בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
 
ראשי             פורום
 
 
 

יש באתר בניית אתרים גולשים

היי =]
חזרתי :) האתר בשיפוצים יחזור בקרובב...
 
    >>דף הבית
    >>פורום
    >>על האתר
    >>עיצובים קודמים
    >>לינקים
    >>עיצובים שלנו
    >>מאיתנו אליכם
    >>ממכם אלינו
    >>האתר מזמין/משתתף
    >>עצומות!!!
   
    >>סקופיים ופפראצי
    >>ימי הולדת של השחקנים
   
    >>נרניה 1
    >>נרניה 2
    >>בן בארנס
    >>וויליאם מוזלי
    >>אנה פופלוול
    >>סקנדר קיינס
    >>ג'ורג'י הנלי
    >>תמונות משותפות
    >>תמונות מטקסים
    >>אחרים...
    >>סירטונים
    >>תמונות משותפות
    >>חתימות
    >>חוברות ועיתונים
    >>מפגש של שחקני נרניה בפארק
   
    >>שודדי הקאריביים 1
    >>שודדי הקאריביים 2
    >>שודדי הקאריביים 3
    >>ג'וני דפ
    >>אורלנדו בלום
    >>קירה נייטלי
    >>משחק מחשב
    >>תמונות מסט הצילומים
    >>סירטונים מהסרט
    >>סרטונים- ראיונות
    >>אחרים...
    >>הדמויות
   
    >>HSM 1
    >>HSM 2
    >>HSM 3
    >>זאק אפרון
    >>ונסה הדג'נס 1
    >>ונסה הדג'נס 2
    >>אשלי טיסדייל 1
    >>אשלי טיסדייל 2
    >>לוקאס קרביל
    >>קורבין בלו
    >>תמונות משותפות
    >>אחרים
    >>סירטונים
    >>השירים להשמעה
    >>חוברות ועיתונים
   
    >>יום בניו יורק
    >>סירטונים
    >>מרי-קיט ואשלי
   
    >>בקול גדול
    >>סירטונים
    >>סיפור סינדרלה
    >>סירטונים
    >>הילארי דאף
    >>צ'אד מייקל מוריי
    >>ליזי מקגוויר ממריאה לרומא
    >>סירטונים
    >>אדם למברג
    >>ללין ורגרה
   
    >>האנה מונטנה
    >>מיילי סיירוס 1
    >>מיילי סיירוס 2
    >>אמלי אוסמנט
   
    >>קאמפ רוק
    >>ג'ו ג'ונאס
    >>דמי לובאטו
    >>האחים ג'ונאס
   
    >>ספיישל חזרה לביצ'פר!
    >>ספיישל HSM3
    >>פרסים מהספיישלים
   
    >>תחרויות
    >>פרסים
   
    >>מפעל הזמנות סגור!!!!!!
    >>ההזמנות
   
    >>תחרות פרטי לבוש
    >>שלב 1 over
    >>שלב 2 over
    >>שלב 3 over
    >>שלב 4 over
    >>שלב 5 הגמר [=
  • קפטן ג'ק ספארו (ג'וני דפ): שודד ים. בעבר קפטן 'הפנינה השחורה'. בסרט הראשון יוצא לנקום בסגנו, הקטור ברבוסה, שהדיח אותו והשאירו על אי בודד. לאחר שבתו של מושל העיר פורט-רויאל, אליזבת' סוואן, נלקחת בשבי בידי ברבוסה, ג'ק יוצא עם ויל טרנר למסע שבסופו ימצאו את אליזבת' אך מטרתו האמיתית היא להחזיר את ספינת 'הפנינה השחורה' לשליטתו.

בסרט השני נאלץ ספארו להתעמת עם שודד הים המפלצתי דייווי ג'ונס, קפטן הספינה 'ההולנדי המעופף', לו הוא חייב את נשמתו. את חובו יוכל לבטל רק אם ידקור את דייווי ג'ונס בליבו.

בסרט השלישי יוצאים צוות "הפנינה השחורה" בראשות קפטן ברבוסה להחזיר את ספארו מעולם המתים. משם הם יוצאים לאסיפה של שודדי הים במטרה לשחרר את האלה קליפסו שנלכדה בגוף של אשה באסיפת השודדים הראשונה. מסתבר כי ג'ק מחזיק באחד מתוך תשעת מטבעות הכסף המאחדים את כל הפיראטים מכל קצוות העולם ומשמשים לשחרור האלה.

