בניית אתרים בחינם

 

 
    דף הבית [:
    צפרדע מקפצת
    ברבור
    קווה קווה
    אמפטי דמפטי
    ציפור מעופפת
    קוביה
    דג
    כדור גיאומטרי - קשה
    כלב ים
    פרח
    חולצה משטר כסף
1. קחו דף בצורת ריבוע וקפלו אותו באלכסון למשולש, פתחו חזרה ועשו גם לצד השני. 2. לאחר מכן קפלו את הדף לחצי כך שיווצר מלבן. את הקיפול עשו לכיוון ההפוך (לצד השני של הדף) מזה של הקיפולים הקודמים. פתחו חזרה.
3. קפלו פנימה את שני צידי הריבוע בצורה שיווצר משולש כפול - עליון ותחתון. התמונה הגדולה מציגה מבט מלמעלה ובתמונה הקטנה תוכלו לראות את הקיפולים. 4. קחו את הפינות של המשולשים העליונים וקפלו כלפי מטה עד למרכז. בתמונה צד שמאל מקופל וצד ימין רק מציג את קו הקיפול.
5. עכשיו את המשולש החדש שבולט כלפי מטה קפלו שוב לחצי. הקיפול נעשה לכיוון ההפוך (לכיוון החוצה). בתמונה צד שמאל מקופל וצד ימין מציג את קו הקיפול. 6. הפכו את הדף. זהו החלק העליון של הצפרדע.

בשביל להגיע לשלב הבא צריך לקפל את פינות המשולש למרכז כלפי מעלה (כפי המצוייר בחץ).
7. קחו את החלק התחתון של הצפרדע וקפלו אותו כלפי מעלה. הקיפול צריך להיות בדיוק איפה שהקו מצוייר. 8. קפלו שוב את הרגליים של הצפרדע כלפי מטה.
9. התוצאה... 10. פה יש לכם שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לקפל לצפרדע רגליים קדמיות כמו בתמונה. בשביל זה צריך רק לקפל את שני החלקים של המשולש למעלה כלפי מטה. האפשרות השניה נמצאת בשלב 12.
11. מבט מלמעלה על הצפרדע המוגמרת. כדי לגרום לה לקפוץ יש ללחוץ בעדינות על הישבן שלה. 12. זוהי האפשרות השניה לעשות לצפרדע רגלים. במקום לקפל את החלק הקדמי כלפי מטה, נקפל כל פינה של המשולש כלפי הצד. כפי הנראה בתמונה. צפרדע זו יותר יציבה בקפיצה שלה.
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה