בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

האתר של יובל אריאנה ועדי

 
   תן שם לדף
 
    דף הבית
    תמונות שלנו וחברתינו
    משחקים!!
    ריקוד האתר
    פורום
    צורו קשר איתנו
    קליפים
    האלופה
    מצחיקים
    חשופים
    הקליפים של אריאנה!
    אריאנה מעריצה את ברנדה אסניקר
    יובל מעריצה את עדי המלבלוי
    משעמם לכם?
    פטיטו!
    הפיג'מות!
    השמינה!
    זבנג
    האי!
    סינרגיה(להקה)
    ארתור
    זומזום
    טיטוף
    קיד פדאל
    דרייק וגו'ש!
    שירי מימון!
    בובספוג!
    סקרים ושאלונים
    דני הוליווד
    סדריק
    קובי קובי
    אשליות ראיה
    משפטים בתוך תמונות
    קריקטורות
    כלב אחרי בן אדם
    המכתב!
    בצפר
    שימוש אישי
    לקלל בכל השפות
    גליטרים
    מה כל צבע אומר
    תנו לחיות לחיות!
    סקריפטים+קודים
    מזלות
    שלטי אזהרה
    אמא שלך
    ארץ עיר!
    גלוי הפאלפון
    פיקסלים
    חלונות מעוצבים
    מה לילבוש
    סבתא ביישלה דיסה קורע
    נערת הגומי
    מצלמות בכל העולם!!
    שמך בכתב חרטומים
    איסי
    פסי גלילה
    אמיצים לא נראה לי
    מבחן התת מודע!!!
    סטים
    כדורי בדולח!
    אמיולים להורדה
    לגברים בלבד
    עמוד בוב ספוג
    מחשבון אהבה
    טיולים
    האתר הכי מפחיד במדינה
    גלידה!!!
    משפטי מורות!
    פורום תנו לחיות לחיות חשוב!!
    אם תרצו תכנסו!!
    סיפורי סמיילי
    סיפורי סמיילי 2
    סיפורי סמיילי 3
    השם שלכם!
    תן שם לדף
פרטים:
 

סדרת אנימציה משעשעת, מדובבת לעברית, המבוססת על קומיקס צרפתי מפורסם. עם תחתונים ירקרקים ונוצה צהובה על הראש, תכונות מיוחדות ומדליקות – טיטוף, מנהיג את חבורת ילדים.

 

הסדרה היא סדרת סיטואציות שמביאה בצורה מצחיקה ונוגעת ללב את חיי היום יום של הילדים בבית ספר, בבית, אהבות ראשונות ועוד.
 
לאתר טיטוף בחול לחצו כאן
 
דמויות
 
טיטוף

ילד לבוש תחתונים צהובים עם נוצה על הראש. על אף מראהו ההזוי הוא מנהיג חבורה מגניבה וחושב שגם הוא די מגניב. החלום של טיטוף שתהיה לו תוכנית טלוויזיה משלו, האם זה יתגשם?

 

מנו

החבר הכי טוב של טיטוף. אחד שרואה ויודע הכל, אולי בזכות המשקפיים שלו... מנו מתמחה בהמון תחומים כמו להחביא שוקולדים בטפטים של קירות הסלון. רק כשזה מגיע לשירה הוא נהיה אפס גמור.

 

הוגו

זה שמבין ויודע הכל על בנות. החלום שלו זה להתחתן בעתיד עם קלאודיה שיפר (דוגמנית אמריקאית מפורסמת). הוגו הוא תלמיד לא ממש טוב, בעיקר במתמטיקה, שם הוא מוציא ציונים ממש גרועים.

 

המורה

לא נעים להגיד אבל מדובר במורה מכוערת במיוחד, אבל הדבר הכי גרוע שהיא לא ממש מחבבת את טיטוף לא משנה כמה שהוא ישקיע וישתנה. קשה לה להבין את השטויות שעוברות לטיטוף בראש.

 

נדיה

טיטוף טוע שנדיה היא הילדה הכי יפה בעולם. נדיה עשתה רשימת הבנים המועדפים עליה וברשימה הזו טיטוף נמצא במקום ה9, מה שממש מבאס אותו. טיטוף מתכנן להתחתן איתה בעתיד אפילו אם היא לא ממש מסכימה לזה.

 

דמבו

לא קשה להבין למה החבורה מכנה אותה "דמבו" – שימו לב לאוזניים הענקיות... טיטוף מאוד מחבב אותה בגלל שהיא החברה הכי טובה של נדיה, הוא היה מאוד רוצה להיכנס לנעליה כדי לשמוע את כל הסודות של אהובת ליבו.


