בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

שלום הגעתם לאתר הרשמי של כמעט מלאכים
כאן תדעו הכל על כמעט מלאכים
טוב מקווה שתהנו
ממנהלת האתר שחר

שימו לב אני מחפשת מעצב או מעצבת לאתר כל הפרטים מופיעים בדף בשם דרושים אז אם אתם רוצים להיות מעצבי האתר יכנסו
 
 
 
    דף הבית
    הדמויות
    תמונות
    בחן את עצמך כמעט מלאכים
    תקצירים
    מילים לשירים(בעיברית)
    המילים לשירים (בספרדית)
    העלילה
    הזוגות
    על ניקולאס
    על אמיליה
    על חימנה
    על אסטפנו
    על חררדו
    על תומאס
    על לוקאס
    על אלחו
    על חוליה
    על גסטון
    על ניקולאס ריירה
    על אאוחיניה
    על פדרו
    על נזארנו
    על מריה
    על פלורנסיה
    על אגוסטין
    על מריאנה
    הידעת?
    סרטונים
    דוגמנות
    ספוילרים
    אאודמון
    מילון כמעט מלאכים
    ראיון
    חגיגות פרק ה-100
    מזמינה משתתפת

      מילון כמעט מלאכים:

כאן יש לכם מילון על כמעט מלאכים==>שיעזור לאנשים שלא ממש מעודכנים בסדרה.... הם יכולים לקרוא ולהבין...

המילון:

א.

אמיליה אטיאס - דוגמנית ושחקנית יפהפייה שממשיכה לעבוד עם המפיקה כריס מורנה.. אטיאס, בת 23, משחקת בסדרה את סיילו מאחיקו, נערה שברחבה מהקרקס בו עבדה וגרמה לשינוי עצום בחייה. אטיאס היא אחת הכוכבות הגדולות ביותר בארגנטינה בימים אלה.


 

tipo
ניקולאס וסיילו מאחיקו


 

אאודמון - כך מוכנה "אי הילדים המאושרים". ניקולאס כריסטובל ומוגלי מקדישים את חייהם כדי למצוא אותו ולהבטיח עתיד טוב לילדי האחוזה היתומים. על פי האגדה, כל מי שמגיע לאאודמון זוכה לחיות חיים מלאים ומאושרים.


 

ב:

ברטולומה - האיש הרע של הסדרה, לו שייכת האחוזה. ברטולומה מקדיש את חייו למטרות כסף ומנצל את הילדים דרך עבודה קשה וגניבה להעשיר את הונו האישי. מנהל קרן "בב" לילדים יתומים השוכנת בבית דודתו. את הקרן הקים כדי לקיים תנאי בצוואת דודתו, על מנת שיוכל לקבל את כספה. הוא איש אלים ונצלן אך יודע להסתיר זאת מפני גורמים חיצוניים.


 

ג.

גאסטון דלמאו - השחקן שמשחק את "ראמה" (ראמירו אורדונייז). אחד מילדי קרן "בב" המתגורר באחוזה עם אחותו הקטנה, אללי. הוא דואג לאחותו כאילו הייתה בתו ושומר עליה יותר מכל דבר. הוא חכם, רגיש ורומנטי. בניגוד לרוב ילדי הקרן ראמה יודע קרוא וכתוב וקורא הרבה ספרים. הוא חבר טוב ונאמן עליו כולם סומכים.

ד.

דוקטור לארכיאולוגיה - זהו התואר בו מחזיק ניקולאס ואסקז, האיש האחראי למציאתו של האי אאודמון.  ניקולאס הוא אב חד הורי לילדו בן ה-6 כריסטובל וחברו הטוב של מוגלי. יחד עם השניים, ממשיך ניקו את מורשת אביו, שחיפש גם הוא את האי עד מותו.


 

ה.

ההפקה - כריס מורנה. צמד המילים הזה מבטיח שהתכנית הזאת היא גדולה. מורנה היא מפיקת על של תכניות טלוויזיה בארגנטינה, וכבר שיתפה פעולה עם חלק מכוכבי קאסי אנחלס גם בסדרות אחרות שעשתה כמו פלורסיינטה וקטנטנות.


