בניית אתרים בחינם
                                                                       
                     

                                                                          


                                                                       


 
   Home    vocaloid ♥!!!!    Harry Potter ♥!    I can not dress!    Speak and respond    Contest & competition
   Ear hears a song    Story Time ?!... ha ha ha    Greetings for birthdays and holidays!    Glitter names    Ron ♥ Sugar Sugar    Contact
   Apparel and Tour    witch♥    Polls    Links
 
    Home
    vocaloid ♥!!!!
    Harry Potter ♥!
    I can not dress!
    Having fun and games
    Speak and respond
    Contest & competition
    Ear hears a song
    Animations
    Story Time ?!... ha ha ha
    Greetings for birthdays and holidays!
    Glitter names
    Sakura card captures
    Tokyo Mew Mew
    Sailor Moon
    Ron ♥ Sugar Sugar
    Contact
    Mermaids Fitz Fitz Fitz ..
    Apparel and Tour
    Movies worth!
    witch♥
    Gltrim 1
    Gltrim 2
    Polls
    Animated Fashion
    Links
תגלשו בהנאה!!!!!!!!!!                                                                                      

                                                                              
סרטי הארי פוטר מ- 1-7 הם הצלחה גדולה הם מפורסמים בכול העולם אני יספר על כול סרט ימליץ תמונות מידע על הדמיות והשחקנים עצמם מקווה שתולהבו :)
:)

דניאל ג'ייקוב רדקליף (באנגלית: Daniel Jacob Radcliffe; נולד ב-23 ביולי 1989) הוא שחקן בריטי המוכר בשל גילום דמותו של הארי פוטר בסדרת סרטי הקולנוע המבוססת על ספרי "הארי פוטר
יש לו שני כלבים בשם בינקה ונוגט.
 אוהב לערוך מתיחות. כשהיה בן 10, לקח את הנייד של עמיתו לסרט "הארי פוטר" רובי קולטריין (האגריד) ושינה את כל ההודעות שקיבל לטורקית.
 הוא ניסה לקרוא את ספר "הארי פוטר" הראשון כשהיה בן 8, אך לא היה מסוגל לסיים אותו. לבסוף הוא קרא את הספר במלואו, כאשר קיבל את התפקיד הראשי.
הספר האהוב עליו מסדרת ספרי "הארי פוטר" הוא החלק השלישי - "הארי פוטר והאסיר מאזקבאן".
מעריץ גדול של גארי אולדמן, שמשחק לצידו בסרט "הארי פוטר והאסיר מאזקאבאן".

בשנת 2002 הוא היה מועמד ואף זכה בתואר "הפריצה הטובה ביותר" בטקס פרסי מועדון הוראייטי.
זכה בתואר "איש השנה" לשנת 2002 של מגזין "טיים" לילדים.
     אמה שרלוט דיורי ווטסון (באנגלית: Emma Charlotte Duerre Watson; נולדה ב-15 באפריל 1990בפריז) היא חקנית קולנוע ברטית ילידת צרפת, שהתפרסמה בזכות השתתפותה בסרטי הארי פוטר בהם היא מגלמת את דמותה של הרמיוני גריינג'ר, אחת משלושת הדמויות הראשיות.

אמה ווטסון נולדה בצרפת. יש לה אח צעיר ששמו אלכס לאו. היא התגוררה בפריז עם משפחתה עד גיל 5, אך כשהוריה התגרשו, עברה לאוקספורד שבאנגליה.

כבר בשנותיה הראשונות בבית-ספר התפתחה אהבתה של ווטסון למשחק. היא שיחקה בכמה מחזות בבית הספר דוגמת "ארתור: השנים הראשונות", "הנסיך המאושר" ו"הרפתקאות אליס  בארץ הפלאות"- שאת תפקיד אליס שיחקה בסרט "נעלי בלט". רבים שמו לב לכישרונה הרב והיא אף זכתה בפרס על משחקה במחזות בית ספר כבר בגיל 7, אך עד גיל 10 לא שיחקה באופן מקצועי (עד אשר שיחקה בסרט הארי פוטר ואבן החכמים).

כאשר ציידי כשרונות הגיעו לבית ספרה וחיפשו אחר שחקנית שתגלם את דמותה של הרמיוני גריינג'ר בסרט הארי פוטר ואבן החכמים, הציעה מורתה לבחון את ווטסון וכמה בנות נוספות לתפקיד. ווטסון זכתה בתפקיד כשהיא מנצחת אלפי בנות.תאריך לידה: 24/08/1988
מקום לידה: סטיבנאייג', הרטפורדשייר, אנגליה

שמו המלא הוא רופרט אלכסנדר לויד גרינט

יש לו אח אחד ושלוש אחיות.
עבור מבחן הבד שלו ל"הארי פוטר" הוא ביצע שיר היפ הופ שכתב, על מנת שיקבלו אותו כתפקיד רון ויזלי.
רופרט אהב את ספרי הארי פוטר. כשהוא שמע שנערכים אודישנים לסרט הארוך, הוא קיבל את התפקיד למרות שלפני זה הוא שיחק רק בהצגת בית ספר אחת.
לאחיו קוראים ג'יימס (נולד ב - 1990), ואחיותיו - ג'ורג'ינה, סמנתה ושרלוט נולדו בשנת - 93, 96, 98 בהתאמה.
אמר שהוא היה רוצה להיות בלתי נראה כדי שיוכל להתחמק מעונש הריתוק בבית הספר.
מנגן קצת בגיטרה.
הוא למד בבית ספר לבנים בלבד בעיר הולדתו.
הוא אוהב כל מיני סוגי מוסיקה, אבל המועדפת עליו היא מוסיקת רוק אנד רול קלאסית.

המקצוע האהוב עליו בבית הספר הוא כימיה.
קיבל את רשיון הנהיגה שלו בסתיו של 2006, לאחר שני נסיונות.לורד וולדמורט הוא העיקרי אנטגוניסט שלהארי פוטר בסדרת שנכתב על ידי הסופרת הבריטיתג'יי קיי רולינג . וולדמורט הופיע לראשונה הארי פור ואבן החכמים , אשר שוחרר בשנת 1997. וולדמורט הופיע באופן אישי או פלאשבקים בספר כל עיבוד קולנועי בסדרה, למעט השלישי, הארי פוטר והאסיר מקזביאן , שם הוא מוזכר.

בסדרה, וולדמורט הוא האוהב  של הארי פוטר  , אשר על פי הנבואה יש "את הכוח לנצח את אדון האופל ". כמעט לא מעז מכשפה או קוסם לדבר בשמו, במקום לכנות אותו "אתה יודע מי", "הוא מי שאסור להגיד את שמו" או "אדון האופל". האובססיה של וולדמורט עם טוהר מסמל המטרה שלו כדי לפטור את עולם המכשים של מוגלים  (לא קסום) מורשת לכבוש משני העולמות, ועל הקוסמים מוגלגים, כדי להשיג דם טהור דומיננטיות. דרך משפחת אמו, הוא צאצא האחרון של האשף אחד מארבעת המייסדים של בית הספר הורגווטוס לקוסמות ומכושפות .הארי ג'יימס פוטר (אנגלית: Harry James Potter) הוא הדמות הראשית והפרוטגוניסט בסדרת הספרים הארי פוטר מאת הסופרת הבריטית ג'יי. קיי.  רולינג. הספרים מתארים שבע שנים מחייו של הארי, המגלה ביום הולדתו ה-11 שהוא קוסם ואישיות ידועה ברחבי עולם הקסמים. הארי מיועד להצטרף לבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, שם הוא מגלה תחת הדרכתו של המנהל אלבוס דמבלדור כי יש קשר בינו לבין לורד ולדמוורט , קוסם האופל שרצח את הוריו.
 הוא הספר הראשון בסדרת הארי פוטר מאת הסופרת הבריטית ג'יי קיי רולינג , העוסקת בחייו של קוסם צעיר בשם הארי פוטר. הספר מתאר כיצד הארי מגלה כי הוא קוסם, רוכש חברים ואויבים בבית הספר הוגוווטס לכישוף ולקוסמות, ובסיוע של חבריו מצליח לסכל את מזימתו של קוסם האופל ולדוומורט, שרצח את הוריו של הארי וניסה לרצוח אותו כשהיה בן שנה. 

זוהי השנה השלישית של הארי בהוגוורטס, לא רק שיש לו "הגנה מפני כוחות האופל" מורה חדש, אבל יש גם מבשל צרות. הורשע רוצח סיריוס בלק ברח בכלא "אשפי והוא מגיע אחרי הארי.

שנים אחדות לפני תחילת הספר רצח קוסם האופל וולדמורט את הוריו של הארי, אך מסיבה נעלמת איבד את כוחותיו כשניסה להרוג את הארי עצמו. בזמן שעולם הקוסמים חגג את מפלתו של וולדמורט הביאו אלבוס דמבלדור, מינרווה מקגונגל ורובאוס האגריד את הארי היתום לבית דודיו המוגלגים (אנשים מחוסרי קסם), ורנון ופטוניה דריסלי.


בעשר השנים שלאחר מכן מתייחסים ורנון ופטוניה (ביחד עם בנם היחיד דאדלי) אל הארי באכזריות רבה. זמן קצר לפני


 יום הולדתו ה-11 הוא מקבל מכתבים מסתוריים, המושמדים על ידי דודו שלא רוצה לתת לו לקרוא אותם. באחד הימים מתחילים לחדור לבית מאות עותקים של המכתב הממוען להארי, ועל מנת להימלט מהם מחליט ורנון דרסלי לקחת את משפחתו לבקתה השוכנת על אי מבודד בלב ים. זמן קצר לאחר הגעתם פורץ האגריד לבקתה, ומספר להארי את מה שהדרסלים הסתירו ממנו במשך כל השנים: הארי הוא קוסם, והוא אמור להתחיל בתוך זמן קצר את לימודיו בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. הוא אף מגלה לו כי הוריו נרצחו על ידי וולדמורט, וזאת בניגוד לגרסה של ורנון ופטוניה דרסלי שטענו לאורך השנים כי הוריו של הארי מתו בתאונת דרכי


ם.

