x
בניית אתרים בחינם

 דרושים/ות מורים/ות בשנת הסטאז' לשנה"ל ה'תש"פ,

לעבודה בבתי"ס יסודיים, ברחבי הארץ.

לשלוח קו"ח לדוא"ל: hamidrasha@walla.com 

לפרטים נוספים: "החוויה היהודית,"

אתר: www.h-y1.coi.co.il  
04-8450235 ,  052-5990071

https://www.facebook.com/Zazimband/videos/2815022128722447/?t=271


https://www.youtube.com/watch?v=o2YVz2thqd8&feature=youtu.be

זזים - ההרכב הראשון מסוגו בעולם החתונות ZaZim - Your Sound, Your Moment


YOUTUBE.COM

לפרטים נוספים: אביתר - 0528336928 עינב - 0525990165 שירה: אלעד קיים קלידים: אביתר ליברמן חצוצרה והפקה…
להקת "דוסה נובה"


https://www.facebook.com/einav.drummer/videos/10160205992880234/   


שלום רב!
להקת "דוסה נובה" הינה להקת אירועים וחומר מקורי הקיימת כשמונה שנים ומופיעה בארץ ובחו"ל.
רפרטואר הלהקה כולל מוסיקה יהודית וחסידית וקאברים למוסיקה ישראלית ולועזית.
חברי הלהקה הינם בוגרי בתי הספר למוסיקה בארץ ובחו"ל כדוג' - האקדמיה למוסיקה, "רימון", ברקלי והמחלקה למוסיקולוגיה בבר אילן.
בלהקה שבעה נגנים, בהם: סקסופון, חצוצרה, גיטרה חשמלית, גיטרה בס, קלידים, תופים וזמר.
(הזמרת היא לא חלק אינטגרלי מהלהקה - מגיעה לפי הזמנה).
אתר הלהקה: http://dosanova.co.il/
עינב- חצוצרנית ומנהלת הלהקה. לתאום הופעה  - טל' 052-5990165
ניתן להזמין את הלהקה במסגרת אירועי הקיץ, ל"שמחת בית השואבה", הקפות שניות במוצאי שמחת תורה, יום העצמאות, מופעים בקהילה ובכל אירוע במעגל השנה.
שנשמע בשורות טובות.
דוד דרומר וחבריםקטע וידאו שנשלף לרגל 'זמן הקיץ' מארכיון COL והובא כאן בשבוע שעבר, היכה רבים מוותיקי כפר חב"ד בפרץ של נוסטלגיה ● בסרט נראה מי שזוהה כדוד דרומר, ש'כיכב' כמדריך בקעמפ של 'רשת אהלי יוסף יצחק', והיה דמות מוכרת ונערצת על ילדי הכפר בשלהי שנות הלמ"דים העליזות ● דמות נוספות ומוכרת בנוף החב"די כיום שנראתה בוידאו, היתה של ר' נחום מזרחי שנראה מנצח בלהט על התפילה באותו קטע וידאו ישן ● השבוע, COL הפגיש אותם בכפר חב"ד, כשלפגישה מצטרף ר' משה אדרעי, בכדי לשחזר את הימים ההם בקעמפ - לפני 40 שנה ● מגזין שישי  דוד דרומר וחברים 


הוידאו שעורר פרץ נוסטלגיה

קטע הוידאו שעלה כאן ב-COL לפני יותר משבוע, עורר פרץ גדול של נוסטלגיה, ששורשיה נטועים עמוק בהווי של כפר חב"ד לפני 40 שנה ומעלה. הסיפור התגלגל גם לאוזניו של 'כוכב' הסרט, מרדוד דרומר עצמו, היום מתגורר בקרית אתא, והדבר ריגש אותו מאוד. שיחת הטלפון הראשונה ליצור עימו קשר, כאילו התפרצה לדלת פתוחה, והסיפורים החלו לקלוח בשטף.

דוד דרומר היה בחורצ'יק צעיר, אחד מתלמידי בית הספר למלאכה בכפר, בשנות הלמ"דים. מעבר לכך, היה דמות מוכרת ונערצת על ילדי הכפר: מדריך במעון של התלמוד תורה דאז (כן, היה דבר כזה...) ואת זה יספר כל ילד שהיה אז בכפר. היה גם שם נרדף למדריך מסור ואהוב בקייטנות- קעמפים של אז. קייטנת הרשת היתה נערכת בכל שנה במתחם בית הספר למלאכה של כפר חב"ד, ודוד היה חלק בלתי נפרד מהעניין.

"כבר כילד גדלתי למדתי ועבדתי בכפר חב"ד. הכרתי את דמויות ההוד של הכפר", פותח ומספר דוד בשיחה הראשונה. "הכרתי המון דמויות, את מנדל פוטרפאס, את שלמה חיים קסלמןזושא הפרטיזן, ועוד. הייתי רואה את ר' בערקע חן כשהוא מסתובב בכפר, ומחבק ילד באהבה גדולה", הוא מוסיף לתאר. "היו אלו אנשי מסירות נפש".


"אנשי מסירות הנפש": ר' ברק'ע חן ע"ה, בכפר חב"ד

ההווי המיוחד בכפר החסידי עשה רושם גדול על דוד, והוא נמשך בחבלי קסם. "בבוקר למדתי בבית הספר מלאכה, ובערב הייתי הולך ללמוד בישיבה הגדולה חסידות", הוא מספר.

מי שהטביע חותם חינוכי גדול על דוד, היה הרב משה הלפרין שיחי' מכפר חב"ד. "הוא עיצב את דמותי הרוחנית, והגעתי להישג של בחינה על 40 דפי גמרא בע"פ", הוא נזכר בערגה.

סיפורו של הוידאו ההיסטורי
סיפור הוידאו שפורסם, מקבל בחובו הרבה היסטוריה מרתקת. דוד דרומר: "בשנת תשל"א הגענו שלושה בחורים לרבי. שניים נשארו שם, אני חזרתי ארצה. שאלתי את הרבי האם להשאר, או לחזור ולהתגייס לצבא. הרבי אמר לי שאלך לצבא, למקום שבו אפשר הכי הרבה לשמור על היהדות."

דוד דרומר לא הסס, וחזר ארצה. לאחר שנתיים פרצה מלחמת יום הכיפורים ודוד דרומר נפצע בתחילת הקרבות כשריונר. הוא הובהל לבית הרפואה בצפת, שם חיכו לו כבר החב"דניקים בשליחות אישית של הרבי.

לאחר שהחלים מפציעתו, חזר דוד דרומר למה שהוא ידע הכי טוב: לקייטנות של הרשת בכפר חב"ד. וכאן הסיפור מתחבר: היות ודוד שירת בצבא כמפקד טנק במלחמה, הוא שיחזר את הדגם של חטיבת השריון, להווי של הקעמפ... וכך, הגיעו מהטלוויזיה הישראלית לצלם 'קעמפ לדוגמא' בכפר חב"ד, ודוד דרומר 'כיכב' בצילומים...

דוד דרומר 'מככב' בסרט הישן:

 


"הקמנו עם הילדים דגמים של טנקים מקרטון, ותותחים, ואת המחלקות חילקנו בדיוק כמו בחטיבה 7 בשריון, במלחמה ההיא", משחזר דוד דרומר את סיפורו המדהים.

"בעל התמונות"

לאחר שנישא עם רעייתו מיכל, הגיעו יחד בשנת תשל"ו לרבי. "לפני שנכנסתי ליחידות והדלת הייתה מעט פתוחה, שמעתי את הרבי אומר למזכירו: הנה יכנס "בעל התמונות". מדוע? משום שכל פעם הייתי מביא לרבי 'גלריה שלימה' של תמונות מה'רשת'..." מספר דרומר בחיוך גדול.

"הרבי ברך אותי שאמשיך את הפעולות שלי בחינוך "ביתר שאת ויתר עוז", וברכה זו מלווה אותי ואת רעייתי עד עצם היום הזה. עד היום אני עוסק בחינוך ובהטמעת מסרים יהודיים יחד עם רעייתי, ומשתדל לעשות את המיטב", הוא מסכם.

צפו: דוד דרומר משחזר השבוע בכפר חב"ד יחד עם ר' נחום מזרחי ור' משה אדרעי את ה'ימים ההם':


להקת "דוסה נובה" ,במופע התנדבות ,להגשמת משאלות,


"דוסה נובה" - ברכה והצלחה! נא לשתף. תודה!ישועות רכות, שקדים קלופים והמשך שבוע מקסים! קבלו את החדש של דוסה נובה סמל ההבעה ‏‎smile‎‏

https://www.youtube.com/watch?v=fnnkhpVMdrY&feature=youtu.beתהא השעה הזאת אשריכם ישראל ישיש עליך ניגון חב"ד שירה: אלעד קיים גיטרה חשמלית: אריאל פישר גיטרה בס: אוריה ברטל קלידים: לירן שלמה תופים: מיכה קורקוס סקסופון: י...
YOUTUBE.COM


בס"ד.

