אודותי - כולל האני המאמין הטיפולי שלי    שרותינו    שאלות ותשובות באשר למהו טיפול וכן תשובות לשאלות במסגרת ניהול פורום פסיכולוגים     מכתבים שקבלתי ממטופלים לאחר סיום הטיפול    הטיפול הפסיכודינמי
 מכתבים שקבלתי ממטופלים לאחר שסיימו טיפול

"דבי יקרה, מילים רק יצמצמו את מה שאת ואני יודעות: כמה שעזרת לי לצאת מעומק האפלה - לאור גדול! אוהבת ומעריכה מאד".

"לדבי היקרה, ..המילה הראשונה שעולה לי בהקשר אלייך היא תודה וההרגשה הראשונה שעולה לי בהקשר אלייך היא אופטימיות ואור...מפגישה לפגישה התבהרו לי פרטים קטנים שקשורים לנפש שלי לעבר ולהווה שלי שכמובן מחוברים...נכנסתי למסע, שלא תיארתי לעצמי שאהיה בו ולא ידעתי שקיים אפילו, בזכות שיתוף הפעולה שלי ושלך. לאט לאט ההרגשה השתפרה, ביחד ישבנו והבנו מה, מאיפה, לכמה ואיך אני מרגישה. הפגישות שלך - שלנו חיזקו אותי, גרמו לי לדבר החשוב ביותר, להאמין. קיבלתי כלים לחיים שאני משתמשת בהם בכל רגע ורגע ובכל מחשבה אני נעזרת בהם. אני כל כך מודה לך וכשאני רואה אותך אני רואה בך כל כך הרבה אור ושלווה ואני יודעת שיהיה בסדר....אני אוהבת אותך דבי ומעריכה את הכל. עזרת לי לקבל ולהעניק לעצמי הרבה מתנות חשובות: אמונה עצמית, הערכה, חוזק נפשי וכלים לחיים".

"דבי יקרה! תודה רבה על הטיפול המסור לאורך השנים. תודה על הנתינה האין סופית, על ההקשבה, הרגישות, האנושיות, על שיחות הטלפון בזמן משבר והתלבטות...תודה שליווית אותי ברגעי שמחה ועצב..."

"רציתי להודות לך על השנתיים של טיפול. היום מפרספקטיבה של כמעט שנה אני חש עכשיו כמה שזה תרם לי מהמון בחינות. אני מרגיש שבהרבה מובנים הפנמתי את האמון שנתתי בי כל שבוע מחדש ושזה הולך איתי. בהרבה התמודדויות שהיו לי השנה לא פעם הרגשתי שיש לי את הכוחות להתמודד בעצמי והרבה מזה קשור אלייך, אז תודה....רציתי לעדכן אותך שאני בטוב ולהודות לך מקרב לב."

חוות דעת של מודרכת שלי - פסיכולוגית קלינית:

"רצוני להמליץ על דבי ז'ולטי כפסיכולוגית קלינית מעולה. דבי הנחילה לי את יסודות הטיפול, את יסודות ההקשבה הנכונה, האמפתיה ואיתור צרכי המטופל. כיצד ליצור קשר מכיל ומכוונן. מדבר בעד עצמו שהייתי נוסעת במיוחד לדבי עד לירושלים מתל-אביב לשם ההדרכה.."
     
שרון אגם, פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית. מ.ר. 4838.

תגובות לתשובות שנתתי לשאלות שנשאלתי במסגרת היותי מנהלת פורום פסיכולוגים:

"דבי שלום,
תודה רבה על המענה המפורט והסבלנות שלך. עזרת לי בהחלטה".

"לדבי היקרה שלום,
הרבה הרבה תודה על התייחסותך לשאלתי.
ושוב תודה על תשובתך".

"דבי שלום,
קודם כל הרבה תודה על ההשתדלות האינסופית שלך לגבי מטופלייך, את פשוט מדהימה ואני מוקירה לך הרבה תודה על כל מה שאת מתעניינת עבורי. זה ממש לא ברור מאליו ושוב הרבה תודה".

"דבי שלום,
פירקת את הנושאים כל כך יפה ואת צודקת בכל הסעיפים. 
היה לי כיף ומועיל לקרוא את זה.
תודה רבה לך שוב.
המילים החיוביות שלך גרמו לי להרגיש טוב, גם בין כל הפחדים.
תודה".

"תודה רבה לך דבי על התשובה המפורטת...
בהחלט אחשוב על הנקודות שציינת".

             דבי ז'ולטי, משעול עוזרד 18, רמות ב', ירושלים - 054-4713897 - debbyzulti@hotmail.com