בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
קרדיט לאתר הגדול:
 
 
    דף הבית
    חג המולד
    מה חדש בקלאב
    תחרות תחפושות
    המדריך לקלאב
    פורום
    האקים
    דברים יפים
    הנינג'ה
    שמות טובים לפינגווינים
    רשימת פינים
    דברים שהיו בלי ממבר!
    הכסף??
    1 באפריל
    חג הספורט
    חג המים
    פינגווינים מפורסמים
    רוקהופר
    משימות סוכן חשאי
    הפאפל הצהוב
    פורום פאפלים
    תחרות הלוגו!
    פינגווין האתר
    סמיילים של הקלאב!
    דפי צביעה
    איך להשיג את הצמיד?
    איך להיות ממבר
    בגדים לריקודים!
    הפאפלים שלכם
    הדברים החדשים מהחג:
    המעבדה
    בניית הספינה
    האיגלואים שלכם חדש!
    לעשות ממבר
    להפוך לנינג'ה מעוכדן!
המדריך השימושי לקלאב פינגווין!
 
מזה? קלאב פינגווין הוא משחק שאתם בוחרים בוא צבע של פינגווין ומתחילים לשחק! פוגשים חברים חדשים ויש לך בית (איגלו) עם 2 פאפלים לבחירה!
מה הם "פאפלים"? פאפלים הם חיות מחמד. כמו כלבים בערך, שנראים כמו כדורי פרווה קטנים. יש להם כמה צבעים-כחול,אדום,ירוק,סגול,ורוד ואפור. אם אתם לא ממברים אתם יכולים לקנות רק 2 פאפלים. או כחול וכחול, או אדום ואדום או כחול ואדום. אם אתם ממברים אין הגבלה לכמות הפאפלים או לצבעים.
מזה ממבר ואיך נהיים אחד? ממברים הם שחקנים שיכולים לקנות אביזרים מיוחדים, זה עולה כסף, עוד פרטים על הממברים באתר הרישמי של קלאב פינגווין-www.clubpenguin.com
אה אז אי אפשר להשיג אביזרים:(? לא דווקא אפשר! יש פרטים נסתרים בחגים ומועדים של אמריקה, כמו ליל כל הקדושים, חג המולד ועוד! רק צריך למצוא אותם!
אז אי אפשר לקנות כלום? אפשר לקנות רקעים לכרטיס של הפינגווין שלך. הם עולים רק 60 כוינס!
מזה כוינס? כסף בקלאב פינגווין.
איך משיגים כסף?? זה קל. פשוט משחקים במשחקונים של קלאב פינגווין. כמו הפיצה, הקפה, הגלישה ועוד וחפשו אותם במקומות שהכי הגיוני שהם שם!
שמעתי על דבר שנקרא "פין", מהו? פין זה כמו סיכה, או בול, איך שתירצו, צריך לחפש את הפין בכל מיני מקומות או שפשוט שואלים את הפינגווינים שרואים שיש להם את הפין החדש איםה הוא נמצא. זה דבר ליופי.
אפשר להחליף את הבית המכוער הזה? לכולם יש את אותו הבית!!! אם אתם ממברים רק אפשר להחליף בית או לקנות חפצים לבית.
מיהו "רוקהופר"? רוקהופר הוא פיראט פינגווין שכל כמה זמן הוא בא ונותן חפץ חינם וכמה חפצים בכסף, זה קורה כל כמה זמן שהוא הולך וחוזר עם הספינה שלו..
אבל יש לי שאלה דיי חשובה... איך נכנסים לקלאב פינגווין?!!?! טוב זה קל! פשוט צריך להכנס לכאן-http://www.miniclip.com/games/club-penguin/en/ ולהתחיל לשחק!
היי זה משחק להורדה או שזה ברשת? ברשת כמובן, לא צריך להוריד כלום!
זהו, עשיתי משתמש, כתבתי סיסמא ושם משתמש, עכשיו מהם המדינות האלו? אלו 4 העולמות שאפשר להיכנס אליהם, בוחרים אחד ומתחילים לשחק..!
עוד לא התחלתי לשחק... יש לי רשימה של שמות וסמיילים, מהם? הם ה"תת-עולם" שצריך לבחור. מספר הסמיילים אומר את כמות הפינגווינים(לא 4 ילדים זה בא בכמויות...), הסמיילי הכחול לא אומר כלום אבל שמופיע בימקומו סמיילי צהוב זה אומר שחבר שלך נמצא בעולם הזה! וכשיש מין בועת דיבור אז זה אומר שאי אפשר לכתוב מה שרוצים אלה רק מתוך רשימה, אז...כבר אפשר להתחיל לשחק..?
נראה בהמשך...
עוד שאלות בהמשך. אם יש לכם גם שאלות שלחו לי למייל והוסיף אותם!
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה