בניית אתרים בחינם

סרטים וגם סדרות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

 

 

בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה

 

 טיפול לייזר להסרת משקפיים אודישנים לסדרות ישראליות הסרת שיער בלייזר

 

בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה

 

הסרט בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה מציג לנו את חבורת שכירי חרב בהנהגת ברני רוס בפעם השלישית. הסרט מתחיל לאחר שרוס ואנשיו הבריחו מהכלא האפריקאי את דוק שהיה איתם בצוות בעבר. הצוות יוצא למשימה מיוחדת בנמל מוגדישו בשירות סוכנות הביון המרכזית. מטרת המשימה הינה לסכל מכירת אמצעי לחימה אותם שואף סוחר נשק אכזר למכור למיליצייה סומלית. במהלך המשימה התברר כי סוחר הנשק הוא לא אחר מאשר קונרד סטונבנקס, חברו ויריבו משכבר של ברני. סטונבקס, יוצא יחידת הקומנדו האוסטרלית SASR, היה ממקימי החבורה אולם פנה לעסוק בסחר בנשק, ואף הרג כמה מחבריו שניסו לעוצרו. לאחר שהמשימה משתבשת והצוות שב לארצות הברית פגש ברני במקס דרמר, איש סוכנות הביון המרכזית אשר שירת כמייג'ור בחיל האוויר האמריקני והינו טייס מסוקים מומחה, שדרש ממנו לאתר ולהרוג את סטונבקס. בשל כך פיזר ברני את הצוות הוותיק ויצא לגייס צוות חדש למשימה.

 

בסרט בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה מככבים סילבסטר סטאלון, ג'ייסון סטיית'ם, ג'ט לי, דולף לונדגרן, מל גיבסון, הריסון פורד ועוד רבים אחרים. אין ספק כי הסרט בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה הוא סרט פעולה מצויין והמשך מצויין לסרטים הקודמים. הפעם הסרט חוזר בהמשך מעולה ומצוין. באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון רחב מאוד של סרטים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה וכמובן גם סדרות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. חוץ מהסרט בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה תוכלו למצוא כאן בבלוג עוד מגוון סרטים לצפייה ישירה וכמובן גם פרקים מלאים של סדרות לצפייה ישירה בחינם ובאיכות HD. אז שתהיה לכם צפייה מהנה.

בלתי נשכחים 3 לצפייה ישירה         

 

מגוון רחב של סרטים לצפייה ישירה מחכים לכם באתר  זה. כמו כן סדרות לצפייה ישירה מגיעות אליכם עם תרגום מובנה, בחינם וללא תקלות, בכל זמן שתרצו.
בניית אתרים 2all