 
 
תקצירים:
 

פרק 1 - ההתקפים של טיטוף
טוטוף סובל מהתקפים, מקבל מגנזיום בתור טיפול ומתחיל לסבול מהזיות קשות. טוטוף רוצה לקבל רובוט משוריין ליום ההולדת, אבל אף אחד לו מביא לו... כמעט... טוטוף ומני מסיקים שסבא של טוטוף הוא ערפד, אז הם מחליטים 'להילחם' בו.

פרק 2 - יום הולדת משוריין
טיטוף רוצה לקבל רובוט משוריין ליום ההולדת, אבל אף אחד לו מביא לו... כמעט...

פרק 3 - הבושה הגדולה
טיטוף מתבאס לגלות, שאינו מוזמן למסיבת-תחפושות של ילדה פופולרית. המצב מחריף כשהוא אכן מוזמן - אך נאלץ לבוא בתחפושת הלא-נכונה... טיטוף מנסה - ומצליח - להישאר לבדו בבית למרתון של סרטי-אימה. הוא, כמובן, מתחרט על כך מהר מאד... בעקבות סרט אימה שראה, טיטוף משכנע את הוגו ומני במזימה חייזרית שטנית, והשלושה מנסים למנוע אותה

פרק 4 - משקפופר
טיטוף והוגו מתערבים לגבי מספר החזייה של האחות איזה-חזה, וטיטוף נוטל על עצמו לברר את העניין.

פרק 5 - התערבות הפונדו
טוטף מתחייב לשבור את השיא העולמי באכילת פונדו - בלי לגלות שאין לו היכרות קודמת עם המאכל... למזלו, מקיאן מספק לו פתח-מילוט. במהלך תחרות עם מדריך-סקי על תשומת-ליבה של נאדיה, טוטף מגלה פטנט חדש להתחבב עליה- בדיחות. אבל הן מתגלות כצד חלש מאוד אצלו... טוטף ומני יוצאים למשימה לילית מסוכנת - ללכוד ולהביא את איש-השלג האיום! והם מצליחים בכך...

פרק 6 - מתנה גרועה
נאדיה מגלה שהכובע החדש שלה גורם ללעג חברותיה וממהרת לעשות בו שימוש כבדיחה על-חשבון טיטוף.

פרק 7 - כוכב נולד
טוטף בדרכו להפוך לכוכב-פרסומות, והאגו שלו מרקיע שחקים. אך המחיר האישי מתגלה כגבוה מידי... הכיתה יוצאת מחר ליום-בריכה - וטוטף לא מוכן שהבנות ייראו אותו בבגד-ים. כמובן שיש לו תוכנית... שכרגיל נכשלת. טוטף עולה על פטנט חדש להשיג נשיקות מבנות - להפוך לגיבור. הבעיה היא, שהוא זקוק לכפיל לביצוע העבודה הקשה...

פרק 8 - מרתון סרטי אימה
טיטוף מנסה ומצליח להישאר לבדו בבית למרתון של סרטי-אימה. הוא כמובן מתחרט על כך מהר מאוד...

פרק 9 - נזיד חזירים
טיטוף והוריו מוזמנים לארוחת-ערב חשובה, אצל בשלנית איומה עם אחיינית מהגיהינום... אסור להעליב - אבל גם לאכול... דודה מוניק קונה לטיטוף מכנסיים קצרים של בנות, בדיוק לפני משחק-כדורגל... בת-דודה של טיטוף באה להתארח על-מנת שהוריה יוכלו לפתור מחלוקות ביניהם. טיטוף מתמלא דאגה שהוריו עומדים להתגרש.

פרק 10 - טיטוף מאוהב
לטיטוף יש בייביסיטר חתיכה, והוא מנסה להציגה כחברתו. חבריו חושדים - ובצדק...

פרק 11 - צייד התהילה
טיטוף מחפש דרך להתפרסם, ותוכניות המדע הבדיוני שאביו צופה בהן מביאות לו רעיון מקורי... שאפילו מצליח. טוטף נאלץ ללכת עם הדודה מוניק לסרט מצויר רומנטי, בזמן שנאדיה ואחרים הולכים לסרט-אימה - באותו קולנוע... אך בדודה מתגלים צדדים מפתיעים... לנאדיה יש יום-הולדת וטיטוף שובר את הראש מה לקנות לה בתקציב שברשותו. הוא ומני רוקחים הפתעה אמיתית...

פרק 12 - סיוט לילי ברכבת
מזימה אלגנטית במהלך טיול של הכיתה הופכת עבור טיטוף לסיוט לילי ברכבת.