הארי פוטר וחדר הסודות, הוא הספר השני בסדרת "הארי פוטר"  ומהווה המשך לספר הארי פוטר ואבן החכמים. הספר יצא לאור באנגלית בשנת 1998, וסרט המבוסס עליו יצא בנובמבר 2002.
הספר נפתח ביום הולדתו של הארי, במהלך חופשת הקיץ. הארי מתגעגע מאוד להוגוורטס ולחבריו, שמהם לא קיבל אף מכתב והוא חש ששכחו אותו. באותו היום בערב, כאשר מגיעים אורחים למשפחת דארסלי, על הארי להיות בחדרו ולהתנהג כאילו אינו קיים. אולם בחדרו מוצא הארי גמדון בית  - יצור קסום, המשמש כמשרת של אחת ממשפחות הקוסמים - בשם דובי על מיטתו.
דובי מזהיר את הארי לא לחזור להוגוורטס, אך אינו יכול להסביר מדוע, שכן אדונו אוסר עליו לגלות זאת. אך דובי נותן להארי רמז: כשהארי שואל אותו אם זה שאין לנקוב בשמו אחראי לאסון שעומד לקרות דובי "הניד בראשו לשלילה, אך עיניו היו פעורות והוא נראה כאילו הוא מנסה לרמוז להארי משהו". הרמז היה שמי שיגרום לאסון יהיה הלורד וולדמורט, אבל לא "זה שאין לנקוב בשמו"
הארי אינו מסוגל להימלט שכן דרך הבריחה היחידה שלו היא שימוש בקסם - מה שיוביל לסילוקו מבית הספר. למרבה מזלו, לאחר מספר ימים רון פרד וג'ורג' ויזלי, שמודאגים מכך שהארי לא ענה למכתביהם, "שואלים" את המכונית הקסומה המעופפת של אביהם, באים לחלץ את הארי, ומביאים אותו אל ה"מחילה" - ביתה של משפחת ויזלי
ום הנסיעה להוגוורטס, המחסום ברציף 3/4 9 מסרב להיפתח עבור הארי ורון, והרכבת יוצאת בלעדיהם
במהלך שנת הלימודים, שורה של תקיפות מוזרות מתרחשות במסדרונות הוגוורטס כאשר תלמידים, אחת מרוחות הרפאים ואף חתולתו של השרת מתאבנים. לפני התרחשותן של תקיפות אלו, הארי שומע קול מן הקירות, שאיש מלבדו אינו שומע. יחד עם רון והרמיוני, הארי מנסה לפענח את תעלומת ההתאבנויות והרחשים, שנקשרת במהרה לאגדת "חדר הסודות" של הוגוורטס
בעוד שהארי חושד בדרקוי מלפוי כי הוא היורש השולט במפלצת, החשד של רוב התלמידים נופל דווקא על הארי - החתולה של השרת התאבנה זמן קצר לאחר שהשרת לקח את הארי למשרדו וכמעט העניש אותו על דבר של מה בכך, והתלמיד הראשון שהתאבן היה מעריץ מעצבן של הארי שרדף אחריו לכל מקום וצילם אותו.
ום אחד מוצא הארי בחדר שירותים יומן שמישהו ניסה להיפטר ממנו. היומן, של תלמיד בשם טום רידל שלמד בהוגוורטס לפני חמישים שנה. הארי מתעניין ביומן, שכן אותו טום רידל זכה בפרס על "שירותים מיוחדים" שביצע עבור בית הספר, והארי חושד כי הוא קשור לפתיחת חדר הסודות, חמישים שנים לפני כן. לרוע המזל היומן ריק, אולם הארי מצליח לגלות את סוד קסמו - אם כותבים בו, הוא עונה בחזרה.
לפני שהארי ורון מספיקים לבקר בשירותים, ג'יני, אחותו של רון, נחטפת ונלקחת לחדר הסודות. הארי ורון יוצאים להציל אותה ולהביס את המפלצת. בעקבות התמוטטות סלעים הארי מגיע לחדר הסודות לבדו, ושם הוא נתקל שוב ברידל - הפעם כדמות פיזית, ולא רק דפים ביומן. מתברר כי היומן של רידל היה במהלך רוב השנה בידיה של ג'יני, והיא ניהלה איתו התכתבות אינטימית דיו כדי שרידל יוכל להשתלט עליה ולהשתמש בה לפתיחת חדר הסודות ושחרור המפלצת
למזלו של הארי, בשל האמון שהוא מביע בדמבלדור, מגיע אליו בדרך קסם עוף החול של דמבלדור יחד עם מצנפת המיון, שמתוכה שולף הארי את חרבו של גודריק גריפנדור. 

הארי פוטר והאסיר מאזקבאן (באנגלית:Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) הוא סרט משנת 2004 המבוסס על ספר הפנטזיה האפית בעל שם זהה מאת ג'יי. קיי. רולינג. הסרט היה שובר קופות, בדומה לשני הסרטים שקדמו לו בסדרה: "הארי פוטר ואבן החכמים", ו"הארי פוטר וחדר הסודות".
בסרט זה הוחלף לראשונה שחקן שהשתתף בסרטים קודמים בסדרה. מייקל גאמבון תפס את מקומו של ריצ'רד האריס כמנהל בית הספר לקסמים הוגוורטסאלבוס דמבלדור. האריס נפטר בשנת 2002 בגיל 72 לאחר מחלה, והספיק להשלים את צילומי הסרט הראשון והסרט השני בסדרה.
בסרט מסופר על רוצח מסוכן, סיריוס בלק, שברח מכלא הקוסמים - אזקבאן, לאחר שהיה כלוא שם במשך 12 שנים. החשש הוא שבלק ברח כדי לתפוס את הארי, ויעשה הכול כדי לתופסו. בהמשך הספר מתגלה כי סיריוס אינו רוצח וכי האנשים שכביכול נרצחו על ידיו, נרצחו על ידי פיטר פטיגרו, שהוא אנימאגוס ולאחר הרצח הפך לעכברוש ונעלם מהמקום. בנוסף לכול, הארי חייב להתמודד עם בעיית הסוהרסנים אשר שומרים על בית הספר לאחר בריחתו של סיריוס מאזקאבן הוגוורטס, אך משום מה הם משפיעים עליו באופן קשה במיוחד. בספר הזה מתגלה המורה החדש להתגוננות מפני כוחות האופל, רמוס לופין, והפעם מדובר במורה טוב ואהוב.

"הארי פוטר והנסיך חצוי־הדם" (באנגלית: "Harry Potter and the Half-Blood Prince"). 
לאחר שבספר הקודם נחשף הלורד ולדמוורוט לציבור הקוסמים הרחב, וחודשה פעילותם של אוכלי המוות בפיקודו, הולך מספר פשעיהם של אוכלי המוות וגדל מיום ליום, וחלקם אף מגיעים לתודעתו של עולם המוגלים. עקב מצב החירום, הטלת ספק ביכולותיו, והאירועים אשר קדמו בספר הרביעי בהן עמד בראש המכחישים את חזרתו של הלורד וולדמורט,
תוך זמן קצר נערכת הלוויתו של דמבלדור במדשאות הוגוורטס ובסופה מודיע הארי לג'יני שאינם יכולים להמשיך לצאת יחד כי כל עוד יהיו יחד וולדמורט עלול להישתמש בג'יני כדי להגיע להארי, והם נפרדים. במסגרת הלוויה עורכים הקנטאורים ובני-הים מפגני כבוד. בסיום הלוויתו פונים התלמידים להתארגן לנסיעה בחזרה הביתה והרמיוני מספרת להארי כי היא גילתה על כך ששם משפחתה של אימו של סנייפ הוא פרינס (באנגלית Prince, משמע נסיך) ואביו הוא מוגל, ולכן החליט סנייפ לקרוא לעצמו הנסיך חצוי הדם. לאחר מותו של דמבלדור גילה הארי פתק בתוך התליון, במקום בו הייתה אמורה להיות תמונה. הפתק הוא למעשה מכתב החושף כי התליון הוא לא ההורקרוקס המקורי אלא זיוף, ושההורקרוקס המקורי נגנב על ידי כותב הפתק - רא"ב, ובכוונתו של הגנב להשמיד את ההורוקרוקס. לפני הנסיעה בחזרה ללונדון מחליט הארי לשוב אל משפחת דסלי עד יום הולדתו (ה-31 ביולי) ולאחר מכן לנסוע לביתו של רון על מנת להשתתף בחתונתם של ביל ופלר, ולאחר החתונה להמשיך לחפש אחר ההורוקרוקסים של וולדמורט כדי להשמידם ולבסוף להתמודד מול וולדמורט עצמו.הסיפור מתחיל בבית רידל, חמישים שנים לפני זמן הסיפור, כאשר טום ואנדרולו רידל (לורד וולדמורט לעתיד) רוצח את אביו, טום רידל, ואת סבו וסבתו, הורי אביו. הסיפור חוזר להווה בו וולדמורט חוזר לבית אביו עם זנב תולע (פיטר פיטגרו) ומשוחח איתו על תוכניותיו להרוג את הארי ועל מעשיו לברטה ג'ורקינס. במשך שיחתם מצותת מאחורי דלת החדר פרנק ברייס, גנן הבית, אך חשאיותו מופרת כאשר נגיני, נחשית המחמד של וולדמורט, עוברת בפתח. נגיני מספרת על כך לאדונה הלחשנן, אשר מזמין את פרנק פנימה ורוצח אותו. באותה העת, במרחק של מאות קילומטרים מתעורר הארי פוטר בבהלה לאחר שראה את כל המתרחש בחלומו.

העלילה חוזרת לדרך פריווט בביקור פתע רועש של הוויזלים בבית הדרסלים. הוויזלים לוקחים את הארי  אליהם הביתה בעזרת אבקת פלו. בבית הוויזלים הוא נפגש גם עם חברתו הרמיוני גיירג'ר 
הארי פוטר ומסדר עוף החול 
עלילת הסרט זהה לעלילת הספר החמישי בסדרת הספרים הארי פוטר. הארי מתחיל את שנת לימודיו החמישית בהוגוסטווס ומגלה כי בעקבות מדיניות ההכחשה של שר הקסמים קורנליוס פאדג', רבים מאוכלוסיית הקוסמים מכחישה את המפגש האחרון שנערך בינו לבין הקוסם הרשע, הלורד ולדוורט ומעדיפה להתעלם מהראיות המצביעות על כך שוולדמורט אכן חזר. בתגובה להופעתו של ולדמורט בסוף הספר הרביעי, מייסד מחדש מנהל בית הספר אלבוס דמבלדור את "מסדר עוף החול" - קבוצת קוסמים בוגרים נבחרים הפועלים נגד וולדמורט ותומכיו, אוכלי המוות.

HP5 eposer.jpgאוצרות המוות 2 הלכתי וראיתי בקולנוע אחד הסרטים אם לא ה- לכו לראות זה שווה 
Clean

הארי פוטר ואוצרות המוות (באנגלית: Harry Potter and the Deathly Hallows) הוא סרט פנטזיה בשני חלקים בבמיו של דיוויד יטס. הסרט, שחולק לשני חלקים, מבוסס על הספר והסרט השבעי והאחרון  בסדרת הפנטזיות האפית של "הארי פוטר" שכתב את כל תסריטי הסרטים בסדרה למעט זה של הסרט החמישי.

