x
בניית אתרים בחינם
 מיסטיקול 8 - מרכז האור והמיסטיקה בישראל ייעוץ והכוונה בטלפון   
            תשובות לכל השאלות, הכוונה וייעוץ אישי, תחזית אישית, סיוע רוחני והוליסטי 
      מיסטיקנים און ליין ייעוץ הכוונה ותקשור. מתקשרים בטלפון 072-2280546/9

מיסטיקה יהודית

 מקור השם מיסטיקה ביוון  "מיסטיקוס" ( הסתרה או סגירה).  מיסטי נסתר כל מה שמוסתר מהתודעה הרגילה, ומחמשת החושים.
מיסטיקה כלי רוחני מקיף, המסייע לנו באמצעות שיטות לאבחן לצפות, ולנתח את נפש האדם.
השיטות הנפוצות ביותר הם - תקשור, קבלה, קריאה בקלפי טארוט, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קריאה בתווי פנים, קריאה בקפה, כדור בדולח, קריאה בכף יד, שבתוכם ניתן להכליל גם שיטות הוליסטיות שונות לריפוי גוף רוח ונפש. איזון אנרגטי ושחרור ממצבי חסימה ותקיעות. הגברת המודעות העצמית להגשמה עצמית.

"מרכז האור והמיסטיקה" - מתקשרים ייעוץ והכוונה מציע מאגר איכות של יועצים, מדריכים, מתקשרים, מיסטיקנים במענה טלפוני ישיר  בכול בעיה ונושא בתחום הזוגי, עבודה קריירה, עסקים, מעבר מגורים, סיוע בקבלת החלטות, בדיקת שמות, ייעוץ והכוונה בתחומים רבים של מסע החיים בהם אנו נתקלים ומתקשים למצוא תשובות לשאלות. 
מתקשרים 1901-729628 מיד נענים
 

תקשור

תקשור : הקשבה לקול הפנימי שלנו, אינטואיציה עמוקה ביותר. המאפשרת לנו לחוש בחוש השיש הנסתר את האדם מולנו.  


כמו בכול דבר בחיינו ישנם הרבה דרכים ושיטות לביצוע תקשור, יש מתקשרים או מיסטיקנים הנעזרים בשיטות המיסטיקה השונות, ויש מתקשרים הטוענים שהם מקבלים מסרים מעולמות אחרים חיצוניים לנו, כגון: "מלאכים, ישויות אור, חוצנים", ואפילו ישנם מתקשרים הטוענים לתקשור ישיר עם הבורא.

יש מתקשרים שטוענים שבאמצעות קריאה או התבוננות בספר תהילים, או בספר הקבלה הם יכולים לקבל תובנות מידע אישי ומסרים אודות המתוקשר.

תקשור אמיתי נועד לתת ייעוץ מיסטי, הכוונה רוחנית, תשובות לשאלות, ולאוו דווקא תחזית עתידית, משום שהעתיד תלוי באדם עצמו בבחירות ובבחירות שהוא עושה במסע חייו.

"מרכז האור והמיסטיקה" ייעוץ והכוונה בטלפון 1901-729628

חכמת הקבלה והסוד

מיסטיקה יהודית ביטויי כולל למיסטיקה ומאגיה בתרבות היהדות, כפי שהם מופיעים בהגות, בהלכה, במיתוסים ובתרבות היהודית, מתקופת בית המקדש השני ועד ימינו.
"חכמת הקבלה והסוד" מתנגדת לגישות מיסטיות ומאגיות ביהדות שרווחו בכל הדורות ובמיוחד בדורנו אנו.

מבחינת המיסטיקה היהודית העכשוית, הקבלה בכל צורותיה ותפיסותיה הולבשה ברבדים חדשים לחלוטין, היונקת את השפעתה מהסביבה ומהצרכים האישיים הרוחניים והחברתיים בעידן החדש.
הקבלה הסוד וחכמת הקבלה, משפיעים בדרך רוחנית ופילוספית על האדם מאחר והוא מקבל ממנה ערכים רוחניים שלא ניתן לבטאם במילים, אלה על ידי סמלים משלים ותובנות רוחניות פנימיות ועמוקות בלבד. 
הקבלה היום היא ביטוי לאובייקטים אחרים, בעלי משמעות אונברסלית וקוסמית המשפיעים על הווי ואורח החיים של האדם ולא רק כפעולה דתית מכנית.

המיסטיקנים והמקובלים יראו בקבלה מקור חיים אבן שואבת לכוחות אנרגטיים המודרכים על ידי כוחות גדולים ונעלמים, התפילה היא יסוד, ה"כוונה" שבתפילה הופכת להיות לא רק כר להשתפכות רגשית, אלא קוד לגילוי הנסתר ומכשיר למדיטציה אישית.
שיחה ייעוץ הכוונה וסיוע רוחני מרבנים ומקובלים בטלפון

מתקשרים 1901-729628 מיד נענים

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה כלי ושיטה רוחניות עתיקה, שעוסקת בפענוח הגורל והמזל לפי תנועת הכובים מיקומם וב 12 המזלות. גם ביהדות היא מוכרת בשם אסטרולוגיה קבלית,  אסטרולוגיה עוסקת במפת תאריך הלידה, מקום הלידה ושעת הלידה.
הורוסקופ - תחזית אסטרולוגית, כלי למתן תשובות לשאלות לפי זמן מקום ותמונת מצב. בעידן המודרני ענף האסטרולוגיה אומנם קיבל חיות מחודשת וזוכה לפופולאריות, אך שנוי מאוד במחלוקת, היות ולפי טענות המדע לא ניתן לבנות מפה אסטרולוגית של האדם ודרכה להגיע לממצאים ומסקנות מדויקים, משום שהגורל לא נקבע על ידי תנועת הכוכבים.
ייעוץ אסטרולוגי הפך לכלי שימושי ויעיל. שבעזרתו ניתן להסתייע להגיע למסקנות אישיות לגבי עבר הווה ועתיד, מה שנקרא תחזית אסטרולוגית
אסטרולוגיה נשענת על מערכת חוקים מגובשת ונוקשה ובכך אסטרולוגיה היא ענף ייחודי ושונה מכל שאר אמצעי החיזוי האחרים.
הדיוק בחיזוי אסטרולוגי מחייב הליכה עקבית ואובייקטיבית אחר כל אותם חוקים מהם נבנית מפה אסטרולוגית לצורך מתן תחזית אסטרולוגית
לטענת האסטרולוגים האסטרולוגיה היא לא כלי או שיטה לניחוש, אסטרולוגיה לא נשענת על תחושות ואינסטינקטים, משום שהם יכולים להטעות ולסטות מהבנה וקריאה לא נכונה של המפה האסטרולוגית.
לקבלת ייעוץ אסטרולוגי 


מתקשרים 1901-729628 מיד נענים


נומרולוגיה

סוד השמות ובכוח האותיות 
האותיות הם למעשה סימנים וציורים, המהווים כלי ביטוי ותקשורות, יש בהם תנועה, צליל ומחשבה. 
נומרולוגיה עוסקת בהבנת המשמעות הרוחנית והמיסטית של האותיות ובניתוח המשמעות הפנימיות של כל אות ואות, וצירוף האותיות למילה, לפע הנומרולוגים נומרולוגיה היא כלי רוחני קיומי חשוב מאוד לאדם להבנת מסע חייו והארועים בהם ייתקל במציאות חייו מרגע הלידה ועד מותו.
לכל אות או מילה ושם יש כוחות אנרגטים. האותיות הם תדרים ערוצים תקשורת, צינור דרכו מתקשרים בני האדם זה עם זה. ובינם לבין עצמם. 
לפי הקבלה החבור ליקום נעשה באמצעות כוחות הפועלים באותיות עשר הספירות, במטרה לחבר את האדם לבוראו ולסביבתו, צירוף האותיות למערכת הבריאה והבריאה עצמה, אשר מעל לארץ ומתחת לארץ מתחת, האדם הוא למעשה הצינור המחבר את השמים עם הארץ. 
לכול אות יש כח ואנרגיה משלה והיא עומדת בפני עצמה. בכול אות  יש סוד המחבר אותנו לנסתרות הבריאה וחוקיות היקום. בכול אות יש הארה רוחנית. ישנו רמז בספר היצירה  שכלל הכוכבים והמזלות  נוצרו מ-22  תדרים או ערוצים רוחניים.   

לייעוץ הכוונה וניתוח נומרולוגי מתקשרים 1901-729-628

טארוט

קלפי טארוט אמצעי מיסטי רוחני המשמש כשיטה לחיזוי וייעוץ דרך שאלה " שואלים את הטארוט", פתיחה בקלפי טארוט הינה אחד התחומים המובילים בעולם מיסטיקה ורוחניות.

בעת פתיחת או קריאה בקלפי טארוט, עלינו לקחת בחשבון שישנם מספר מספר סוגים של קלפי טארוט,  עם ציורים שונים, לכל קלף ישנו הסבר עם משמעות רוחנית מיסטית ייחודית לגבי השואל.
בעידן האינטרנט אפשר היום ללא צורך בתאום פגישה אישית לקבל פתיחה אישית באמצעות קלפי טארוט על ידי מומחי טארוט בטלפון. הייעוץ דרך  "קלפי טארוט" נחשב לאחד התחומים המובילים והחזקים למתן שרותי הכוונה ויעוץ, פתיחה, וחיזוי. 
 מתקשרים ומיסטיקנים "מומחי טארוט" זמינים לרשותכם בטלפון 24/7 בכול שאלה ובעיה ובעיקר בתהליך קבלת החלטות חשובות.
פתיחה בקלפי טארוט דורשת מכל מיסטיקן או מיסטיקנית הבנה רוחנית מעמיקה בעולם המיסטיקה והרוחניות ויכולות קליטה פענוח וקבלה בעת הפריסה והקריאה.
לרשותכם מאגר של יועצים ומומחי טארוט במענה טלפוני מידי. בוחרים יועץ או יועצת מתקשרים בטלפון ונענים ישירות על ידי המיסטיקן או המיסטיקנית 

"מרכז האור והמיסטיקה" מתקשרים בטלפון  1901-729-628
logo בניית אתרים בחינם