 

tipo


 

ז.

ז'קה - מהיותו תינוק גר ברחוב. מכנים אותו "הבלונדיני" או "ז'קה". יש לו בעיית זהות-אין לו שם והוא לעולם לא הכיר את הוריו או כל קרוב משפחה אחר. אומנם, הדבר לא מטריד אותו כל-כך. הוא מאוד אקטיבי, סקרן והרפתקן. הוא לא אוהב שמרחמים עליו ומשתדל להראות תמיד שטוב לו.


 

ח.

חסמין רומר צוענייה. הייתה בקרן "בב" כילדה ובתחילת הסדרה חזרה אליה. היא מאוד מחוברת לתרבות הצוענית, למנהגיה ולאמונותיה. לפעמים יש לה חזיונות בחלומותיה. היא אוהבת לשיר ולרקוד פלמנקו ונעזרת בכך כדי לגייס כסף. 


 

ט.

טאצ'ו - חואן מוראלס המכונה "טאצ'ו", גדל ברחוב ליד אולם תיאטרון. הוא חולם להיות שחקן ומעלה הצגות בתיאטרון השכונתי בסתר. בעל חוש הומור בוא הוא משתמש לפעמים כדי להקל על חוויות קשות.

 


 

tipo

 


 

י.

ייסורים -
 ילדי האחוזה אולי נראים לפעמים מאושרים ושמחים, אך למעשה הם עוברים מסכת ייסורים ארוכה. תחת ידיהם של בארטולומה וחוסטינה גרסיה, מנהלת משק הבית, הילדים מגיעים פעמים רבות למצב של רעב כבד ולעייפות רבה כתוצאה מהעבודה המאומצת שמכריחים אותם לעשות.


 

כ.

כמעט מלאכים - שם הסדרה שמסגיר את העלילה שלה. ילדים קטנים שמוותרים על התמימות המלאכית שלהם בגלל המציאות הקשה שאליה הם נקלעו. בשם עצמו גם יש הרבה מאוד אופטימיות ומחשבה שדברים יכולים ללכת יותר טוב בעתיד.ל.

לאורה אנדרס-
נולדה ב-29.10.93 וכיום בת 14. אתם וודאי זוכרים אותה כלאורה מ"פינת אור"-תפקידה הראשון ממנו המשיכה לתפקידים נוספים, ביניהם תפקיד בתוכנית "מי הבוס?" בה השתתף גם ניקולאס ואסקז. ב"כמעט מלאכים" לאורה מגלמת את דולורס, מחבריו העשירים של טיאגו.דולורס תעזוב בסביבות פרק 50 אך לא לפני שתגרום לתככים ואי-הבנות בין טיאגו למריאנלה.


tipo


 

לוס גרסיה (פלורנסיה קאגנאסו)- גרה במרתף האחוזה, עליו איש מלבד חוסטינה לא יודע.
חוסטינה גידלה אותו בסתר כאילו הייתה בתה ולכן לוס חושבת שהיא אימה.היא משתוקקת לצאת מן המרתף ולהכיר את העולם אך חוסטינה מספרת לה שבחוץ מתחוללת מלחמה קשה ובשל כך אסור לה לצאת מהחדר. לוס גדלה על סרטים מוסיקליים ושירים ממחזות זמר ולכן היא אוהבת לשיר, לרקוד ולהופיע.
 
לוקאס פרארו- נולד ב-30.3.78 וכיום בן 29. השתתף בעבר בסדרות רבות,ביניהן "קטנטנות", "כמוך וכמוני", "קיץ 98", "קאצ'ורה" ו"גברים של כבוד". ב"כמעט מלאכים" מגלם לוקאס את אויבו של ניקולאס באואר-מרקוס איברלוסיה.


 

מ.

מלווינה בדוז'ה אגוורו (חימנה אקארדי)- אחותו של בארטולומה בדוז'ה-אגוורו החיה איתו ועם ילדי קרן "בב" באחוזת דודתם. מאל היא בחורה מפונקת אשר נוהגת להישען על אחרים ולקבל הוראות מאחיה.למרות שגדלה בתנאים טובים, שכל זה לא בדיוק הצד החזק שלה...

 

מוגלי (חררדו צ'נדו)- בן של חוקר אנגלי.גדל עם שבטים אפריקאים קדומים.
ניקולאס באואר הציל את חייו ומאז הוא מתסובב איתו ועם קריסטובל במטרה להחזיר את "חובו" לניקו, אך עם הזמן הפך לחברו הטוב ביותר.


 

tipo


 

מריאנלה (מריאנה אספוסיטו) - מכונה "מאר". ננטשה בפתח כנסייה כשהייתה תינוקת.
הכומר גידל אותה ונתן לה את שמה. כשנפטר, נשלחה לבית יתומים ממנו ברחה במהרה, מאז העבירה את ילדותה ברחוב. יש לה כוח פיסי יוצא דופן, היא מאוד מגושמת. כשם שגדלה בקרבת גברים ברחוב היא נוהגת להתנהג כמוהם. היא אוהבת לעסוק באגרוף ונהגה להתאמן במועדון השכונתי. אין לה הרבה התנהגויות נשיות, היא לא אוהבת להתגנדר ולא אכפת לה מהמראה שלה.

השחקנית "מריאנה אספוסיטו"- היום כבת 16 . נולדה ב- 10.10.1991. שיחקה בעבר בעוד סדרות של כריס מורנה : היא התחילה את דרכה ב"פינת אור" בתפקיד מלנה/קוקו (2003), לאחר מכן המשיכה לפלוריסיינטה עונה ראשונה ושניה בתפקיד רוברטה (2005, 2004) , לאחר מכן ב"קטנטנות 2006" בתפקיד אגוסטינה רוס         (2006), והיום ב"כמעט מלאכים" בתפקיד מריאנלה..(2007 בארגנטינה ובישראל בסוף 2007 וב-2008)..!


 

מרקוס איברלוסיה (לוקאס פרארו) - מוכר עתיקות. מסווה את עצמו תחת השם "ג'יימס ג'ונס" כדי שניקולאס באואר, אויבו הותיק שלעולם לא פגש בו פנים אל פנים, לא יגלה זהותו. גם מרקוס איברלוסיה מחפש אחראאודמון ויעשה הכל כדי לחבל בחיפושיו של ניקו.
הוא חכם, אינטרסנטי ומניפולטיבי, יודע כיצד לגרום לדברים להיעשות כרצונו.

 
 
 

מתאו (נאזארנו [נאנו] אנטון) - מכונה "מוניטו" (קופיף) בשל צורת הדיבור המוזרה שלו. גדל ברחוב לצד מר טוליו, שהיה לו כסב. נוהג לגנוב ואף מתמחה בכך. משום שבעבר כמעט מת מרעב, הוא אוהב לאכול ונוהג לאכול הרבה מאוד, אף פעם אינו שבע.אוהב לבלות עם בוגרים ממנו ומאמץ לעצמו התנהגות של בוגר על ידי חיקויים.


 

נ.

ניקולס ואסקז - ניקולאס ואסקז נולד בתאריך ה12.6.1977. כיום הוא בן 30. השתתף ב"קיץ 98'" ובעוד סדרות רבות, ביניהן "האהבות שלנו" ו"מי הבוס". בשנת 2006 הצטרף לצוות הפקתה של כריס מורנה-"אלמה פיראטה" משם המשיך לתפקיד ראשי-ניקולאס באואר ב"כמעט מלאכים".

 

ניקולאס ריירה - עשה תפקידי אורח במספר סדרות, ביניהן "נשואים עם ילדים", "קצ'ורה", "קטנטנות 2006" ו"אלמה פיראטה". ב"כמעט מלאכים" מגלם את טאצ'ו.


 

 


 

ס.