שני חלקי הסרט מתארים את מסעו של הארי פוטר למציאת ולהשמדת סוד האלמוות של לורד וולדמורט. כוכבי הסרט הם דניאל רידקליף בתפקיד הארי פוטר, ורוברט גרנפ ואמה ווטסון בתפקיד חבריו הקרובים רון ויזלי והרמיוני גייג'ר.

 • בסרט הדארסלים עוזבים את דרך פריווט מס' 4 ולאחר מכן מתרחשת פגישת אוכלי המוות בבית מאלפוי; בספר קודם "אדון האופל בעלייה" (הפרק המתאר את מפגש אוכלי המוות) ולאחר מכן הדארסלים עוזבים.
 • נוספה סצנה בה מוצגת איך הרמיוני משכיחה את עצמה מזכרונות הוריה, כאשר בספר העובדה הזו מתוארת בקצרה ואינה מוצגת הלכה למעשה.
 • בסרט סנייפ מופיע בבית מאלפוי לבדו, כאשר בספר הוא מגיע לשם עם יאקסלי
 • בסרט, לפני שוולדמורט הורג את המורה ללימודי מוגלגים, צ'ריטי ברבייג', נראה שלמאלפוי ישנה סימפטיה כלשהי למותה
 • בסרט לא מוסבר מהי המראה שבה הארי רואה את עיניו של אברפורת' לאורך הסרט, לאחר שבסרטים הקודמים סיריוס לא נראה כמי שמעניק להארי את המראה, שלא כמו בספר.
 • בזמן שבספר החבורה שותה לזכר מודי עין הזעם; בסרט הידיעות על מותו של מודי מצטמצמות להצהרה בודדת מפיו של ביל וויזלי.
 • בסרט, הארי רון והרמיוני מתעתקים מן החתונה לשדרות שאפטסברי במקום בדרך טוטנהאם קורט, כמו בספר.
 • סיפור מותו של רגולוס ארקטורוס בלק כלל אינו מתואר בסרט
 • בספר הארי תולש את עינו של מודי מדלת משרדה של אמברידג', בסרט לא נראה שהוא מזהה את העין בכלל
 • בספר הארי והרמיוני מגיעים אל מכתש גודריק כשהם בהשפעת השיקוי הפולימיצי, כאשר בסרט הרמיוני רק מציינת כי היה עליהם לעשות כן והארי מתעקש כי לא ישוב למקום הולדתו כמישהו אחר.
 • סיפורו של דמבלדור בקושי מוזכר לאורך הסרט, למעט איזכור קל בחתונת ביל ופלר, על ידי הדודה מיוריאל ואלפיאס דודג'.
 • בסרט לא מוזכר כי בתחולדה בגשוט נהרגה, והפיכתה לנחשית נגיני בעת הופעתו של הארי, אינו מוסבר.
 • אף שבספר זנב תולע נחנק על ידי היד הכסופה שהוענקה לו על ידי וולדמורט, שלוש שנים קודם לכן, בסרט לא ידוע מה עלה בגורלו של זנב תולע ונראה רק כי דובי מנטרל אותו משרביטו.
 • בספר רון מסביר להארי והרמיוני אודות בקתת הצדפים שבה מתגוררים ביל ופלר; בסרט לא מוסבר כיצד הם מתוודעים למקום.
 • חלק שני
  • בסרט, יצרן השרביטים מספר להארי על אוצרות המוות, בעוד שבספר אין לו מושג מה משמעות המונח בכלל.
  • בספר, כשהשלישייה נכנסת לכספת של בלטריקס לסטריינג' בבנק גרינגוטס הם "נשרפים" ע"י החפצים כשגם החפצים משתכפלים ממגעם, מאחר והחפצים מקוללים בקללת ג'מינו (הגורם לשכפול חפצים), וקללת פלגרנטה (הלחש הגורם לחפץ לבעור ולגרום לכוויות רבות לנוגע בו). הסרט, בשונה מזה, בו החפצים מקוללים רק בקללת ג'מינו, והחפצים אינם שורפים אותם.
  • בספר, כשהארי מוצא את הגביע של הלגה הפלפאף, הוא נשרף, וגם הספל משכפל עצמו, למרות שבסרט הספל לא משתכפל וגם לא שורף אותו.
  • בספר כשוולדמורט מגלה שהארי פוטר צד הורקרוקסים, הוא שומר את נגיני קרובה אליו בתוך מין מיכלית, בסרט נגיני לא מוגנת בתוך מיכלית.
  • בסרט, השלישייה מגיעים להוגסמיד בלי גלימת ההיעלמות ואוכלי המוות לא שולחים סוהרסנים אחריהם.
  • בסרט הארי מספר לאברפורת' על המשימה שדמבלדור הטיל עליו להשמיד את ההוקרוקסים, בעוד שבספר הארי מעדיף לשמור זאת בסוד
  • בסרט ניכרת היטב היעדרות סיפור הרקע של דמבלדור ודבר מות אחותו אריאנה, כאשר בסרט אברפורת' רק מספר להארי כי אריאנה הייתה אחד מן הדברים שהוא הקריב בדרכו להשגת כוח, בספר סיפור ילדותו של דמבלדור נוטל חלק נרחב ומשמעותי.
  • בסרט לונה אומרת להארי שכדאי שהוא יפגוש את הגבירה באפור, בעוד בספר ניק-כמעט-בלי-ראש, אומר לו היכן היא.
