בניית אתרים בחינם
ביובית שירותי ביוב במחירים זולים

שאיבות ביוב בגבעתיים כיצד?

הצפה של מי ביוב היא תופעה מטרידה שעלולה לפגוע בצורה ניכרת בסדר היום שלכם. תחילה זה הריח ובהמשך גם המים המצחינים – מה עושים?

מתמודדים עם הצפת מי ביוב? לא יודעים מה לעשות כדי לפנות את מי הביוב ביעילות מהמקום, ולהחזיר את השפיות לשטח? כדאי לדעת – כאשר מי הביוב לא מצליחים להתפנות מהזירה חשוב למצוא את איש המקצוע המתאים שיוכל לספק מענה לצורך, ולשאוב עבורכם את המים המזוהמים ביעילות מקסימלית. פעולה זו מתבצעת באמצעות ביובית. מהי ביובית? זהו כלי ייעודי שמטרתו לשאוב מי ביוב מתוך הצנרת או בור הביוב. הביובית תבצע שאיבות ביוב וכך תפנה את הצנרת מהמים.

שאיבות ביוב עם ביובית

הביובית נראית כמו משאית קטנה. היא מצוידת במכל המיועד להכיל את המים שנשאבים. את השאיבה מבצעת הביובית בעזרת צינורות ייעודים בטכניקה של ואקום. כך נשאבים המים מתוך הבור או הצינורות ונכנסים אל המכל המיועד לכך בביובית. לאחר פעולת שאיבות ביוב ניתן לבחון את המצב של הצנרת ולטפל בה. כאשר המטרה הינה לבצע את התיקון הנדרש. מכיוון שלא פעם הצפת המים התרחשה בגלל סתימה בצנרת או בגין פיצוץ בצנרת יידרש לבצע תיקון לאחר שאיבות ביוב.

שירותי ביובית - המים כבר נמצאים במכל של ביובית, זה הזמן לבחון את הצנרת ולבצע את התיקון הנדרש. לא פעם מתברר כי הצנרת  התקלקלה אלא בגלל פסולת מוצקה שהשתרבבה לתוך מי הביוב נוצרה הסתימה. במקרים כאלו די יהיה בשאיבת ביוב כדי לפתור את התקלה ולהחזיר את המערכת לפעילות תקינה. איש המקצוע הוא זה שיוכל לקבוע מה מצב הצנרת אצלכם ומה יש לעשות כדי לוודא שהיא תשרת אתכם היטב. שימו לב שכאשר איש המקצוע אמין אתם יכולים לסמוך על ההמלצות שלו. מסיבה זו חשוב לכם לפנות אל נותן שירות אמין שתוכלו לסמוך עליו. כי רק הוא ימליץ לכם בצורה אמינה ונכונה על הפעולות המתאימות למצב בו אתם נמצאים.

פעולה של שאיבת המים תתבצע על ידי שרברב בעל התמחות בתחומי הביוב. בעזרת הכלים שלו הוא יוכל לתקן את הטעון תיקון.

 

בניית אתרים - טואול