x
בניית אתרים בחינם

אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

תיקון מרחוק, שליטה מרחוק 

חיבור מרחוק לצורך תמיכה טכנית ותיקון מחשב


לא פעם הסתבכתם עם המחשב והייתם רוצים שמישהו אחר ישב במקומכם ויגדיר את המדפסת החדשה, או יגלה מה הסיבה שהדפדפן שלכם איטי כל כך. היום כבר אין צורך לקרוא לטכנאי מחשבים שיגיע במיוחד אליכם אל הבית, אלא אפשר לבצע חיבור מרחוק של שני מחשבים, ולאפשר לתומך לפתור עבורכם את הבעיות.email  twitter  googleplus  youtube  linkedin  googlebuz  facebook 
     עודכן: יום ראשון,  10:30, 17/06/2018 | אור מחשביםחיבור מרחוק מאפשר גישה של משתמש אחר למחשב שלכם, וביצוע פעולות במחשב האישי שלכם. זאת מבלי להגיע אליכם פיזית או להיות מול המחשב שלכם –השליטה נעשית מרחוק. טכנאים יוכלו להתחבר למחשבם מרחוק ולטפל בתקלות שבו, וזאת מבלי לגבות תשלום על הגעה או לבזבז זמן יקר בהגעה אליכם.
הורדה והתקנה לתוכנת ShowMyPc לחיבור מרחוק


הרידו אחד מתוכנת ההשתלטות במחשבכם על ידי לחיצה על התמונה או כאן >>>לאחר הורדה, תפעילו את הקובץ התקנה ותעברו על תהליך התקנה מואד פשוט, קל וקצר.
 
לעזרה התקשרו לטלפון 054-4509979. 

חיבור מרחוק- מה זה בכלל ואיך זה עובד?

חיבור מרחוק מחבר את המחשב שלכם למחשב של משתמש אחר, כך שהמשתמש אחר יכול לבצע פעולות במחשבכם כאילו היה שלו. בכדי לחבר מחשב מרחוק יש להוריד תוכנת שליטה מרחוק או להיכנס לכתובת אינטרנט מוגדרת מראש שתינתן לכם על ידי המשתמש שמעוניין להתחבר אליכם. רק לאחר האישור שלכם המחשב יתחבר אל המשתמש השני, ולאחר סיום העבודה תנתקו את שני המחשבים. כך שבכל עת השליטה עדיין בידיכם.

חברות גדולות המעסיקות מספר רב של עובדים מציעות שירותי תמיכה טכנית לכלל העובדים על ידי חיבור מרחוק- עד כדי כך חיבור מרחוק הוא יעיל ונוח. משמעות חיבור מרחוק היא שמישהו אחר משתמש ושולט במחשבכם. כאשר הכלי הזה נמצא בידיים לא נכונות מדובר בכלי מאוד מסוכן. זו המטרה של חלק מתוכנות הריגול הזדוניות- לעקוב אחר הפעולות שלכם במחשב. לכן, אפשרו שליטה מרחוק רק לאדם מהימן.

לחיבור מרחוק יתרונות ושימושים רבים. היתרונות ברורים –חיבור מרחוק חוסך הגעה פיזית למקום שבו נמצא המחשב השני. חיסכון של זמן ושל כסף, ומאפשר נוחות מרבית. לאחר שהבהרנו כי חיבור מרחוק יש לאפשר רק לאנשים שאתם סומכים עליהם, כעת נברר מה השימושים האפשריים של תיקון מרחוק.

תמיכה טכנית ושירותי טכנאי מחשבים

באם אתם זקוקים לתמיכה טכנית והנציג הטלפוני לא מצליח להסביר היטב- שליטה מרחוק תפתור את הבעיה. הנציג יוכל להתחבר אליכם ולהתאים את ההגדרות בהתאם לצרכים שלכם.
גם טכנאי מחשבים יוכל להתחבר אליכם למחשב, להריץ אנטי וירוסים ולפתור חלק מהתקלות. חשוב להדגיש כי זו עזרה ראשונית לתקלות במחשב משום שיש תקלות שמחייבות הגעת טכנאי כמו ניקוי מאוורים, התקנת רכיבים כגון התקנת כרטיס מסך וטיפול בהארד דיסק.

התקנת תוכנות וציוד קצה

מלבד תמיכה טכנית ופתרון תקלות, חיבור מרחוק מאפשר לכם להתקין תוכנות בקלות בלי מאמץ- ספק התוכנה יתחבר אל מחשבכם ויתקין אותה עבורכם. באותו האופן תוכלו להתקין מדפסת, רמקולים ושאר ציוד קצה.