  • נוספה סצנה כאשר רון והרמיוני יורדים אל חדר הסודות כדי להשמיד את גביע הפלאפאף באמצעות שן הבסיליסק.
  • בסרט רון אומר כי הוא שמע את הארי ממלמל לחשננית בשינתו ולכן זכר ויכול היה לפתוח את החדר; בספר רון זוכר לחשננית כי הוא שמע את הארי פותח את קמיע סלית'רין.
  • בסרט נוספה סצינה בה נוויל לונגבטום מפיל גשר והורג חלק גדול מהצבא של וולדמורט, בספר לא היה אירוע כזה.
  • בסרט מסופר על אהבתו של נוויל ללונה, לעומת זאת בספר לא מוזכר הדבר כלל.
  • בספר אחיו של האגריד, גראפ, נלחם נגד ענקים שתומכים בוולדמורט, לעומת זאת בסרט דמותו לא נראית.
  • וינסנט קראב אינו מופיע בסרט, מאחר והשחקן המשחק אותו, ג'יימי וייאט הואשם באחזקת סמים; במקומו מת גויל.
  • בספר, העטרת של רוונה רייבנקלו מושמדת ע"י שלהבת השדים של וינסנט קראב (שהוחלף בסרט לגויל, כנ"ל), אך בסרט הרמיוני מוסרת להארי את ניב הבסיליסק, כדי שידקור את העטרת, ולאחר מכן כשמתפרץ ההורקרוקס, רון בועט את העטרת אל שלהבת השדים.
  • בספר מתואר כיצד נהרג פרד וויזלי, לעומת זאת בסרט רק רואים את גופתו ואת בני משפחת וויזלי סביבה.
  • בסרט סוורוס סנייפ מת בביתן הסירות; בספר הוא מת בצריף המצווח.
  • בספר מילותיו האחרונות של סנייפ להארי היו: "הבט בי", בסרט, הוא מוסיף ואומר: "הבט בי, עינייך עיניי אימך."
  • לא מוסבר כיצד סנייפ ידע שהארי והרמיוני יהיו ביער דין וכיצד העניק להם את חרב גריפינדור.
  • לאחר שהארי משיב את רמוס, סיריוס, ג'יימס ולילי מן המתים, הארי אומר לרמוס כי הוא מצטער על שרמוס מת מיד לאחר לידת בנו טדי, אולם לא מתואר איך הארי ידע על לידתו של טד.
  • בספר וולדמורט משתמש בקללת הקרושיאטוס כנגד גופתו "המתה" של הארי; בסרט הוא אינו עושה זאת כלל.
  • בספר מתואר איך וולדמורט שורף את נוויל לונגבוטום כשהוא מצווה עליו לחבוש את מצנפת המיון. בסרט זה לא קרה.
  • בספר נוויל מוציא את החרב של גריפינדור ממצנפת המיון לאחר שוולדמורט שורף אותה, לעומת זאת בסרט נוויל מוציא את החרב ממצנפת המיון לפני המפגש עם וולדמורט.
  • בספר נוויל הורג את הנחשית ברגע שהוא מוציא את החרב ממצנפת המיון, לאחר שנאמר לו ע"י הארי שחייבים להרוג את הנחשית, לעומת זאת בסרט הוא הורג אותה כדי שלא תפגע ברון והרמיוני.
  • בספר מגיעה תגבורת לצד של "מגיני הווגרסט" מיד כשנוויל שולף את החרב ממצנפת המיון; בסרט זה לא קורה.
  • בספר הקנטאורים מצטרפים למלחמה מהיער האסור, בסרט לא נראים קנטאורים.
  • בסרט, כשמולי הורגת את בלטריקס, היא מקפיאה אותה (בכישוף פטריפיקוס טוטאלוס ככל הנראה, כי שם הכישוף אינו נשמע בסרט), בלטריקס "מצטמקת" מקור והופכת לשברירית, ומולי מנפצת אותה; בספר, בלטריקס מתה ע"י מולי בעזרת קללה לא ידועה שפגעה בחזה שלה, במקום של ליבה, ומתה.
  • בסרט, כשוולדמורט מת, הוא מתפורר עם הרוח ל"גזרי-ניר" קטנים; בספר מתואר כי וולדמורט מת ולא מתואר מה קרה לגופתו.
  • בספר הארי משתמש בשרביט הבכור על מנת לשקם את שרביטו ואז משיב את השרביט לקברו של דמבלדור; בסרט הארי שובר את השרביט ומשליכו מבלי לבצע את הפעולות המוזכרות בספר.
  • בספר נאמר שנוויל נהפך למורה בהווגרסט, לעומת זאת בסרט לא מוזכר הדבר כלל.
הארי ג'יימס פוטר (אנגלית: Harry James Potter) הוא הדמיות הראשית והפרוטגוניסט בסדרת הספרים הארי פוטר הספרים מתארים שבע שנים מחייו של הארי, המגלה ביום הולדתו ה-11 שהוא קוסם ואישיות ידועה ברחבי עולם הקסמים. הארי מיועד להצטרף לבית הספר הוגורווטס לכישוף ולקוסמות, שם הוא מגלה תחת הדרכתו של המנהל אלבמוס דמבלדור כי יש קשר בינו לבין לורד וולדמורט, קוסם האופל שרצח את הוריו.


