קרקעותקרקעות למכירה

 קרקע חקלאית
הריביירה של חדרה -  קונים בקניה קבוצתית ויש לך זכות לדירה על קו המים . כנסו עכשיו להצעה , מלאו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם

קרקעות חקלאיות הן קרקעות למכירה עבור הציבור הרחב , שמאפשרות פוטנציאל רווח של מאות אחוזים במידה ואכן הקרקע תעבור את כל התהליכים הנדרשים .

אנחנו מציעים לכם לפנות לחברות שמציעות למכירה קרקעות חקלאיות , למסור את פרטיכם ולקבל את המידע המפורט, האמין והמקצועי ביותר אודות האפשרויות הגלומות בהשקעות נדלניות מסוג זה .
הקרקעות החקלאיות המשווקות בישראל ניתנות לרכישה במגוון אתרים ברחבי הארץ כאשר מדובר בין היתר ברקעות בחדרה, פרדס חנה כרכור , הרצליה, תל אביב , רחובות וראשון לציון . חשוב מאוד לקרוא את הפרטים המדויקים לגבי כל הצעה והצעה ולדעת כי מדובר בהשקעה לטווח הארוך . יחד עם זאת בקרוב הולכת להתממש ככל הנראה תוכנית להקמת דיור להשכרה שעשויה להביא לתנופת בנייה ובמקביל לתנופה במכירת קרקעות . חשוב להיות קשובים למודעות בעיתונות ובאתרי האינטרט השונים ובכך להיות מוכנים לרכוש קרקעות במחירים אטרקטיביים .

ככל שיותר קרקעות מופשרות כך תנופת הבנייה הולכת וגוברת והפוטצניאל הגלום בקרקעות האלה הולך וגדל. יש כאלה שיגידו כי עדיף לרכוש דירות מוכנות או בשלבי תכנון מאשר קרקעות חקלאיות . זו בהחלט אופציה אפשרית אך הבעיה המרכזית היא גודל ההשקעה. ברכישת דירה , מדובר בהשקעה של יותר ממליון ש"ח בדרך כלל , ומשכנתא יכולה לכסות רק חלק מסויים מאותה השקעה . רכישת קרקע חקלאית מתייחסת להשקעה ממוצעת של כ-100,000 עד 300,000 ש"ח בדרך כלל, כלומר מדובר בהשקעה נמוכה באופן משמעותי מאשר רכישת דירה .

 

יש כל כך הרבה אפשרויות לרכישת קרקעות חקלאיות , אז כיצד יודעים איפה להתחיל ? חשוב מאוד להתייעץ באנשי מקצוע שיודעים באיזה אזורים יש סיכוי גבוה יותר להפשרה , ולבנייה מאסיבית. במקביל יש לבדוק במודעות המתפרסמות בעיתונות, באינטרנט וביתר אמצעי התקשורת המשודרים . חשוב לשמוע מאנשי המכירות את כל המידע שצריך לעניין אתכם כדי שלא להשקיע את כספכם לשווא. מצד שני , השקעה נבונה ונכונה יכולה להבטיח לכם תשואה גבוהה שלא תוכלו להשיד בבנק, במניות ואפילו ברכישת דירה . אפשר גם להתייעץ עם אנשים שכבר רכשו קרקעות ויודעים טוב יותר איך מבצעים את הרכישה הנדלנית הזו , וכמה זמן צריך להשקיע לפני הרכישה . 


נדל"ן והשקעות בנכסים

 

אחד הכללים הראשונים בכלכלה נכונה של משק בית היא איך להגדיל את ההכנסות ולצמצם את ההוצאות. אך כאשר מנסים להרחיב את הרווח ולהעצים אותו, חשוב לחשוב מחוץ לקופסא. איך עושים זאת ? אפשר להשקיע את כספיכם בבנק , במניות או בדרכים שונות שהבנקים בישראל מציעים לכם . אפשרות אחרת היא השקעה בנכסים . 

באיזה נכסים כדאי להשקיע ? יש הרבה מאוד אפשרויות : דירה להשקעה, חנות או קרקע חקלאית לקראת הפשרה. בכל אחת מהאפשרויות האלה ניתן לתכנן , לבדוק ולהשקיע חלק מהכסף שיש לכם . במקרה ותצטרכו הלוואה ומשכנתא , גם כאן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מהחברה שאליה אתם פונים וגם מיועצים חיצוניים ומקצועיים . 
מחירי הדיור לא מפסיקים לעלות, השאלה הנשאלת היא כיצד הממשלה ,ונגידת בנק ישראל יוכלו להביא לשינוי המיוחל. התשובה נמצאת אצל מכלול גורמים הכוללים את שר האוצר, המשמש גם כיו"ר קבינט הדיור, שר השיכון , שר הפנים וכמובן מדיניות ממשלתית מוצהרת. 
הרפורמה בתכנון ובבניה אמורה לקדם הליכים ולקצר את הביורוקרטיה המעכבת את מהירות התקדמות תהליכי הבנייה המתוכננים ונמצאות בועדות התכנון השונות.
אחת ההצהרות המרכזיות של שר האוצר היתה לזרז תהליכים ואכן יש כוונה אמיתית לבצע את הבטחות הבחירות, אבל העלאת הריבית יכולה בהחלט לעשות זאת בצורה נוחה ,כאשר פחות אנשים ירכשו דירות ומחירי הדירות יעלו. מצד שני , יהיה קשה יותר להחזיר את תשלומי המשכנתא.

 

דו"ח קרן המטבע הבינלאומי קובע כי מחירי הדיור בארץ גבוהים ב-25 אחוז מהרצוי. נציגי קרן המטבע ממליצים על משמעת תקציבית וריבית נמוכה .

מחירי הדיור עולים גם בגלל שמשקיעים מוצאים פוטנציאל גבוה לרווחים טובים על רכישת דירות חדשות שמחיריהם עולים באופן עקבי בשנים האחרונות. אזורים בעלי פוטנציאל רווח גבוה נמצאים במקומות שונים בארץ, כאשר  כמובן עדיפות ראשונה היא מרכז המדינה. תל אביב היא מוקד עליית המחירים, ולפי כל ההערכות מחירי הדיור לא אמורים לרדת בעיר אלא  רק לעלות. גם בערים בפריפריה המחירים ממשיכים לזנק כאשר אזורים כמו כפר סבא, רעננה, ראש העין וכפר יונה לדוגמא הופכים ליותר ויותר אטרקטיביים עבור רוכשים צעירים ומבוגרים כאחד.logo בניית אתרים