שיתוף פעולה עסקי

שיתוף פעולה עסקי המצריך שיתוף של מידע אפשרי בצורה נוחה באמצעות חיבור מרחוק. תוכל להיכנס למחשב של שותפך ולראות את המסך שהוא רואה, להסתכל בקבצים של שותפך ובמידת הצורך לתת מענה ללקוח מתוך המחשב של שותפך- כאשר אתה יושב מול המחשב שנמצא בביתך.

לסיכום, חיבור מרחוק מקשר בין המחשב שלך למחשב של המשתמש השני. היתרונות שבכל ברורים- חיסכון של פגישה והגעה פיזית עד למקום הימצאך. הסיכון הוא במסירת האי. פי של המחשב שלך (כתובת האישית של מחשבך) לאדם לא מהימן שבמקום להועיל יזיק למחשבך. גם במקרה כזה השליטה בידך- על ידי ניתוק המשתמש השני, יחד עם זאת יש לפקוח עין ולאפשר שליטה מרחוק רק לטכנאי מחשבים מוסמך, ספק מורשה של התוכנה ואדם שאתם סומכים עליו.


אודות אור מחשבים


אור טכנאי מחשבים
שמי אור, טכנאי מחשבים בתל אביב, נותן שירותי תיקון ותחזוקת מחשבים עד בית הלקוח.
בעל ותק בתחום המחשבים מעל 14 שנים עם ניסיון מוכח בתיקון ותחזוקת מחשבים לקהל הפרטי והעסקי.

הגעה מהירה בקריאת שירות תוך שעות ללקוחות בעיר תל אביב.
פתרון יעיל ומקצועי לכל תקלה במחשב במחיר הוגן. 


תיקון כל סוגי מחשבים נייחים וניידים בשירות אישי, הדרכות ושדרוג מחשבים .

השכלתי על תיכונית:  לימודי מחשבים, בניית ופיתוח אתרי אינטרנט במכללת האקריו, לימודי ניהול רשתות מחשבים, טכנאי מחשבים עם הסכמה A+ במכללת רמת גן.
הסמכה לניהול רשתות מיקרוסופט MCSA ו-  MCP, עם שליטה מלאה בחומרת מחשב נייד והשולחני. שליטה מלאה במערכות הפעלה ווינדוס, ידע רב וניסיון מערכות הפעלה מבוססות יוניקס, לינוקס, Mac OS.


סרטוני הדרכה ומדריכי וידאו

התקנת מיקרוסופט אנטיוירוס בחינם

בסרטון זה אני מראה לכם כיצד להוריד ולהתקין אנטיוירוס בחינם מבית מיקרוסופט. ניתן לקרוא מדריך המלא להתקנת "אנטיווירוס חינם מומלץ". 


הסרת תוכנות מהמחשב

מדריך וידאו כיצד להסיר תוכנה מהמחשב באמצעות הממשק להסרה הוספה תוכניות בלוח הבקרה.
קישורים מומלצים:

טכנאי מחשבים בתל אביב
לקוחות ממליצים
מחירון טכנאי מחשבים
תיקון מחשב נייד
הדרכות מחשבים
תיקון מחשב מרחוק
טכנאי מחשבים


עוד בנושא מערכת ההפעלה Windows


שחזור מערכת ווינדוס 10
> מאמר על נושא היסטוריה של מערכות הפעלה
> מערכת ההפעלה ווינדוס 8
> התקנת ווינדוס 8
התקנת חלונות 7
פירמוט מחשב
התקנת ווינדוס 10 על גבי מכונה וירטאלית
שמירה וגיבוי קבצים


תקלות במחשב

> מסך כחול במחשב
> מחשב מתחמם
> מחשב מרעיש
> מחשב לא נדלק
> מחשב איטי ונתקע
תחזוקת המחשב
> מסך שחור במחשב
> וירוס הכופר
> ניקוי וירוסים במחשב


סרטוני הדרכה הכי נצפים


מחשב מתחמם

אחת הבעיות, בעקבותה אני מקבל פניות מלקוחות היא התחממות יתר במחשב.התחממות במחשב יכול לגרום לתקלות נוספות כמו איטיות, מחשב נתקע ולא זז, נכבה בלי לכבות אותו ועוד.

מדריך תקלות //


    

תגיות: תיקון מרחוק, חיבור מרחוק, תיקון מחשב בשליטה מרחוק,אור מחשביםlogo בניית אתרים בחינם