הרמיוני ג'יין גריינג'ר (אנגלית: Hermione Jean Granger) היא דמות בדיונית בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. הרמיוני מופיעה בהארי פוטר ואבן החכמים, הספר הראשון, כתלמידה ביומה הראשונה בבית הספר הוגוורטס. עם התקדמות הסדרה היא הופכת לחברתו הטובה של הארי פוטר, ומשתמשת בידע הרב שלה על מנת לסייע לו. רולינג אמרה כי יש דמיון רב בין הרמיוני לבינה כשהיא הייתה צעירה, מבחינת חוסר ביטחון ופחד מכישלון.רונאלד (רון) ביליוס ויזלי‏‏ (אנגלית: Ronald Bilius "Ron" Weasley) הוא דמות בידיונית בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג, ואחת הדמויות הראשיות בסדרה. הופעתו הראשונה היא בספר הראשון, שם הוא מתואר כחברם הטוב ביותר של הארי פוטר והרמיוני גריינג'ר. רון הוא בן למשפחת וויזלי, שהיא משפחת קוסמים טהורי דם המתגוררת בבית המכונה "המחילה" שנמצא מחוץ לעיירה הבדיונית אוטרי סנט קצ'פול. הוא לומד עם הארי ועם הרמיוני בבית גריפינדור שבבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. כיוון שהוא חברו הטוב ביותר של הארי פוטר הוא נוטל חלק כמעט בכל ההתרחשויות המרכזיות שבסדרה.בסרטים הוא מגולם על ידי השחקן הבריטי רופרט גרינט.אלבוס פרסיוול וולפריק בריאן דמבלדור (אנגלית: Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore) הוא דמות בדיונית ואחד פרוטגוניסטים הראשיים בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. לאורך רוב הסדרה הוא מנהל את בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. בספר החמישי נחשף מעט מהרקע שלו, ומתברר כי דמבלדור הוא המייסד והמנהיג של "מסדר עוף החול", שהוא ארגון שהקדיש את עצמו למאבק בלורד וולדמורט, האנטגוניסט הראשי בסדרה.משמעות המילה "דמבלדור" באנגלית עתיקה היא דבורה, והיא נבחרה על ידי רולינג כיוון שהיא דמיינה לעצמה את דמבלדור מסתובב בטירת הוגוורטס ומזמזם לעצמו.


לורד וולדמורט (אנגלית: Lord Voldemort, מבוטא ˈvoʊldəmɔrt או ˈvoʊldəmɔr) הוא דמות בדיונית והאנטגוניסט (נבל) הראשי בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. וולדמורט מוזכר לראשונה בספר הראשון, שיצא לאור בשנת 1997. הוא הופיע בעצמו או באמצעות הצגת זיכרונות של דמויות שונות בכל אחד מספרי הסדרה, למעט הספר השלישי. הוא הופיע גם בכל הסרטים המבוססים על הספרים הללו, למעט הסרט השלישי. הוא נבחר למקום הראשון במשאלים שונים על הדמות המרושעת ביותר בספרות ובקולנוע.בספרים וולדמורט הוא אויבו הגדול ביותר של הארי פוטר, שלפי נבואה שניתנה שנים אחדות לפני אירועי הספר הראשון מחזיק בכוח להביסו. וולדמורט שואף לכבוש לא רק את עולם הקוסמים, כי אם גם את עולם המוגלגים (אנשים מחוסרי יכולות קסם). הפחד ממנו כה גדול עד כדי כך שמעט מאוד אנשים מוכנים לומר את שמו, ובמקום זאת מתייחסים אליו בתור "אתה יודע מי" או "זה שאין לנקוב בשמו". גם תומכיו, המכנים את עצמם אוכלי המוות, פונים אליו רק בתואר "אדון האופל". הוא נולד בשם טום ואנדרולו רידל, והיה הצאצא הישיר האחרון של סלזאר סלית'רין שהיה אחד מארבעת המייסדים של בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.וולדמורט נחשב לאחר מהקוסמים החזקים ביותר בעולם הקוסמים, ובספרים נאמר כי היחיד שממנו הוא חושש הוא אלבוס דמבלדור, מנהל הוגוורטס בששת הספרים הראשונים.בראיון שנערך עם רולינג היא אמרה ששמו של וולדמורט אמור להיות מבוטא עם ט' אילמת, כפי שמקובל בצרפתית. גרסא זו הייתה בשימוש בארבעת הספרים המוקלטים הראשונים שיצאו לאור בארצות הברית; אולם, עם יציאתו לאקרנים של הסרט הראשון, שבו הדמויות שקראו לו בשמו האמיתי ביטאו את האות ט', שונתה ההגייה בספרים המוקלטים. הגייה זו נותרה בתוקף גם בסרטים הבאים שיצאו לאקרנים. משמעות השם בצרפתית היא "גניבת המוות".


