בשורה מטורפת למעריצי אמיליה אטיאס (פאס): אחרי שכבר כולם התייאשו והיו בטוחים שהיא לא תגיעה לישראל, ואחרי כל העצומות והאתרים המיוחדים שהקימו עדי אזרד דור וקנין וחבריהם, הודיעה אמיליה שהיא תגיע אלינו, להשתתף בתפקיד אורח במופע הגדול של כמעט מלאכים בסוכות הקרוב. אמיליה תגיע יחד עם כל הטינאנג'לס ומאן ב-2 באוקטובר.

ייתכן שלפני הביקור בישראל הכוכבים יעצרו ליום-יומיים בספרד לעשות קידום קל לעונה השנייה שמתחילה אצלם בימים אלה. מעבר לזה אתם זוכרים שב-6 בספטמבר מגיעים אלינו חסמין וסימון, כן?

2414238
צילום: אדריאן דיאס לכריס מורנה גרופ
איכות היא לא מילה גסה

עכשיו אף אחד לא יכול להגיד ההיפך. כריס מורנה הוכיחה השבוע שוב שהיא הגדולה מכולם בטקס פרסי "מרטין פיירו", סוג של "אמי" ארגנטינאי, שאצלנו מוכר יותר כטקס פרסי מסך הזהב. "כמעט מלאכים" הוכתרה כטלנובלה הטובה ביותר לילדים ונוער לשנת 2009. ראוי לציין שהמלאכים הביסו את הטלנובלה המתחרה "פטיטו".  לקבלת הפרס הוזמנו ניקולס ואסקז אמיליה אטיאס והטינאנג'לס.

עכשיו זה רשמי

בשבוע שעבר פתחה הפקת התוכנית בארגנטינה יחד עם ההפקה בישראל אתר רשמי בעברית ל"כמעט מלאכים". האתר נערך בישראל ומנוהל מארגנטינה. אמנם כרגע הוא נמצא עדיין במתכונת של העונה השנייה, אבל כבר בשבוע הבא יעלה במתכונת של העונה השלישית. מעבר לכך בביקורים יהיו בו עדכונים שלא נראה בשום מקום אחר. ביום שני הקרוב פיטר יחגוג את יום הולדתו ה-19, ובאתר חנכו אפשרות להקליט לפיטר ברכות ליום הולדת. הפקת התוכנית תבחר את הסרטונים הכי טובים וייראו את זה לפיטר. מי יודע, אולי פיטר ישיב לסרטונים. אתם מוזמנים.