בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
    ראשי
    יפה היא לא
    אנחליקה ואלה
    חיימה קמיל
    השתתפו ב..
    תמונות
    תמונות 2
    תמונות 3
    תמונות ילדות
    תמונות חיימה
    תמונות אנחליקה
    חתימות
    חתימות 2
    רקעים
    תמונות מהפרקים
    רקעים 2
    גליטרים
    אנימציות
    מאחורי הקלעים
    חדשות
    פרקים להורדה
    ההצגה של LFMB
    הופעות
    ראיונות וכתבות
    שירים של חיימה
    שירים של אנחליקה
    שירים להשמעה
    הידעת ש..
    שירים להורדה
    מילים לשירים
    ימי הולדת
    פרקים לצפייה
    שחקנ\ית החודש
    ספוילרים
    סרטונים
    פאזלים
    רשימת השחקנים
    הופעות של אנחליקה
    הסבר להורדות
    תמונות
    הדיסקים
    סרטונים 2
    באנרים
    הפרדויה
    באנרים 2
    תקצירים
    כתבות וראיונות
    ציורים
    לטיסיה פדייה 2
    השירים להשמעה
    תמונות מפרסומות
    השוואה בין לטי ובטי
    יפה היא לא 2
    השינוי של לטי
    סרטונים להורדה
    משחקים
    הורדות
    לינקים
    הפורמו
    עיצובים קודמים
    הפרק האחרון
    תמונות מעוצבות
    חיימה ואנחליקה
    חיימה ואנחלקיה 2
    צור קשר
    ד''ש מאנחליקה
    הפורום
 
להיכנס לתקצירים מאתר ynet  לחצו כאן
 
 יפה היא לא - פרק 142 
 
פרק 142: לטי מספרת לפרננדו על רכישת הרכב והדבר מגביר את חששותיו בנוגע לכוונותיה האמיתיות. אריאל ויירואל מבקשים מלטי להכין דו"ח מפורט על מצבה של החברה לשם הצגתם בישיבת מועצת המנהלים שבפתח. 
 
פרק 141

מגיד עתידות מייעץ לפרננדו לוותר על "קונספטוס" ולהתמסר לאישה שהוא אוהב. מרסיה מודיעה לפרננדו שהיא תטפל בהכנות לחתונה. יסמין לוחצת על אפרן בעניין הבית של לולה ומבקשת שיקנה לה רכב.

פרקים קדמים:

פרקים 135-131

לטי שומעת את שיחתו של פרננדו עם אומאר, היא מבינה שמכתב ההנחיות הוא אמיתי, ועולמה חרב עליה. לולה מודאגת מהאפשרות שאפרן ייקח ממנה את הבית. גב' חולייטה מוצאת כלבלב פצוע ברחוב ומחליטה לאמץ אותו. קרולינה מודאגת ממצבה של לטי, הממררת בבכי ללא הפסק, ומציעה לה את עזרתה. לטי אומרת לקרולינה שברצונה להתפטר מ"קונספטוס", אך קרולינה מבקשת שלא תחליט החלטות פזיזות. לטי משתפת את תומאס בכל מה שעבר עליה. קלריטה מספרת לפרננדו שהשקית האדומה של אומאר הגיעה לידיהן, אך פרננדו אינו מודע לכך שלטי מצאה את המעטפה הצהובה וקראה את דף ההנחיות של אומאר.לטי שבורה לאחר שגילתה שדון פרננדו היה איתה רק כדי לא להפסיד את החברה. תומאס מנחם אותה, ומזכיר לה שהחברה בידיה, ושהיא יכולה לנקום בפרננדו ולהשאיר אותה לעצמה.חולייטה נותנת ללטי במתנה את הכלבלב הפצוע שמצאה כדי לנחם אותה.לטי מגיעה לעבודה שבורת לב, פרננדו אומר לה שהוא זה שכתב את המכתב בשמו של אומאר בתור בדיחה, אולם היא לא מאמינה לו. אנשי רודחה.קום מגיעים לישיבה עם לטי ופרננדו, ואליסיה מנסה להרשים אותם ולומר שהיא בעלת תפקיד בכיר בחברה, אבל עורכי הדין של הבנק מקלקלים לה את ההצגה. פרננדו מסרב להלוות לה את הכסף הדרוש, ועורכי הדין לוקחים את המכונית.לטי לא מספרת לפרננדו שקראה את המכתב. אליסיה ממשיכה לבכות על המרצדס שלה, אך משיגה ממרסיה הזמנה לאירוע של יורי, שהיא מקווה לפגוש בו גבר, בתמורה להבטחה שתעקוב אחרי פרננדו. לולה חוזרת מדוכאת מעורך הדין, לאחר שזה אמר לה שבעלה יכול לתבוע ממנה חמישים אחוז מהבית. לטי ופרננדו עומדים לצאת לאירוע של יורי, ולטי קובעת עם תומאס שיבוא לשם גם הוא, כדי לגרום לפרננדו לקנא.

פרקים קודמים:

פרקים 130-126

פרננדו מתעמת עם לטי וכך התבדה חששו שהיא תינשא לתומאס ותגלה להוריו על עיקול החברה.סיימון ופאקו נחשפים בזמן המופע ובנות החבורה נאלצות לעזוב את המקום. ילדיו של אפרן עושים שמות בבית של ג'סמין הזועמת. בתום שיחתם, פרננדו מבטיח ללטי להיפרד ממרסיה עם שובה מגרמניה.פרננדו מזמין את לטי לבלות אתו את סוף השבוע, אך בדרכם למקום הנופש מתרחשות תקלות רבות ומשונות. עוה"ד סנצ'ס ועמיתו באים לבית של לטי, ודון ארסמו מזמין אותם לטקילה. דון ארסמו השתוי מרשה ללטי לבלות את סופה"ש מחוץ לבית, ולמחרת בבוקר אינו זוכר על כך דבר וחצי דבר.לאחר המכשולים הרבים שנקרו בדרכם, לטי ופרננדו מגיעים למלון ונהנים משהותם במקום, מבלי לדעת שגם אריאל ויירואל מתארח במקום. מרסיה ואומאר מנהלים שיחה רצינית על פרננדו ובמהלכה אומאר רומז למרסיה שפרננדו עדיין אינו מוכן לנישואים.מרסיה מספרת לאומאר על אהבתה הגדולה אל פרננדו עוד מימי ילדותה. פרננדו מספר ללטי על הקושי הגדול שחווה בעקבות הצטרפותם של ילדי ויירואל אל משפחתו. פרננדו מבטיח ללטי לבטל את אירוסיו למרסיה ברגע שתשוב מגרמניה. לטי ופרננדו חוזרים כל אחד לביתו וחשים קרובים מתמיד, אך פרננדו מבין שהוא לא יכול לאכזב את הוריו ושעליו להינשא למרסיה כמתוכנן. לטי נתקלת במגיד עתידות אשר מנבא לה שתמצא מעטפה צהובה שתשפיע עליה קשות. לטי מוצאת את המעטפה הצהובה שמכילה את דף ההנחיות שאומאר כתב לפרננדו. מרסיה הנרגשת מתקשרת לפרננדו ומודה לו על טבעת האירוסים שהוא שלח לה, ופרננדו מבין שידו של אומאר בעניין. כריסטינה רואה את סבלה העמוק של לטי ומציעה לה את עזרתה.

פרקים קודמים:

 פרקים 110-106

בנות חבורת המכוערות מנסות להשיג את מה שדרוש לצורך הפקת הפרסומת. סיימון ממנה את עצמו למנהל ההפקה ורוצה לבחור את הדוגמניות. אליסיה הולכת למשכן את תכשיטיה. פרננדו רודף אחרי לטי ועולה לאוטובוס כדי לחפש אותה. הם מגיעים לאתר צילום ושם מבלבלים את לטי עם השחקנית שצריכה להופיע בפרסומת. לטי לוקחת רובה מהתפאורה ובעזרתו מבריחה פרחחים שרוצים לפרק את האוטו של פרננדו. אליסיה חושבת שפרננדו נעזר בחבורה כדי להפיק סרט פורנו ומודיעה על כך למרסיה. כשנודע לה שמדובר בפרסומת לביגוד תחתון, אליסיה מנסה להיבחר כדוגמנית אשר תככב בה. על רקע זה מתפתח קרב בינה ובין יסמין. אריאל ויירואל מגיע ל"קונספטוס" לבקשתה של אליסיה, ופרננדו מסתיר ממנו את דבר הפרסומת לביגוד תחתון.אליסיה ויסמין נאבקות ביניהן על ההופעה בפרסומת לביגוד תחתון, אך אף אחת מהן לא משיגה את מבוקשה. פאולה מריה משיגה דוגמנית בינלאומית מפורסמת שתככב בפרסומת, וכשזו מגיעה ל"קונספטוס", היא מופתעת לגלות שפרננדו דומה לאהובה לשעבר כמו שתי טיפות מים. פרננדו מזמין את לטי אליו הביתה, לערב אינטימי.לטי אומרת לפילאר שפרננדו מנהל חיים כפולים.פילאר משתכנעת שפרננדו הוא אכן פאבל, חברה לשעבר, והיא נחושה להשיב אותו אליה. לטי מבקשת מאמה שתכין את כל האוכל ליום הצילומים. אליסיה מיואשת משום שלא נבחרה להופיע בפרסומת, אך מחליטה לעשות הכול כדי לקבל את התפקיד ואת השכר הגבוה ש"קונספטוס" תשלם לדוגמנית.פרננדו ולטי עורכים קניות בסופרמרקט לכבוד הארוחה הרומנטית שלהם. פילאר מגיעה לשם ונתקלת באליסיה. גברת חולייטה מתכוננת לארוחת הבוקר שהיא צריכה להכין. מטילדה מגיעה לבית וחולייטה תופסת אותה מנשקת את ארסמו. פרננדו ולטי מגיעים לבית של פרננדו ולטי מתרגשת מהמעמד, אך לא מפסיקה לחוש אשמה בגלל מרסיה. פילאר מגיעה לבית ועוקבת אחריהם מבעד לחלון.