 

       ימים פתוחים בקמפוס תו"מ - לטכנולוגיה, מדע וערכים 

 

לבני נוער (בנים) גילאי 14-16 תושבי

נתניה, חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה, כרכור, קדימה

והמושבים של המועצה האזורית עמק חפר.

 

 

קמפוס "תו"מ - לטכנולוגיה מדע וערכים"

מזמין אתכם ל"ימי מידע" ייחודיים להכרת הקמפוס מקרוב.

בימי ג', בשעות:  10:00-13:00

 

 

בתוכנית:

 • ·       תחרות גלישה באינטרנט .
 • ·       סיור במעבדות: אלקטרוניקה, רובוטיקה, מחשבים, מוסכי רכב ממחושבים, חדרי שרטוט ותכנון בעזרת מחשב.
 • ·       תחרויות ספורט - באתלטיקה קלה עם מיטב המורים והמאמנים.
 • ·       רחצה בבריכה + רכיבה על סוסים.
 • ·       מבחן סף פסיכוטכני - למתאימים תינתן מלגת לימודים ע"י הקרן האנגלית לקידום החינוך בקמפוס "תומ".
 • ·       ארוחת צהריים חגיגית .
 • ·       מפגש עם נציגי פרוייקט "קדם עתידים" לתלמידים מצטיינים.

 

 

 

לתיאום והרשמה : 

האגף לקשרי קהילה לדוד :   052-5990060 .

 

 

* הסעות קבוצתיות בחינם.

 
"בריאות במגע"

שלום שמי יעקב

 

 מעסה ומטפל רפואי בכיר רב תחומי

מטפל בשרירים תפוסים. כאבי גב כתפיים ידיים בירכיים…מיגבלות בתנועה.

בעיות מעיים קיבה.. מיגרנות, עייפות.. סינוסים, אוזניים, ..וכו'

שיטות טיפול:-רפלקסולוגיה, אקופרסורה, נרות הופי, מסג' שוודי, צרפתי, לומי לומי, סיני רקמות עמוק,ספורטאים, מסג' משולב.. תאילנדי, פנים וראש,כוסות רוח, ארומתרפיה (רוקחות קוסמטיקה טבעית) וכו…..

העיסוי הרפואי הינו שיטת טיפול העושה שימוש בידע אנטומי נרחב והכרה של מערכת השלד והשרירים. מטרת הטיפול בעיסוי רפואי היא להחזיר לגוף את היכולת לתפקוד מלא ותקין, להקל על כאבים, לשחרר התכווצויות של שרירים, לשפר טווח תנועה במפרקים ולהחזיר לגוף את החיוניות

העיסוי הרפואי מחזק את המערכת החיסונית ע"י עידוד פעולת בלוטות הגוף והמערכת הלימפטית. שיטת הטיפול בעיסוי רפואי כוללת:טיפול ועיסוי נקודות טריגר פויינט Trigger Point – עבודה נקודתית על מקומות אשר בהם ישנן הדבקויות של סיבי השריר.הנעת מפרקים – לשיפור טווח תנועה של המפרק, להגברת הייצור של הנוזל הסינוביאלי, הנוזל מתפקד כמסכך במפרק וכן כמתווך במטבוליזים של הסחוס המפרקי. עיסוי סיבי השריר על מנת לשחרר הדבקויות של סיבי השריר.מתיחות – עבודת המתיחות חיונית להחזרת טווחי תנועה במפרקים, ומשלימה את עבודת הנעת המפרקים.כמו כן, ישנן טכניקות נוספות הכוללות שימוש באמות, מרפקים ומפרקי האצבעות. עיסוי רפואי, מבוסס על הבנה וידיעת מערכות  של הגוף הכוללות: את השלד, גידים, רצועות שרירים ומפרקים ואברים פנמיים. העיסוי הרפואי, מטפל ברובד הפיזי והנפשי, הוא מחייב מיומנויות גבוהות של המטפל ברמה טכנית והבנה רפואית נרחבת. העיסוי הרפואי יעיל ב: טיפול במערכת השלד, השרירים, מערכת הדם, מערכת העצבים. עיסוי רפואי מהווה טיפול יעיל עבור כאבים וסימפטומים שונים

 

  • כאבי ראש

  •   שרירים תפוסים

  • דלקות

  • כתף קפואה

  • הגבלות טווחי תנועה

  • מתח נפשי ולחץ

 • ….עייפות


לפרטים : 050-7257004


,,

עלון "חוויית השבוע" חוויה משפחתית סביב שולחן השבת.
logo בניית אתרים בחינם