התכונה המפורסמת ביותר אצל ג'ק היא תכונת האלתור. ג'ק מצליח לברוח ממצבים מסוכנים בעזרת אלתור פשוט שמוביל לפעולת בריחה יצירתית. כך למשל, הוא מוצג לראשונה כאשר הוא עומד בראש תורן ספינתו השוקעת בדיוק כשהיא מגיעה אל המזח. בסרטי ההמשך ג'ק מנסה לחמוק מהעסקה שעשה עם דייווי ג'ונס, שרוצה במותו של ג'ק ולגרור אותו לעולם המתים. בנוסף ג'ק נלחם בחברת הודו המזרחית הבריטית. למרות היותו בוגדני ולפעמים פחדן, ג'ק ספארו הוא לוחם נאמן וטוב לב וקל מאוד לאהוד אותו.

בזמן צילומי הסרט ג'וני דפ חבש על ראשו פאה עם ראסטות, בנוסף למטפחת אדומה על ראשו, חרוזים בשערו, איפור שחור מתחת לעיניים ועשרות קעקועים על גופו. בנוסף, דפ שיתף פעולה עם מעצבת הבגדים, פני רוז, כדי לעצב את בגדיו של ג'ק ספארו.

כלי הנשק בהם משתמש ג'ק מקורם במאה ה-18: חרבו נוצרה עוד בשנת 1740, בעוד הרובה שלו נוצר בשנות ה-60 של אותה המאה. שני כלי הנשק נוצרו בלונדון. דפ השתמש בשני רובים על סט הצילומים, כאשר אחד מהם עשוי מגומי.

במהלך הטרילוגיה, דמותו של ג'ק ספארו עוברת מהפכים קיצוניים במראה. בסרט הראשון הוא הופך לשלד-חי: כמו שחקנים נוספים ששיחקו בסרט הראשון אשר גילמו שלדים, דפ היה צריך להופיע בסצינה בחליפה מיוחדת לצורך לכידת תנועה (כדוגמת השחקן אנדי סירקיס, שגילם בטרילוגיית סרטי שר הטבעות את גולום). בסרט השלישי, ג'ק מופיע כאחד מאנשי הצוות של 'ההולנדי המרחף', כשהוא דבוק לקיר בעודו קשור ואפילו עשוי מזיפרגליים. צוות המעצבים של הסרט עיצבו את ג'ק כדי שייראה מבוגר ב-100 שנים בשביל הסצינה הזו, אך השכילו לשמור על המראה הסמלי של ג'ק, במיוחד על בגדיו.