פרק 13 - נוסעים למשחק
אבא של טיטוף מסיע את החבר'ה למשחק כדורגל חשוב. הם מאבדים את המכונית של הבוס החדש, ובגלל טיטוף מסתבכים עם המשטרה... אגדה מימי-הביניים נותנת לטיטוף רעיון חדש להפיל את נאדיה ברשתו. כל מה שצריך זה שיער, תמונה... וקסם. לשמחתו של טיטוף, קוסם בסופרמרקט "הופך" את זואי לאח קטן... שעושה כאלה צרות שטיטוף דורש לקבל את אחותו חזרה.

פרק 14 - בדיחות על הקרח
במהלך תחרות עם מדריך סקי על תשומת ליבה של נאדיה, טיטוף מגלה פטנט חדש להתחבב עליה- בדיחות. אבל הן מתגלות כצד חלש מאוד אצלו.

פרק 15 - רעמה אלקטרו סטטית
לטיטוף יש חשמל סטטי ברעמת שיער, וכדי שלא יצחקו עליו, הוא ממציא שלרעמה שלו יש כוחות על טבעיים לגלות את העתיד. טיטוף נכשל בעוד מבחן וכדי שההורים שלו לא יענישו אותו, מני מציע לו להמציא שחטפו אותו, ומהדאגה, ההורים ישכחו להעניש אותו. הילדים משחקים עם המורה פרה עיוורת. הם עובדים עליה כשתורה להיות הפרה, ובטעות היא נכנסת לתוך הסעה של כבשים.

פרק 16 - צ'רנוביל
טיטוף נחשף למה שהוא מאמין שהוא צמח אטומי רדיואקטיבי. הוא ופרנקי גורמים למהומה במאמציהם לעקר את השטח.

פרק 17 - מעתיקים במבחן
טיטוף והחברים שלו מנסים כל תחבולה אפשרית כדי לעבור מבחן בחשבון, ללא הצלחה מרובה. טיטוף נחוש בדעתו לקחת את נאדיה למכוניות המתנגשות, אבל מרקו תמיד מצליח להתעלות עליו. טיטוף והחברים מקימים בית עץ על עץ אלון- שאבא של טיטוף, במסגרת העבודה החדשה שלו - צריך לכרות. הילדים יוצאים למלחמה נגד ההחלטה הזאת

פרק 18 - פתי עם רגשות אשם
טיטוף מפלח סוכרייה מהמאפייה, נתקף פחדים ורגשות אשם, מנסה להחזיר אותה בחשאי - וזוכה בהפתעה נעימה...

פרק 19 - מחנה הקיץ העגום
טיטוף מספר על מחנה הקיץ שהיה בו. הוא מספר שהוא נהנה, אבל למעשה זה היה מחנה אימונים משפיל ומגעיל. טיטוף מוצא חתול ומאמץ אותו כדי להוכיח לנאדיה שהוא רגיש. אבל בסוף כל התלאות מתברר שנאדיה רגישה לחתולים. טיטוף מעליב את פלטה, ופלטה אומר לו שהוא מאומץ. מפה מתחיל מסע החיפושים של טיטוף לגלות מי הוריו האמיתיים.

פרק 20 - גוף חטוב
הכיתה יוצאת מחר ליום בריכה - וטיטוף לא מוכן שהבנות ייראו אותו בבגד ים. כמובן שיש לו תוכנית, שכרגיל נכשלת.

פרק 21 - המשקפופר
טיטוף וחבריו פוגשים איש עבריין שכמעט אינו רואה, הוא מנסה לסחוט מהם את כל מה שיש להם אך הם מערימים עליו וגורמים למאסרו. טיטוף רוצה לזכות במשחק מגניב והוא עובד קשה כדי לזכות בתחרות 'הסטודנט של השנה'. אך בסוף הוא מקבל פרס שהוא לא ציפה לו. טיטוף מנסה שוב לכבוש את ליבה של נאדיה, הפעם, במטבח. אך הוא לא נוחל הצלחה מרובה.

פרק 22 - הרנטגנאים
טיטוף מתלהב לגלות שמשקפי רנטגן יכולות לאפשר לו לראות מעבר לבגדים של הבנות. הבעיה היא להשיג זוג כזה... וכשאי-אפשר אז צריך לבנות לבד.

פרק 23 - הלב הנטען של אבא
הלב של סבא של טיטוף נחלש והוא מובהל לבית החולים. טיטוף מנסה למצוא דרך לעזור לליבו של סבו האהוב והוא וחבריו עורכים מבצע להתרמת סוללות... טיטוף מנסה להרשים את חבריו ומתגרה בדייגו הגדול. הוא מתרברב שהוא יכול לנצח אותו, אך בעצם הוא מפחד ממנו מאוד... הכיתה יוצאת לסקי בשלג וטיטוף אומר לחבריו שיש לו ניסיון אולימפי. באופן מפתיע הוא מצליח לעבור את כל המסלולים בהצלחה והכיתה גאה בו מאוד. עד שמסתיים הטיול והוריו חושפים את השקר...

