשב נייד מומלץ


סרטוני הדרכה הכי נצפים


מחשב מתחמם

אחת הבעיות, בעקבותה אני מקבל פניות מלקוחות היא התחממות יתר במחשב.התחממות במחשב יכול לגרום לתקלות נוספות כמו איטיות, מחשב נתקע ולא זז, נכבה בלי לכבות אותו ועוד.

מדריך תקלות //


    
logo בניית אתרים בחינם