סטפנו דה גרגוריו - סטפנו דה גרגוריו נולד בתאריך ה-16.9.1994. כיום הוא בן 13.השתתף בפרסומות רבות, בתפקידי אורח קטנים (כמו בסרט "ולנטינו" ובפרק אחד ב"קטנטנות" עונה 6) ובתוכנית "שואו מאץ'". הוא אחד מכוכביה הבולטים של כריס מורנה-הוא התחיל לעבוד בהפקותיה ב"פינת אור" כשהיה בן 8, משם המשיך לשתי עונות של "פלוריסיינטה" בתור תומאס פריצנוולדן, ל"קטנטנות 2006" בתור פטארדו וכמובן-ל"כמעט מלאכים" שם הוא מגלם את "ז'קה".

 

ע.

עבודה - ילדי "קרן בב" נאלצים לעבוד יום וליל ביצירת בובות ובגניבה.

 

ענישה - ילדי הקרן נענשים בחומרה על כל דבר שעשו ואינו לרוחם של בארטו וחוסטינה.

 

פ.

(חואן) פדרו לאנסאני - נולד ב-24.8.90 וכיום בן 17.בעבר דגמן לחברה "Mimo&Co". בשנת 2006 השתתף ב"קטנטנות 2006" בתור טבאנו, משם המשיך ל"כמעט מלאכים" בתפקיד טיאגו: בנו של בארטולומה.טיאגו למד בפנימייה בלונדון הרחוקה, לשם רשם  אותו בארטו כדי שלא יגלה מה שמתרחש באחוזה.טיאגו גדל עם אביו משום שאימו עזבה אותם.


 

פלורנסיה קאגנאסו - נולדה ב-22.11.98 וכיום בת 9.בעבר דגמנה והופיעה במספר פרסומות.בפרק האחרון של הסדרה "אלמה פיראטה" של כריס מורנה השתתפה בתור קמילה-בתו המאומצת של פרנסיסקו.ב"כמעט מלאכים" היא מגלמת את לוס גרסיה.


 

 

                                                      tipo
 


ק.

קרון- עד המעבר לאחוזה סיילו גרה בתוך קרון קרקס, וכשהיא עוברת היא מעבירה אותו לחצר האחוזה.בקרון סיילו שומרת את כל הדברים הכי חשובים לה; יש בו תחפושות, מסיכות, תמונות ועוד כל מיני "אוצרות".

 

קריסטובל באואר (תומאס רוס) - בן 6. בנו של ניקולאס באואר, איתו נוהג להתווכח הרבה ותמיד מנצח אותו. למרות זאת, הוא מעריץ את אביו ומחקה אותו בכל, אף בלבוש. למד הרבה על ארכיאולוגיה מאביו ואוהב להתעסק בתחום.

 

ר.

רמירו אורדונייז (גסטון דלמאהו) - מכונה "ראמה". אחד מילדי קרן "בב" המתגורר באחוזה עם אחותו הקטנה, אללי. הוא דואג לאחותו כאילו הייתה בתו שומר עליה יותר מכל דבר. הוא חכם, רגיש ורומנטי.בניגוד לרוב ילדי הקרן ראמה יודע קרוא וכתוב וקורא הרבה ספרים. הוא חבר טוב ונאמן עליו כולם סומכים.


 

ש.

"שקט של בית קברות!" - זה מה שחוסטינה נוהגת לדרוש מהילדים.

 

ת.

תומאס רוס - תומאס רוס נולד ב-1.3.99 וכיום בן 8. בעבר עשה פרסומות ותפקידים קטנים, ביניהן בסדרה "נפש פיראטית". תפקידו ב"כמעט מלאכים" הוא תפקידו הקבוע הראשון.

 
 
 
 
 
 
 
מי שחקן/שחנית השבוע?
אמיליה אטיאס-סיילו
ניקולס ואסקס-דון אינדי
מריה אאוחניה-חסמין
גאסטון דלאמו-ראמה
סטפנו-ז'קה
תומס רוס-כריסטובל
חררדו צ'אנדו-מוגלי
ניקולס ריירה-טצ'ו
לאורה אנדרס-דלורס
חימנה ארקדי-מלווינה