מזגנט מתמחה בתכנון ביצוע למערכות מיזוג אוויר מסחריות,
כגון , משרדים גדולים , אולמות תצוגה , אולמות אירועים,

והכול בתכנון מדויק מראש,
מזגנים

מזגנים עיליים

עיצובים מרשימים, ביצועים עוצמתיים ופונקציות חדשניות

מגוון רחב של סדרות מחללים קטנים עד לחללים גדולים , בעלי דירוג אנרגטי A ובעלי ציפוי הידרופלי, השומר על המזגן לאורך זמן. בין הסדרות תוכלו למצוא מזגנים רגילים בטכנולוגית ON/OFF ומזגנים בטכנולוגיית האינוורטר , בעלי צבעים ועיצובים שונים , חלקם בעלי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גם שליטה מרחוק באמצעות wi-fi, פעולה חרישית במיוחד וסינון אוויר להשבחת האוויר בבית. פתרון המושלם לחדרים קטנים וגדולים המציעים שילוב מנצח של עיצוב, טכנולוגיה וביצועים.

לקטלוג לחץ כאן

מערכות מיזוג אוויר מיני מרכזי

פתרונות מיזוג מרכזי המציעים שליטה חכמה וחיסכון מרבי בחשמל

מגוון רחב של סדרות מיני מרכזיים בטכנולוגיית ON/OFF ואינוורטרים , במגוון רחב של תפוקות. פתרונות המיזוג של תדיראן במזגני המיני מרכזי מאפשרים לשלוט בצורה חכמה על האקלים בכל חדר בנפרד. המזגנים מציעים חיסכון מרבי בחשמל, יחידות שקטות במיוחד לבנייה ירוקה, יחידות נסתרות לבנייני מגורים, לפרוזדורים צרים במיוחד , שליטה מרחוק באמצעות סמארטפון ומערכת בקרת אזורים של עד 16 יחידות פנים ועוד פתרונות חכמים ואסטטיים לבית. כל אלה ועוד מאפשרים למספר משתמשים ליהנות בו-זמנית מבקרת טמפרטורה אישית, חיסכון באנרגיה, גמישות בהתקנה לצד איכות, אמינות ושירות מקצועי ואמין של חברת תדיראן.

לקטלוג לחץ כאן

מזגנים רצפתיים ומוסדיים

מזגנים חזקים למוסדות וארגונים בעלי פעולה שקטה במיוחד

מגוון דגמים ותפוקות למיזוג יעיל של חללים גדולים כמו : אולמות, מוסדות ציבור, חדרי תקשורת, בתי ספר. יש אפשרות לתלייה ריצפתית או תיקרתית.

לקטלוג לחץ כאן

מערכות מיזוג TOSHIBA VRF

Leading Innovation

מערכות מיזוג אוויר של ענקית המיזוג היפנית עם שירות ותמיכה מבית תדיראן אנרג'י. מערכות מודולריות המאפשרות שימוש בו זמני במספר משתנה של מאיידים. המערכות מצטיינות ברמת רעש נמוכה במיוחד ובעלות חיסכון ניכר בצריכת החשמל, בהשוואה למערכות מיזוג אוויר סטנדרטיות ובעלת מדחס עם מנוע DC ייחודי ובלעדי לטושיבה.

לקטלוג לחץ כאן

מיזוג אוויר מרכזי תעשייתית

מובילה במיזוג אויר ובפיתוח מערכות ברמות תפוקה גבוהות

חברת תדיראן אנרגי' הינה הנציגה הבלעדית בארץ למערכות מיזוג וקירור של חברת AERMEC המובילה באיטליה ובעולם בתחום מיזוג האוויר ולפיתוח מערכות ברמת יעילות גבוהות במיוחד. מגוון רחב של יחידות קצה : מפוח נחשון נסתר, מפוח מפוחי נחשון עיליים, מפוחי נחשון קאסט , יחידות לטיםול באויר וחיסכון בחשמל לתדיראן אנרגי' פתרונות מיזוג מתקדמים בטכנולוגית ספיגה המבוסס על אנרגיית חום של חברת SHUANGLIANG הגדולה בעולם.

לקטלוג לחץ כאן

מערכות מיזוג MULTI

חיסכון מרבי בצריכת החשמל ובקרה מלאה על כל יחידה פנימית

מערכת מיזוג חכמה בטכנולוגיית ה- Inverter החוסכת כ- 50% מצריכת החשמל ומאפשרת לחבר יחידה חיצונית לעד תשע יחידות פנים בצירופים שונים. המערכת מציעה את הפתרון האידאלי לאלו הרוצים ליהנות משליטה מלאה על כל יחידה פנימית בנפרד , משב אויר נעים ואיכותי וחיסכון ניכר בחשמל.

לקטלוג לחץ כאן

AQUA AIR

מערכת מיזוג אויר היברידית ייחודית, לחימום המים – פיתוח ייחודי לתדיראן

מערכת היברידית חכמה, אשר פותחה בלעדית ע"י תדיראן. המערכת מאפשרת מיזוג המבנה לצד חימום המים לצריכה, ומחליפה את הצורך בקולטי שמש וגופי חימום אחרים פתרון אולטימטיבי לבתים שאינם מצויידים בקולטי שמש.

לקטלוג לחץ כאן
מספר המוצרים בסל : 0
  1. מזגנים קטלוג מוצרים
  2. /
  3. מכירת מזגנים
  4. /
  5. מזגנים עיליים תדיראן
טואול - בניית אתרים באינטרנט