פרק 24 - צרח לי מלאך
בייבי-סיטינג פשוט הופך עבור טיטוף לסיוט כשזואי מגלה את כוחן של הצעקות.

פרק 25 - אוזניים בפעולה
הכיתה עורכת תחרות סירות פדלים וטיטוף נבחר לקפטן אחד הצוותים, בדרך קורות להם תקלות משונות, אך בעזרת אגאתה הכל מסתדר. טים מאוהב בנטלי אך לא יודע איך לגשת אליה, טיטוף ומני נותנים לו עצה שמסבכת אותם. במחנה עורכים תחרות להכתרת מלך ומלכת הקוליות. טיטוף רוצה שנאדיה תהיה בת זוגתו, אך היא מעוניינת במרקו. טיטוף מנסה להפריד ביניהם אך מסתבך בצרות.

פרק 26 - מכנסי אסון
דודה מוניק קונה לטיטוף מכנסיים קצרים של בנות, בדיוק לפני משחק הכדורגל.

פרק 27 -
אמא של טיטוף קצת משתגעת מחוסר האחראיות שלו והיא צריכה להירגע. לכן היא הולכת למכון היופי, אבל היא חוזרת משם כשהיא צעירה ב-30 שנה. עכשיו טיטוף צריך להיות בוגר ולשמור על אמא חסרת אחראיות שבכל רגע יכולה להרוס את הבית. טיטוף וחברו הטוב מני, נכנסים לאתר תמוה באינטרנט. האתר שייך לנביא שקר שמנבא על סוף העולם. טיטוף ומני המבוהלים נפרדים מכולם ומנסים להציל את העולם לפני שיהיה מאוחר. וכמובן שהם גם מסתבכים בצרות בגלל זה. מישהי מבית הספר של טיטוף מאוהבת בו בצורה חסרת מעצורים ועוקבת אחריו לכל מקום. טיטוף מנסה להתחמק ממנה בכל דרך אפשרית, אבל בכל פעם שהוא חושב שהוא מצליח להתחמק ממנה, מתברר לו שהוא התחמק מנאדיה- הילדה שהוא באמת אוהב.

פרק 28 - תשמרו על האזנים
טיטוף מכריז מלחמה על אגאתה, בעזרתם של הוגו, מני, ומר חותך הזקן שלא יודע מזה. אך מלכודת מתוחכמת שהוא הוגה הופכת לסיפור-אהבה אמיתי.

פרק 29 -
נאדיה רוצה לתת לטיטוף נשיקה, אבל כשהוא רואה את השקדים שלה הוא נבהל. הוא חושב שיש לה בפה חייזרית נוראית שמאיימת להשתלט על העולם ומחליט בעזרת חבריו הטובים לצאת למשימה שתציל את נאדיה ואת העולם מאותה חייזרית נוראית. טיטוף משתגע מאחותו הקטנה זואי. היא דורשת יותר מדי תשומת לב. לכן הוא מחליט שהוא צריך עוד אחות קטנה כדי שזואי תשחק איתה ולו יהיה קצת שקט. ההורים של טיטוף לא מסכימים, אבל למני, חברו הטוב, יש דרך מקורית מאוד לעשות את זה. לטיטוף נמאס מזה שהוא צריך כל הזמן לשמור על אחותו הקטנה זואי. הוא וחבריו מנסים לפתח שיקוי שיעזור לה לגדול במהירות. אבל כשהוא מתעורר בבוקר ומגלה את השמרטפית החדשה, הוא בטוח שזאת זואי שגדלה ומנסה להחזיר אותה להיות שוב צעירה.

פרק 30 - ג'ולי היפיפיה
טיטוף נאלץ לבחור בין לצאת עם בת דודתו ג'ולי לקניות, כפי שהבטיח; או לבלות עם החברים בפארק מים. כרגיל, הוא מנסה להשיג את הכול...

פרק 31 -
טיטוף מרגיש שבזמן האחרון סבא שלו מתנהג קצת מוזר. הוא מגיע למסקנה שסבא שלו עומד לעלות לגן עדן בקרוב. טיטוף ומני מנסים לעשות הכל כדי למנוע מסבא לעלות לגן העדן ולהראות לו שהחיים יפים. בסוף מתברר שמי שטועה כמו תמיד זה טיטוף.. המורה בבית הספר מגלה שטיטוף חולה ושולחת אותו הביתה. טיטוף מצידו לא מסכים וטוען שהוא חולה אהבה, ולא מוכן לקבל שום טיפול כדי שלא להתרפא מאהבתו לנטלי. המפקח מגיע לבית הספר כדי לעשות ביקורת בטיחות והמורה מבקשת מכל הילדים להתנהג יפה ולשחק בזמן ההפסקה בשקט. נאדיה מציעה לעשות אליפות שהזוכה בה יקבל ממנה גביע ונשיקה.

פרק 32 - הדודה מוניק
טיטוף נאלץ ללכת עם הדודה מוניק לסרט מצויר רומנטי, בזמן שנאדיה ואחרים הולכים לסרט אימה באותו קולנוע... אך בדודה מתגלים צדדים מפתיעים.

פרק 33 - מבצע יום הולדת
לנאדיה יש יום הולדת וטיטוף שובר את הראש מה לקנות לה בתקציב שברשותו. הוא ומני רוקחים הפתעה אמיתית.

פרק 34 - בן העשרה
טיטוף מגלה שוב את סוד ההצלחה עם בנות- להיות בגיל העשרה, או לפחות להיראות ככה. הוא מחליט להפוך לכזה מהיום למחר...

פרק 35 - זבוב האביב
טיטוף מוצא זבוב-אביב שאמור לחיות יום אחד בלבד, ומחליט להנעים את יומו האחרון ככול האפשר, כולל למצוא לו אהבה...

פרק 36 - עשינו את זה בדרך שלנו
אימא של טיטוף נוסעת לבקר את הדודה. טיטוף ואביו צריכים להסתדר לבד עד שובה - משימה פשוטה לכאורה.

פרק 37 - נוסעים למשחק
אבא של טיטוף מסיע את החבר'ה למשחק כדורגל חשוב. הם מאבדים את המכונית של הבוס החדש, ובגלל טיטוף מסתבכים עם המשטרה.

פרק 38 - תמונה של קסם
אגדה מימי-הביניים נותנת לטיטוף רעיון חדש להפיל את נאדיה ברשתו. כל מה שהוא צריך זה שיער, תמונה... וקסם.

פרק 39 - בוטנים קטנים
לשמחתו של טיטוף, קוסם בסופרמרקט הופך את זואי לאח קטן, שעושה כאלה צרות שטיטוף דורש לקבל את אחותו חזרה.

פרק 40 - נהגי משאיות ידידותיים
הכיתה בטיול, וטיטוף מראה את הטוסיק שלו לנהג משאית שנוסע אחרי האוטובוס. בהפסקת הפיפי, הכיתה עוצרת במקום בו נהג המשאית עוצר, וטיטוף מפחד שהנהג מעוצבן עליו.

פרק 41 - מתקפת המדבקות
הבנים מבינים שבנות אוהבות מחוות רומנטיות כמו שלטי חוצות עם הכרזות אהבה, אז טיטוף ממלא את השכונה במדבקות שמגלות את אהבתו לנאדיה, אבל הוגו מנצח אותו.

פרק 42 - אבא מפוטר
טיטוף רוצה שאבא שלו יהיה מובטל כדי שיוכל לשחק איתו יותר. אבל כשאבא שלו מאבד את עבודתו, טיטוף כבר לא יכול לחכות שאביו יחזור לעבוד.

פרק 43 - רעמה אלקטרו סטטית
לטיטוף יש חשמל סטטי ברעמת השיער, וכדי שלא יצחקו עליו הוא ממציא סיפור שלרעמה שלו יש כוחות על טבעיים לגלות את העתיד.

פרק 44 - מזימה ענקית
טיטוף נכשל בעוד מבחן וכדי שההורים שלו לא יענישו אותו, מני מציע לו לשקר שחטפו אותו, ומרוב דאגה, ההורים ישכחו להעניש אותו.

פרק 45 - פרה עיוורת
הילדים משחקים עם המורה פרה עיוורת. הם עובדים עליה כשתורה להיות הפרה, ובטעות היא נכנסת לתוך הסעה של כבשים.

פרק 46 - זואי האינטלקטואלית
טיטוף שומר על אחותו, וצריך להכין שיעורי בית. כל המלמולים של זואי נשמעים לו כמו התשובות לשאלות, והוא בטוח שהיא גאון.

פרק 47 - דו קרב בצהרי היום
טיטוף ומרקו מנסים לזכות בארנב צעצוע כדי לזכות בנסיעה ברכבת שדים עם נאדיה. בסוף דווקא פרנקי זוכה בתענוג.

פרק 48 - ציפורי האהבה
טיטוף מקבל מכה בראש, ומתאהב בנטלי. הוא רוצה ללמוד מאחות של מני מה זאת אהבה, ומבין שהאהבה היא יותר מידי מוזרה בשבילו.

פרק 49 - מעתיקים במבחן
טיטוף והחברים שלו מנסים כל תחבולה אפשרית כדי לעבור מבחן בחשבון, אך ללא הצלחה מרובה.