  • ויליאם טרנר (אורלנדו בלום): נפח שעבד בנפחייה המתמחה בכלי נשק. מאוהב באליזבת' סוואן, ביתו של מושל העיר פורט-רויאל. טרנר חובר לג'ק ספארו על מנת לשחרר את אהובתו אליזבת' שנחטפה על ידי קפטן ברבוסה. לבסוף, התארס ויל עם אליזבת', אך בעת חתונתם הוא נאסר ונכלא, ונשלח לאתר את ג'ק ספארו ולהשיג את המצפן שלו. לאחר שג'ק גרם לו להגיע ל'הולנדי המעופף' ויל מוצא את אביו, שעל מנת לשחררו מעולו של דייווי ג'ונס, יצטרך להרוג את דייווי ג'ונס על ידי דקירת ליבו. בסרט השלישי, בעיצומו של קרב שיקבע את גורלם של הפיראטים מתחתן ויל עם אליזבת'. נדקר על ידי דייווי ג'ונס בתום הקרב, וצוות ספינת 'הפנינה השחורה' החליט לדקור אותו בליבו בעזרת הפגיון שדקר את הלב של דיווי ג'ונס מספר דקות קודם. כך נהיה הקפטן של 'ההולנדי המעופף'.
  • אליזבת' סוואן (קיירה נייטלי): בתו של מושל העיר פורט-רויאל. אביה רוצה שתתחתן עם קומודור נורינגטון, מפקד בכיר בצבא האנגלי, אך היא מאוהבת בויל טרנר שאותו מכירה מילדות. לבסוף, השניים כמעט התחתנו, אך שניהם נאסרו. לאחר שהיא בורחת מהכלא לפני תלייתה היא הולכת לטורטוגה שם תמצא את צוות 'הפנינה השחורה' שיעזרו לה להציל את ויל. בסרט השלישי מקבלת על עצמה את הספינה של קפטן סאו פנג מסינגפור ובהמשך גם את אחד ממטבעות הכסף שהיה שייך לפנג, ולאחר מכן נבחרת להיות מלכת הפיראטים בעזרת ג'ק ספארו שהצביע בעדה.
  • קפטן הקטור ברבוסה (ג'פרי ראש): סגנו לשעבר של ג'ק ספארו על סיפון 'הפנינה השחורה' שהדיחו מתפקידו, לקח את הפיקוד על הספינה והשאיר את ספארו על אי בודד. ברבוסה הובס על ידי ספארו וטרנר בסרט הראשון אך הופיע שוב בסוף הסרט השני. הוא שולט באחד ממטבעות הכסף שמאחדים את הפיראטים מכל קצוות העולם. לעומת הסרט הראשון בו דמותו של ברבוסה הייתה רעה, החל מסוף הסרט השני הוא משנה את עורו ויוצא להציל את ג'ק ספארו מעולם המתים.
  • קפטן דייווי ג'ונס (ביל ניי): אדם דמוי תמנון מבחיל ואימתני, קפטן ספינת 'ההולנדי המעופף'. צוות ספינתו מורכב ממלחים שג'ונס מצא כשהם גססו בים, והסכימו לתת את נשמתם לג'ונס, בתמורה שידחה את מותם במאה שנות שירות על הסיפון. בכך, הפכו כולם למפלצות-ים כמוהו. בעליה של תיבה בה שוכן ליבו. כמו כן חובב נגינה בעוגב. בעבר, היה מאוהב באלה קליפסו.
  • ביל "אוזן-הנעל" טרנר (סטלאן סקארסגארד): אביו של ויל טרנר. בעברו חבר צוות 'הפנינה השחורה', אך לאחר שקילל את חברי הצוות על כך שמרדו בספארו, הושלך לים על ידי ברבוסה. בים הסכים טרנר למכור את נשמתו לקפטן דייווי ג'ונס, בתמורה לחיים נוספים. מאותו הרגע, הפך טרנר לחבר בצוות 'ההולנדי המעופף'.
  • טיה דאלמה (נומיי האריס): מכשפה מסתורית, ו"חברה" טובה של ג'ק. היא נתנה לג'ק את המצפן המכושף שלו (שמצביע לכיוון הדבר שאותו האדם המחזיק בו רוצה ברגע זה), והיא שמרה בביתה את קפטן ברבוסה, שנחשב למת. היא נתנה לג'ק גם כד מלא באדמה בו היה צריך לאכסן את ליבו של של דייוי ג'ונס. בסוף הסרט השלישי מתגלה כדמות חשובה.
  • ג'יימס נורינגטון (ג'ק דייבנפורט): קומודור מכובד בחיל-הים של צי הספינות של ג'מייקה. היה מאוהב באליזבת', אך היא לא החזירה לו אהבה. לבסוף, הבין כי אליזבת' מאוהבת בויל, וויתר על חתונתם. בסרט השני, לאחר מאמצים כושלים ללכוד את ג'ק ספארו, הוא הורד מדרגתו המכובדת, ולבסוף הצטרף לצוות הסיפון 'הפנינה השחורה' כפיראט, תחת ג'ק ספארו, אותו התקשה לתפוס בעברו. לקראת סוף הסרט השני הוא מצליח להערים על ג'ק ועל ויל, לגנוב את לבו של דייווי ג'ונס ולשוב למעמדו בחברת "הודו המזרחית הבריטית".
  • לורד קאטלר באקט (טום הולנדר) : מנהל חברת הודו המזרחית הבריטית, ידוע שהוא זה שהטביע בג'ק ספארו את הסימן להיותו פיראט. בסרט השני לורד בקט מחפש אחר לבו של דייווי ג'ונס כדי שיוכל לשלוט בים. בסוף הסרט השני מביא לו ג'יימס נורינגטון את ליבו של דייווי ג'ונס כדי לזכות שוב בכבודו האבוד. הוא אדם רגוע אכזר, תחמן, ובטוח שאף אחד לא יכול לעמוד בדרכו. בסרט השלישי סוחט את דייווי ג'ונס באיום שאם לא ישמע להוראותיו, ידקור את ליבו. פועל להכחדת הפיראטים מכל העולם.
 
כל הזכויות שמורות לאתר סופרסטארס!!!
אין להעתייק (אפילו אם שמים קרדיט + קישור )
כל המעתיק יוענש !#!$