"ג'יני" ויזלי (אנגלית: Ginevra Molly "Ginny" Weasley) היא דמות בדיונית בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. בתחילת הסדרה יש לג'יני תפקיד שולי, והיא מתוארת כאחותו הצעירה של רון וויזלי (חברו הטוב של הארי פוטר) וכמי שמאוהבת בהארי ולא מסוגלת לדבר בנוכחותו. החל מהספר השני היא מקבלת תפקיד יותר משמעותי, ואף נוטלת חלק פעיל בנסיון להביס את לורד 


דובי גמדון בית משרת של לוציוס אבא של מלפאוי הארי פוטר עזר לדובי להיות גמדון 
חופשי לאורך כול הדרך.
דובי מת הספר 7 בשל עזרתו להארי פוטר , הארי פוטר קבר את דובי בלי קסמים בכבוד עם מצווה בחוף יפיפה מולה השקיעה רובאוס האגריד (אנגלית: Rubeus Hagrid) הוא דמות בדיונית בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג, הנקראת בדרך כלל בשם משפחתה. האגריד הוא ענק למחצה העובד בתפקיד שומר הקרקעות בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, והחל מהספר השלישי גם בתפקיד המורה לטיפול ביצורי פלא. בספר החמישי מתברר גם כי הוא חבר במסדר עוף החול, שהוא ארגון המוקדש למלחמה בלורד וולדמורט.דראקו מאלפוי (אנגלית: Draco Malfoy) הוא דמות בדיונית ואחד מהאנטגוניסטים בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. דראקו לומד באותה שכבת גיל עם הארי פוטר בבית הספר הוגוורטס, אך הוא עושה זאת בבית סלית'רין. הוא מלווה לעתים על ידי וינסנט קראב וגרגורי גויל, המשמשים עבורו כשומרי ראש ומתוארים כתלמידים טיפשים ולא מוצלחים. למרות שלעתים הוא נחשב כבריון פחדן המשתמש במניפולציות פסיכולוגיות ובלעג מילולי על מנת לרדות ביריביו, הוא מפגין גם יכולת קסם גבוהה על מנת להשיג את מטרותיו. הוא בנם היחיד של אוכל המוות לוציוס מאלפוי ושל אשתו, נרקיסה.דראקו מתואר כנער גבוה עם פנים מחודדים וחיוורים, שיער בלונדיני חלק, ועיניים אפורות וקרות. משמעות שם המשפחה "מאלפוי" בצרפתית היא "כוונה רעה".

ויל הוא דמות משנית בארבע הספרים הראשונים, ומופיע בעיקר כדמות קומית. הוא אחד מתומכיו הידועים ביותר של הארי פוטר לאורך כול הסדרה, והופך לחבר טוב של רון וויזלי, הרמיוני גריינג'ר, ג'יני וויזלי ולונה לאבגוד. רולינג הצהיר בעבר כי הספר החמישי היה "נקודת מפנה ממשית עבור נוויל", בעיקר בגלל תפקידו הגדול יותר בספר. היא המשיכה ורמזה כי נוויל ימלא תפקיד עוד יותר חשוב בשני הספרים האחרונים ובמאבק נגד לורד וולדמורט. רולינג אמרה בעבר בראיון כי "יש הרבה מנוויל בתוכי - התחושה הזאת שאף פעם אתה לא מספיק טוב... הרגשתי זאת פעמים רבות כשהייתי צעירה". כתוצאה מכך היא רצתה שנוויל יפגין אומץ בספר הראשון, שבו נוויל "מוצא את האומץ המוסרי לעמוד כנגד חבריו הקרובים - האנשים שנמצאים בצד שלו" לקראת שיא העלילה. באותו ראיון היא גם אמרה שזה היה "רגע מאוד חשוב עבורי בספר הראשון".

וורוס סנייפ (אנגלית: Severus Snape) הוא דמות בדיונית בספרי הארי פוטר שנכתבו על ידי ג'יי קי רולינג. סנייפ הוא אחד האנטגוניסטים הראשיים בהארי פוטר ואבן החכמים (הספר הראשון). עם התקדמות הסדרה הופכת דמותו למורכבת ומסובכת יותר, ועד לסוף הארי פוטר ואוצרות המוות (הספר השביעי והאחרון) רולינג לא חשפה את נאמנותו האמיתית.לאורך הסדרה מתפתחת דמותו של סנייפ מזו של מורה מרושע וקר-לב לדמות חידתית ומורכבת. סנייפ לימד בהוגוורטס את מקצוע השיקוים, ובספר השישי את מקצוע ההתגוננות מפני כוחות האופל. רולינג תיארה את סנייפ בתור "מתנה של דמות".


סיריוס בלק (אנגלית: Sirius Black) הוא דמות בדיונית בספרי הארי פוטר מאת ג'יי קי רולינג. בלק מוזכר בקצרה כבר בספר הראשון בסדרה כקוסם שהשאיל לרובאוס האגריד את האופנוע המעופף לאחר שלורד וולדמורט רצח את ג'יימס ולילי פוטר. דמותו הופכת לדומיננטית בספר השלישי, שבו בלק הוא האסיר המוזכר בשם הספר, ומתברר כי הוא סנדקו של הארי פוטר.
 

אני יצאתי הרמיוני :) יישש 
àúä äøîéåðé âøééðâ'ø
איזה דמות את\ה יצאת\ה ?
,תהנו!!!
 * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם                                   
הארי והרמיוני לפני הטורניר המשולשבוחן הארי פוטר: איזו דמות אתה?!daniel radcliffe, emma watson, friendship, harry potter, hermione granger, moviesemma watson, harry potter, hermione granger, ron and hermione, ron weasley, rupert grint 
 * united animation - free animations gif & clipart *
				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rupert Grint, Emma Watson und Daniel Radcliffe (v.l.n.r.) sind auch bei der Verfilmung des 5. Harry-Potter-Bandes mit von der Partie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
תהנו ממכם מנהלת האתר ליאור
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בנות שולטות!&