פרק 50 - לא תאמין למראה עינייך
טיטוף נחוש בדעתו לקחת את נאדיה למכוניות המתנגשות, אבל מרקו תמיד מצליח להתעלות עליו.

פרק 51 - טיטוף, האצטרובל הענק
טיטוף והחברים מקימים בית עץ על עץ אלון שאבא של טיטוף, במסגרת העבודה החדשה שלו, צריך לכרות. הילדים יוצאים למלחמה נגד ההחלטה הזאת.

פרק 52 - מלחמת המותגים
מרקו מתפאר בבגדים שלו, שהם ממותג ידוע. כל הילדים גם רוצים מותגים, וכך מתחילה מלחמת המותגים.

פרק 53 - סבוניה
לכבוד יום האם מכין טיטוף לאמו סבוניה לאמבטיה החדשה שלה. הוא מסתבך בעקבות זה עם המורה וגם עם אמא.

פרק 54 - כינים
נאדיה מגלה שיש לה כינים, כולם נכנסים לפאניקה, חוץ מטיטוף שמוצא דרך להוכיח לנאדיה שהוא באמת אוהב אותה, ולא משנה מה יש לה.

פרק 55 - מחנה קיץ אגום
טיטוף מספר על מחנה הקיץ שהיה בו. הוא מספר שהוא נהנה, אבל למעשה זה היה מחנה אימונים משפיל ומגעיל.

פרק 56 - דיזל ואני
טיטוף מוצא חתול ומאמץ אותו כדי להוכיח לנאדיה שהוא רגיש. אבל בסוף כל התלאות מתברר שנאדיה רגישה לחתולים.

פרק 57 - טיטוף, הילד של אף אחד
טיטוף מעליב את פלטה, ופלטה אומר לו שהוא מאומץ. מכאן מתחיל מסע החיפושים של טיטוף לגלות מיהם הוריו האמיתיים.

פרק 58 - מיטולוגיה יוונית
הכיתה מבקרת במוזיאון, וטיטוף ומני נכנסים לחדר שאסורה אליו כניסה. הם שוברים משהו ומרכיבים אותו מחדש. לדעתם זאת יצירת המופת של כל הזמנים.

פרק 59 -
היריד השנתי מתקרב, והכיתה שתאסוף הכי הרבה כסף תיסע לטיול. טיטוף מנסה להמציא רעיונות להשיג כמה שיותר כסף, ונכשל.

פרק 60 - דיו נגד מכשפות
טיטוף מחליט שהמורה היא מכשפה, ויחד עם מני הם מחליטים לבדוק את זה, ולהמציא דיו בלתי נראה, כדי שהם יוכלו לתקשר בלי שה"מכשפה" תדע.

פרק 61 - משקפופר
טיטוף וחבריו פוגשים איש עבריין שכמעט אינו רואה. הוא מנסה לסחוט מהם את כל מה שיש להם אך הם מערימים עליו וגורמים למאסרו.

פרק 62 - טיטוף הגאון
טיטוף רוצה לזכות במשחק מגניב והוא עובד קשה כדי לזכות בתחרות 'סטודנט השנה'. בסוף הוא מקבל פרס שלא ציפה לו.

פרק 63 - מתכון לרומנטיקה
טיטוף מנסה שוב לכבוש את ליבה של נאדיה, הפעם, במטבח. אך הוא לא נוחל הצלחה מרובה.

פרק 64 - ליהוק גרוע
טיטוף מחליט להיות במאי סרטים ומנסה לביים את חבריו. פלטה לא מסכים שטיטוף יהיה הגיבור ומתפתחת תגרה בין השניים שהופכת לסרט נגד אלימות בבית הספר.

פרק 65 - נמלים קנאיות
נאדיה מחליטה לשגע את טיטוף. היא עושה איתו עסק, אם הוא יצליח להביא לה את מלכת הנמלים האדומות, היא תהיה מלכתו לשבוע. אך אם לא, הוא יהיה עבדה של אגאתה למשך שבועיים.

פרק 66 - נגמרו הלימודים
נגמרו הלימודים ומשפחתו של טיטוף יוצאת לטייל. בדרך הם עוצרים ושוכחים את טיטוף. גם גב' פרומפואסקי יוצאת לחופשה וטיטוף מוצא את עצמו במכוניתה. היא מחזירה אותו להוריו ומציעה לעזור לו בשיעוריו.

פרק 67 - הלב הנטען של סבא
הלב של סבא של טיטוף נחלש והוא מובהל לבית החולים. טיטוף מנסה למצוא דרך לעזור לליבו של סבו האהוב והוא וחבריו עורכים מבצע התרמת סוללות.

פרק 68 - דייגו הגדול
טיטוף מנסה להרשים את חבריו ומתגרה בדייגו הגדול. הוא מתרברב שהוא יכול לנצח אותו, אך בעצם הוא מפחד ממנו מאוד.

