בניית אתרים בחינם
         ACA ישראל
לתרומות מסורת שבע באנונימיות וללא עמלה: https://did.li/X1A5q

 


הנחיות להשתתפות בקו הטלפון הפתוח של ילדים בוגרים ACA


זהו קו פתוח שזמין 24/7 ונועד לשיתופים ולקריאה בטקסטים של ACA. ניתן לתאם נוכחות על הקו דרך קבוצת הווטסאפ הייעודית "שיתופים וחברותא ACA" שבתיאור שלה מופיעים גם מספר הטלפון וקוד הגישה. צליל פעמון יושמע בעת הצטרפות מתקשר/ת ואפשר לבדוק כמה אנשים נמצאים על הקו בלחיצה על כוכבית 2. לשמיעת כל הפעולות האפשריות במהלך שיחה לחצו כוכבית 4. כאשר אין אף אחד אחר על הקו נשמעת מנגינה. פרסמו בקבוצת הווטסאפ שאתם שם או מתכוונים לעלות ובדקו אם יש מעוניינים נוספים.


בזמן שאין שיתופים, אפשר להקריא מטקסטים של ACA: דפי המקראה היומית, הספר הגדול האדום, חוברת עבודת הצעדים, החוברות והעלונים השונים ואתרי ACA. אין להקריא על הקו טקסטים אחרים כדי לא לזהות את ACA עם דברים חיצוניים לה (שמירה על מסורות 5, 6 ו-10) ויש להימנע מ"דיבור צולב" (התייחסות לדברי המשתפים) אלא אם כן הדובר ביקש ו/או אישר לקבל "דיבור צולב". לטקסטים שהוקראו אפשר ומומלץ להתייחס. וכמובן, כרגיל, לשמור על המוּגָנוּת והשפה המכבדת והמתמקדת בעצמנו וכן שמירה על כל 12 המסורות של ACA ובמיוחד אנונימיות - אין לשתף עם אף אחד מי היה/נמצא על הקו ומה נאמר בו ואין להפר את האנונימיות של אחרים בכל דרך שהיא. וגם לזכור שכל מה שנאמר זה שיתופים אישיים ודעות של המשתתפים ולא מסרים מאושרים של ACA, למעט מה שקוראים מהספרות.

בשיתופים נמדוד לעצמנו זמן ולא נעבור על 5 דקות בכל שיתוף, כדי לשמור על גבולות ולאפשר שיתופים לאחרים ונזמין אחרים לשתף/להקריא. בזמן שאיננו מדברים, נשתיק את עצמנו במקש ההשתקה בטלפון או בהקשה על כוכבית 6, שגם מבטלת את ההשתקה. עם ההתחברות לשיחה נציג את עצמנו בשם פרטי וקבוצת ACA שבה אנחנו חברים, למען המוּגנות של כל המשתפים שידעו בכל עת מי שומעים אותם על הקו ושאלה ילדים בוגרים אחרים ב-ACA. אם רוצים, אפשר גם לשאול מי נמצאים על הקו. בנוסף, כאמור אפשר להקיש כוכבית 2 כדי לבדוק כמה אנשים נמצאים על הקו.  אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
אזור זה נשאר קבוע בכל חלקי האתר
 כל הזכויות שמורות לטו-אול בניית אתרים