פרק 69 - כדור שלג
הכיתה יוצאת לסקי בשלג וטיטוף אומר לחבריו שיש לו ניסיון אולימפי. באופן מפתיע הוא מצליח לעבור את כל המסלולים בהצלחה והכיתה גאה בו. עד שמסתיים הטיול והוריו חושפים את השקר.

פרק 70 - החיסון
לביה"ס הגיעה רופאה חדשה והיא מחסנת את כיתתו של טיטוף. טיטוף ומני בטוחים שהרופאה כיווצה את מקיאן והזריקה אותו לתוך אגאתה, מה שמתגלה כסיפור בדיוני.

פרק 71 - הדירה החדשה
הוריו של טיטוף מחליטים לעבור דירה. אימו מאלצת אותו לוותר על צעצועיו והוא מחביא אותם אצל מני. כשעניין מעבר הדירה יורד מהפרק והוא רוצה לקחת את צעצועיו חזרה, מתברר שהם לא היו כל-כך בטוחים אצל מני.

פרק 72 - שיגעון השיער
הכיתה יוצאת לחופשה בים וטיטוף מגלה שהבלורית שלו נהרסת ממים. במשך כל היום הוא מצליח לא להרטיב אותה ובדרך גם להציל את מקיאן, אך בסוף, בטעות, הבלורית נרטבת וכל הכיתה צוחקת עליו.

פרק 73 - אוזניים בפעולה
הכיתה עורכת תחרות סירות פדלים וטיטוף נבחר לקפטן אחד הצוותים. בדרך מתרחשות להם תקלות משונות, אך בעזרת אגאתה הכל מסתדר.

פרק 74 - חוסר צדק במלחמה או באהבה
טים מאוהב בנטלי אך לא יודע איך לגשת אליה, טיטוף ומני נותנים לו עצה שמסבכת אותם.

פרק 75 - מלך הקוליות
במחנה עורכים תחרות להכתרת מלך ומלכת הקוליות. טיטוף רוצה שנאדיה תהיה בת זוגתו, אך היא מעוניינת במרקו. טיטוף מנסה להפריד ביניהם אך מסתבך בצרות.

פרק 76 - הפסיכולוג
המורה מזמינה פסיכולוג לכיתה. הוא חושב שטיטוף יהפוך לרוצח סידרתי. טיטוף מחליט להראות לו שהוא צודק וגורם לו לאבד את שפיותו.

פרק 77 - סיאסנסולוגיה
טיטוף וחבריו רואים סרטון במחשב ובו מגה-מן בצרות. הם מחליטים לעזור לו בעזרת סיאנס וטיטוף מתגלה כגיבור בעל כורחו.

פרק 78 - טיטוף, החתיך הבלונדיני
טיטוף מוצא דרך להקסים את הבנות והן מתחילות לריב עליו, מה שמסתבר כצרה צרורה.

פרק 79 - צעירה בשלושים שנה
אמא של טיטוף משתגעת מחוסר האחראיות שלו. כדי להירגע היא הולכת למכון היופי, אבל היא חוזרת משם צעירה ב-30 שנה. עכשיו טיטוף צריך להיות בוגר ולשמור על אמא חסרת אחראיות שבכל רגע יכולה להרוס את הבית.

פרק 80 - סוף העולם
טיטוף וחברו הטוב מני, נכנסים לאתר תמוהה באינטרנט. האתר שייך לנביא שקר שמנבא על סוף העולם. טיטוף ומני המבוהלים נפרדים מכולם ומנסים להציל את העולם לפני שיהיה מאוחר. וכמובן שהם גם מסתבכים בצרות בגלל זה.

פרק 81 - אהבת אמת
מישהי מביה"ס של טיטוף מאוהבת בו נואשות ועוקבת אחריו לכל מקום. טיטוף מנסה להתחמק ממנה בכל דרך, אבל בכל פעם שהוא חושב שהוא מצליח להתחמק ממנה, מתברר לו שהוא התחמק מנאדיה- הילדה שהוא באמת אוהב.

פרק 82 -
טיטוף מאוד רוצה אח קטן והוא מתעקש שזה יהיה אח ולא אחות, הוא מוכן לעשות כל דבר בשביל זה. ומנסה את כל השיטות ובלי להגיד על זה מילה להורים שלו. מני, חברו הטוב מתנדב לעזור לו.

פרק 83 - מקיאן יוצא מהאף
טיטוף מציל את חייו של חברו מקיאן ומקיאן מחליט לגמול לו על כך. הוא נדבק לטיטוף לכל מקום, לא עוזב אותו אפילו לשניה. מקיאן לא נותן לטיטוף אפילו מנוחה, ולמרות שהכוונה הטובה הוא רק מזיק.

פרק 84 -
הכיתה של טיטוף נבחרת לככב בתכנית מציאות חדשה שתוקרן בטלוויזיה. אבל רק בן אחד ובת אחת יוכלו להשתתף בתכנית המציאות. התהילה מסנוורת את העיניים של טיטוף והוא מנסה בכל דרך אפשרית להיבחר לתכנית.

פרק 85 - מתקפת החמוצים
נאדיה רוצה לתת לטיטוף נשיקה, אבל כשהוא רואה את השקדים שלה הוא נבהל. הוא חושב שיש לה בפה חייזרית נוראית ומחליט בעזרת חבריו הטובים לצאת למשימה שתציל את נאדיה ואת העולם מאותה חייזרית נוראית.

פרק 86 -
טיטוף משתגע מאחותו הקטנה זואי. היא דורשת יותר מדי תשומת לב. לכן הוא מחליט שהוא צריך עוד אחות קטנה כדי שזואי תשחק איתה ולו יהיה קצת שקט. ההורים של טיטוף לא מסכימים, אבל למני, חברו הטוב, יש דרך מקורית מאוד לעשות את זה.

פרק 87 - אחות קטנה גדולה
לטיטוף נמאס מזה שהוא צריך כל הזמן לשמור על אחותו הקטנה זואי. הוא וחבריו מנסים לפתח שיקוי שיעזור לה לגדול במהירות. אבל כשהוא מתעורר בבוקר ומגלה את השמרטפית החדשה, הוא בטוח שזאת זואי שגדלה.

פרק 88 -
ההורים של טיטוף רוצים לקחת את טיטוף לרופא השיניים כדי לשים לו פלטה. הם מאמינים שכשהוא יגדל, יהיו לו ככה שיניים ישרות ולא עקומות. אבל טיטוף חושב אחרת, הוא לא רוצה להיות הילד הלא מקובל, שאפילו האוכל נדבק לו לברזלים, והוא מנסה לעשות הכל כדי למנוע את זה. הפתרונות שלו מאוד מקוריים.

פרק 89 - הכי מוצלחת
כשנאדיה עוזבת בכעס את החבורה של טיטוף, מחליטים כולם שמלכת המפלצות החדשה צריכה להיות אחת מהאמהות שלהם. הם מחליטים לערוך תחרות שתקבע מי האמא הכי מוצלחת. לרוע המזל אמא של טיטוף מפסידה.

פרק 90 -
טיטוף מתוסכל מהעובדה שנאדיה שמה אותו רק במקום התשיעי ברשימת המחזרים שלה. הוא מחליט לברר אחת ולתמיד מי תהיה כלתו לעתיד. הוא מנסה הרבה שיטות, אבל בסופו של דבר הוא שומע ממגדת עתידות שאת כלתו לעתיד הוא יפגוש במאפייה. טיטוף הולך למאפייה כדי לפגוש את אישתו לעתיד. ומי זאת תהיה. הסוף מפתיע.

פרק 91 - סבא אל תעוף
טיטוף מרגיש שבזמן האחרון סבא שלו מתנהג קצת מוזר, ומגיע למסקנה שסבא שלו עומד לעלות לגן עדן בקרוב. טיטוף ומני מנסים לעשות הכל כדי להראות לו שהחיים יפים. בסוף מתברר שמי שטועה כמו תמיד זה טיטוף.

פרק 92 - טיטוף חולה אהבה
המורה בבית הספר מגלה שטיטוף חולה ושולחת אותו הביתה. טיטוף מצידו לא מסכים וטוען שהוא חולה אהבה, ולא מוכן לקבל שום טיפול כדי שלא להתרפא מאהבתו לנטלי. הוא עושה כל דבר כדי ללא לקבל טיפול ומשגע את כל מי שמתקרב אליו.

פרק 93 - טיטוף הבוגר
המפקח מגיע לביה"ס כדי לעשות ביקורת בטיחות והמורה מבקשת מכל הילדים להתנהג יפה. נאדיה מציעה לעשות אליפות שהזוכה בה יקבל ממנה גביע ונשיקה. טיטוף מתלהב, אך כל תחרות שהם עושים מסתיימת בצורה לא נעימה.

פרק 94 - ההפסקה הכי מרגיזה
נאדיה מודיעה שהיא לא רוצה להיות חברה של טיטוף, כי היא טוענת שהוא לא בוגר מספיק. טיטוף לא נשאר חייב, ולאחר שהוא שומע על טקסי הבגרות של האינדיאנים, הוא מחליט לצאת בלילה אל היער (עם שני חבריו הטובים מני והוגו) ולתפוס צבי.

 תמונות:

     

 

   
מקוות שנהנתם מאודד
 
מקוות שתחזרו שוב!